Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

Sveicam

Vārda diena: Rodrigo, Rauls

Statistika

Seko mums

Jaunumi

Absolventu un skolēnu basketbola spēle

Turpinot tradīcijas, arī šogad, jauno mācību gadu uzsākot, Rīgas Valsts Vācu ģimnāzijā norisinājās tradicionālā basketbola spēle, kurā spēkiem mērojās skolas absolventi un tagadējie skolēni! Spēle raisījās diezgan spraigi un piekāpties nevēlējās neviens no pretiniekiem, tomēr pēdējās 30 sekundēs uzvaru izcīnīja skolas audzēkņi un šogad goda pjedestālā atdrodas jaunākie spēlētāji!

Absolventu komandu pārstāvēja: R. Kugrēns, E.Vecums, R.Polis, E.Vārdaunis, R.Folks, N.Briedis, J.Blažēvics un K. Ķerpulis.

Skolēnu komandu pārstāvēja: K.Vītoliņš, J.Ivdris, M.Zupiņš, J.Joņins, G.Veitners, K.Ozoliņš, G.Strujēvics, M.Vītols, R.Ābols un M.Eglītis.

Ievietoja: M. Purviņš 2017-09-21 16:12:59Turpināt lasīt »

RVVĢ 96

19.septembrī Rīgas Valsts vācu ģimnāzija atzīmēja 96.skolas gadadienu.

Skolas dzimšanas dienas rītā klases veidoja ikgadējo dāvanu skolai – Ziedu pulksteni ģimnāzijas pagalmā, dienas laikā tapa klašu foto, kā arī 11.gadu pēc kārtas tika pasniegta ģimnāzijas absolventu iniciēta izcilnieka balva – Pūce. 2017./2018. gadā tā mājos pie 12.a klases skolnieces Līvijas Bārdiņas. Apsveicam!

Ievietoja: M. Purviņš 2017-09-20 12:35:18Turpināt lasīt »

RVVĢ urbānā drava

Ģimnāzijas urbānā (pilsētvides) drava atklāta 2017.gada 14.jūnijā, kad 1991.gada absolvents Kārlis Krastiņš un 1994.gada absolvents Jānis Caune, vecāki un viesi kopīgiem spēkiem uzstādīja jaunatvestos bišu stropus. Kopīgiem spēkiem ielaistas jaunās bišu saimes, iedzīvinot bišu stropus uz ģimnāzijas jumta.

Ģimnāzijas drava skolā pilda Apiloģijas laboratorijas funkcijas (laboratorijas vadītājs pasniedzējs Jānis Haļzovs). Laboratorija papildina ģimnāzijas mācību bāzi bioloģijā, veicina skolēnu zinātniski pētniecisko darbu izstrādi skolā. Laboratorija paredz arī starptautisko sadarbību ar ģimnāzijas sadraudzības partneriem un sadarbību starp dažādu mācību priekšmetu pasniedzējiem. Urbānā bišu drava Latvijā ir pirmā stacionārā urbānā bišu drava, kura izvietota uz mācību iestādes jumta.

Aicinām veikt mērķziedojumu RVVĢ Atbalsta fondam skolas bišu dravas projekta atbalstam! Nāc un uzstādi skolā arī savas bites!

Ievietoja: M. Purviņš 2017-09-17 18:32:02Turpināt lasīt »

Gluži kā ģimene RVVĢ vienojas kopējā skrējienā!

Siltā un vasarīgā svētdienā Rīgā norisinājās Latvijā lielākais rudens skrējiens "We Run Riga", kurā 2,5 km distancē dalību ņēma arī Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas direktore, skolotāji un skolēni. Plecu pie pleca, draudzīgi un teju vai vienā solī tika pieveikti visi 2500 metri un pēc skrējiena ikviens jutās gandarīts.

Nav svarīgi pieveiktie kilometri, laiks vai ātrums! Mūs šoreiz vienoja kopā būšanas prieks un laika pavadīšana kustībā. To novēlam ikvienam!

Ievietoja: M. Purviņš 2017-09-11 13:26:11Turpināt lasīt »

Absolventa mačs

Ievietoja: M. Purviņš 2017-09-10 10:30:14Turpināt lasīt »

Seko mums