×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

Sveicam

Vārda diena: Armands, Armanda

Statistika

Seko mums

Teātra svētki

 • Pirmssvētku noskaņās 13.aprīlī skolā aizritēja tradicionālie Teātra svētki 10.-11.klašu skolēniem.Gandrīz trīs stundu garumā zālē varēja vērot ainas no Leldes Stumbres (dramaturģe ir mūsu skolas absolvente un šogad atzīmē nozīmīgu dzīves jubileju)lugām .

  Ieeja zālē atgādināja īsta teātra vestibilu, jo sanākušo skatītāju uzmanību piesaistīja krāsainās afišas un pārdomātās izrāžu programmiņas (šajā kategorijā galveno balvu saņēma 11.d klase!).

  10 interesantos uzvedumos skolēni centās parādīt savu daudzpusīgo talantu izpausmes, sacenšoties arī par Atbalsta fonda gādātajām balvām, kuru ieguvējus noteica kompetenta žūrija: Vecāku padomes priekšsēdētāja E.Streļča, skolas teātra studijas vadītāja E.Lakševica, vizuālās mākslas skolotāja D.Kaijaka, topošā aktrise U.Eglīte, absolvente A.Cīrule, 12.kl.audzēknis G.Gailītis.

  15 minūšu izrādi izveidot kā vienotu veselumu un tajā iesaistīt pēc iespējas daudz klasesbiedru ir patiešām liels izaicinājums. Tāpēc talkā tika ņemti dažādi paņēmieni –gan vairāku aktieru apvienojums vienā tēlā, gan paralēlās ainas, gan interesanti izdomāti masu skati un kustīgas scenogrāfijas elementi. Ik pa brīdim uzdzirkstīja pa kādam individuālajam talantam kādā raksturlomā.

  Pārliecinājāmies, ka mūsu skolā ir daudz talantīgu un radošu audzēkņu un šāda klases sadarbības un izpausmes forma ik pa laikam ir ļoti nepieciešama.

  Un tā -  šā gada laureāti ir:

  individuāli
  Valters Narbuts (11.b),
  Marta Fabrika (10.b),
  Anna Nellija Matisone (11.d),
  Anna Kudrjavceva (10.d)

  klase – 11.a par iestudējumu „Paradīzes iela”.

  Visi laureāti balvā saņēma biļetes uz teātra izrādēm.

  Žūrijas speciālo balvu saņēma 10.a klase par izrādi „Liels, spoži sarkans autobuss”.

  Milzīgs paldies visiem dalībniekiem par ieguldīto darbu un skolotājiem, administrācijai , Atbalsta Fondam par atbalstu šo svētku tapšanā!

  Lugu autores novēlējums -  lai notiekošais pašiem dalībniekiem un skatītājiem sagādā prieku - patiešām piepildījās!

  Programma

  Latviešu valodas un literatūras metodiskā komisija

  Ievietoja: J. Puriņš 2017-04-18 17:27:13Visas ziņas »

Seko mums