Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolēnu padome

Skolas dzimšanas diena

Sveicam

Vārda diena: Ansis, Agnis, Agneta

Statistika

Seko mums

Jaunumi

Rīgas pilsētas vēstures olimpiādes uzvarētāji

Sveicam
Rīgas pilsētas vēstures olimpiādes
uzvarētājus!

Māra Starka, 12.a klase – I vieta Rīgas pilsētas vēstures 21. olimpiādē 9. un 12.klasēm
Emīls Siliņš, 9.a klase – II vieta Rīgas pilsētas vēstures 21. olimpiādē 9. un 12.klasēm
Arvīds Spunde, 9.b klase – atzinība Rīgas pilsētas vēstures 21. olimpiādē 9. un 12.klasēm
Līvija Bārdiņa, 9.c klase – atzinība Rīgas pilsētas vēstures 21. olimpiādē 9. un 12.klasēm
Eduards Jurovskis, 12.d klase – atzinība Rīgas pilsētas vēstures 21. olimpiādē 9. un 12.klasēm

Ievietoja: I. Riekstiņa 2015-01-26 09:32:08Turpināt lasīt »

Skolā lepojas (ķīmija 9.-12.kl.)

Sveicam
skolas 9.-12.klašu ķīmijas olimpiāde
uzvarētājus un viņu skolotājus!

Olimpiādē piedalījās 38 audzēkņi

1. vieta
Anete Alise Upeniece
(9.a klase, sk. A.Zeile)
Mihails Ļevčenkovs (10.d klase, sk. Z.Bruņeniece)
Laura Gribuste (11.b klase, sk. R.Višs)
Santa Špakovska (12.a klase, sk. R.Višs)

2.vieta
Anastasija Maslova (9.a klase, sk. A.Zeile)
Dēna Jelišenko (9.c klase, sk. A.Zeile)
Sanija Zeiferte (10.b klase, sk. Z.Bruņeniece)
Kārlis Nikolajs Blūms (11.a klase, sk. R.Višs)
Linda Āboliņa (12.c klase, sk. R.Višs)

3.vieta
Agnese Alma Zīlīte
(9.c klase, sk. A.Zeile)

Atzinība
Mārtiņš Roberts Matisons
(9.a klase, sk. A.Zeile)
Elza Sedmale (9.a klase, sk. A.Zeile)
Ričards Kļaviņš (9.b klase, sk. A.Zeile)
Paula Lauska (9.b klase, sk. A.Zeile)

Ievietoja: I. Riekstiņa 2015-01-25 19:04:53Turpināt lasīt »

Skolā lepojas (matemātika 7.-12.kl.)

Sveicam
skolas 7.-12.klašu matemātikas olimpiādes
uzvarētājus un viņu skolotājus!

Olimpiādē piedalījās 58 audzēkņi

1. vieta
Rihards Liepa
(7.d klase, sk. G.Reinvalde)
Roberta Ginta Leišavniece (7.c klase, sk. I.Pundure)
Ūma Beate Alekse (8.b klase, sk. G.Reinvalde)
Liene Cīrule (9.a klase, sk. I.Riekstiņa)
Rūdolfs Kalniņš (9.a klase, sk. I.Riekstiņa)
Krišs Ritums (10.d klase, sk. I.Zalāne)

2.vieta
Madara Ivanova
(7.d klase, sk. G.Reinvalde)
Rūta Podze (8.a klase, sk. G.Reinvalde)
Elīza Buka (9.a klase, sk. I.Riekstiņa)
Mihails Ļevčenkovs (10.d klase, sk. I.Zalāne)
Agnija Onukrāne (11.d klase, sk. I.Kalniņa)

3.vieta
Lauma Māra Vikmane
(7.a klase, sk. I.Pundure)
Anete Alise Upeniece (9.a klase, sk. I.Riekstiņa)
Kārlis Nikolajs Blūms (11.a klase, sk. I.Zalāne)
Elīza Blumberga (12.c klase, sk. I.Zalāne)
Māra Starka (12.c klase, sk. I.Zalāne)
Edgars Kolosovskis (12.a klase, sk. I.Granta)

Atzinība
Jānis Blaubergs
(7.d klase, sk. G.Reinvalde)
Edvards Olivers Briedis (7.d klase, sk. G.Reinvalde)
Aleksandra Soloņenko (9.a klase, sk. I.Riekstiņa)
Ita Bogdanova (10.d klase, sk. I.Zalāne)
Daniels Breiers (10.b klase, sk. I.Kalniņa)
Rihards Ginters (11.d klase, sk. I.Kalniņa)

Ievietoja: J. Puriņš 2015-01-23 16:43:21Turpināt lasīt »

ĒNU DIENA 2015

Jauniešu karjeras izglītības veidotājs Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) sadarbībā ar naftas un naftas produktu transportēšanas uzņēmumu LatRosTrans aicina Latvijas skolēnus piedalīties lielākajā karjeras izglītības pasākumā Ēnu diena 2015, kas notiks 11. februārī.

Ēnu diena ir unikāla iespēja jauniešiem iepazīties ar sev interesējošo nozari un profesiju, lai izdarītu pareizo izglītības un karjeras izvēli. Šai pasākumā ik gadu satiekas vairāk nekā 15 tūkstoši talantīgāko un motivētāko skolēnu un aptuveni 700 labāko un progresīvāko Latvijas uzņēmumu, organizāciju un valsts institūciju profesionāļu.

„Nākotnē sagaidīsim daudzu jaunu profesiju rašanos, tāpēc būs nepieciešami cilvēki, kuriem piemīt uzņēmējspējas - ātri reaģēt dažādās situācijas un apgūt jaunas prasmes. Lai nākotnē sevi veiksmīgi prezentētu darba tirgū, nepieciešams to izzināt jau tagad.  Tā ir iespēja eksperimentēt un pārliecināties par savām interesēm un prasmēm, turklāt darīt to bez maksas,” saka Jānis Krievāns, JA-YE Latvija valdes priekšsēdētājs.

No 19. janvāra sāksies skolēnu pieteikšanās vakancēm, un tā būs pieejama līdz 4. februārim. Savu „ēnu” izvēli uzņēmumi veiks līdz 5. februārim. Par „ēnām” var pieteikties ikviens 1. – 12. klašu skolēns, reģistrējoties www.enudiena.lv.

Vairāk informācijas:: Danuta Jasmane, danuta@jal.lv, 29103079

Ievietoja: I. Randere 2015-01-23 14:44:24Turpināt lasīt »

1. vieta basketbolā meitenēm

Noslēdzies Kurzemes rajonā B grupā turnīrs basketbolā  meitenēm, kurā pārliecinoši izcīnīja 1. vietu mūsu skolas komanda.

Skolu pārstāvēja:

  • Zane Madara Novika
  • Patrīcija Veinberga
  • Klinta Dambrāne
  • Baiba Čevere
  • Linda Čevere
  • Zane Indāne
  • Ērika Verze.

Ievietoja: I. Randere 2015-01-23 14:44:09Turpināt lasīt »

Skolā lepojas (vēsture 9., 12.klasēm)

Sveicam
skolas 9. un 12.klašu vēstures olimpiādes
uzvarētājus un viņu skolotājus!

 

Olimpiādē piedalījās 144 audzēkņi

1. vieta

Emīls Siliņš (9.a klase, sk. A.Gudzuka)
Māra Starka (12.a klase, sk. M.Zvaigzne)

2.vieta

Anete Alise Upeniece (9.a klase, sk. A.Gudzuka)
Beāte Elizabete Daukšte (9.c klase, sk. A.Gudzuka)
Līvija Bārdiņa (9.c klase, sk. A.Gudzuka)
Jurijs Kovzeļs (12.c klase, sk. M.Zvaigzne)
Eduards Jurovskis (12.d klase, sk. M.Zvaigzne)

3.vieta

Arvīds Spunde (9.b klase, sk. A.Gudzuka)
Grieta Sipeniece (9.a klase, sk. A.Gudzuka)
Kārlis Baumanis (9.a klase, sk. A.Gudzuka)
Una Eglīte (12.a klase, sk. M.Zvaigzne)
Elīza Blumberga (12.c klase, sk. M.Zvaigzne)
Elīza Uškāne (12.c klase, sk. M.Zvaigzne)
Jānis Haļzovs (12.d klase, sk. M.Zvaigzne)

Atzinība

Dana Eglīte (9.a klase, sk. A.Gudzuka)
Toms Orniņš (9.c klase, sk. A.Gudzuka)
Eleonora Rieksta (9.b klase, sk. A.Gudzuka)
Gerda Steinerte (9.b klase, sk. A.Gudzuka)
Gundega Ose (9.b klase, sk. A.Gudzuka)
Renārs Pētersons (9.d klase, sk. M.Zvaigzne)
Lita Groduma (12.a klase, sk. M.Zvaigzne)
Ivonna Kudrjavceva (12.a klase, sk. M.Zvaigzne)
Anete Kristīne Nesaule (12.a klase, sk. M.Zvaigzne)
Kristiāns Kuzmovs (12.c klase, sk. M.Zvaigzne)
Eva Matuševica (12.c klase, sk. M.Zvaigzne)
Eva Medjāne (12.c klase, sk. M.Zvaigzne)
Lūcija Vecele (12.c klase, sk. M.Zvaigzne)
Roberts Rojs Folks (12.c klase, sk. M.Zvaigzne)
Artis Ķezbers (12.c klase, sk. M.Zvaigzne)
Līga Marcinkeviča (12.c klase, sk. M.Zvaigzne)

Ievietoja: I. Riekstiņa 2015-01-23 14:40:50Turpināt lasīt »

Seko mums