×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

Sveicam

Vārda diena: Laimiņš, Laimdots, Ludmila

Statistika

Seko mums

Rīgas olimpiādes

2017./2018. mācību gads

  • I vietas
    • Delmārs Tomass Bauers, 8.a klase – I vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 48. olimpiādē 8.klasēm (3 posms)
    • Selma Teodora Levrence, 12.a klase – I vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 48. olimpiādē 10.–12.klasēm
  • II vietas
    • Delmārs Tomass Bauers, 8.a klase – II vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 48. olimpiādē 8.klasēm (2 posms)
    • Laura Milča, 8.a klase – II vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 48. olimpiādē 8.klasēm (2 posms)
    • Līva Ieva Vikmane, 8.a klase – II vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 48. olimpiādē 8.klasēm (2 posms)
    • Gunda Helēna Horsta, 8.a klase – II vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 48. olimpiādē 8.klasēm (2 posms)
    • Emīlija Rūta Ozoliņa, 8.a klase – II vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 48. olimpiādē 8.klasēm (2 posms)
    • Līvija Apse, 8.a klase – II vieta Rīgas pilsētas mājturības un tehnoloģiju, mājsaimniecības 19. olimpiādē 8.–9.klasēm
    • Kristaps Gržibovskis, 9.b klase – II vieta Rīgas pilsētas vēstures 24. olimpiādē 9.un 12.klasēm
    • Anna Lauska, 9.b klase – II vieta Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 44. olimpiādē 8.un 9.klasēm
    • Ralfs Mārcis Ābols, 10.d klase – II vieta Rīgas pilsētas bioloģijas 40. olimpiādē 9.–12.klasēm
    • Gabriela Ozoliņa, 11.a klase – II vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 48. olimpiādē 10.–12.klasēm
    • Ūma Beate Alekse, 11.d klase – II vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 48. olimpiādē 10.–12.klasēm
    • Katrin Kirch, 12.a klase – II vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 48. olimpiādē 10.–12.klasēm
    • Mārtiņš Roberts Matisons, 12.a klase – II vieta Rīgas pilsētas ģeogrāfijas 35. olimpiādē 10.–12.klasēm
  • III vietas
    • Emīlija Rūta Ozoliņa, 8.a klase – III vieta Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 44. olimpiādē 8.un 9.klasēm
    • Justīne Rostoka, 8.a klase – III vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 48. olimpiādē 8.klasēm (2 posms)
    • Odrija Aleksandra Rača, 8.a klase – III vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 48. olimpiādē 8.klasēm (2 posms)
    • Elza Spunde, 8.a klase – III vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 48. olimpiādē 8.klasēm (2 posms)
    • Helēna Laganovska, 8.a klase – III vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 48. olimpiādē 8.klasēm (2 posms)
    • Venta Ilva Stūris, 8.c klase – III vieta Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 44. olimpiādē 8.un 9.klasēm
    • Laura Vanaga, 9.a klase – III vieta Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 44. olimpiādē 8.un 9.klasēm
    • Patrīcija Paula Gaujere, 9.b klase – III vieta Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 44. olimpiādē 8.un 9.klasēm
    • Jēkabs Biezais, 9.c klase – III vieta Rīgas pilsētas vēstures 24. olimpiādē 9. un 12.klasēm
    • Maikls Antonio Di Blazio, 10.a klase – III vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 48. olimpiādē 10.–12.klasēm
    • Anna Rūta Freidenfelde, 10.b klase – III vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 47. olimpiādē 10.–12.klasēm
    • Katrīna Bilsēna, 10.b klase – III vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 47. olimpiādē 10.–12.klasēm
    • Odrija Ropiņa, 10.b klase – III vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 47. olimpiādē 10.–12.klasēm
    • Ralfam Mārcim Ābolam, 10.d klase – III vieta Rīgas pilsētas fizikas 68. olimpiādē 10.–12.klasēm
    • Roberts Freimanis, 10.e klase – III vieta Rīgas pilsētas matemātikas 68. olimpiādē 9.–12.klasēm
    • Gabriela Ozoliņa, 11.a klase – III vieta Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 44. olimpiādē 11.un 12.klasēm
    • Klinta Luīze Sprūdža, 11.a klase – III vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 48. olimpiādē 10.–12.klasēm
    • Anna Ulberte, 11.b klase – III vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 47. olimpiādē 10.–12.klasēm
    • Klāvs Timermanis, 11.c klase – III vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 47. olimpiādē 10.–12.klasēm
    • Elizabete Vegnere, 11.d klase – III vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 47. olimpiādē 10.–12.klasēm
    • Katrīne Elizabete Kluce, 11.d klase – III vieta Rīgas pilsētas bioloģijas 40. olimpiādē 9.–12.klasēm
    • Beāte Elizabete Daukšte, 12.a klase – III vieta Rīgas pilsētas bioloģijas 40. olimpiādē 9.–12.klasēm
    • Emīls Siliņš, 12.a klase – III vieta Rīgas pilsētas vēstures 24. olimpiādē 9. un 12.klasēm
    • Selma Teodora Levrence, 12.a klase – III vieta Rīgas pilsētas vēstures 24. olimpiādē 9. un 12.klasēm
    • Darja Popkova, 12.a klase – III vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 48. olimpiādē 10.–12.klasēm
    • Rūdolfs Kalniņš, 12.a klase – III vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 48. olimpiādē 10.–12.klasēm
    • Dana Eglīte, 12.a klase – III vieta Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 44. olimpiādē 11.un 12.klasēm
    • Līvija Bārdiņa, 12.a klase – III vieta Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 44. olimpiādē 11.un 12.klasēm
    • Emīls Siliņš, 12.a klase – III vieta Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 44. olimpiādē 11.un 12.klasēm
    • Selma Teodora Levrence, 12.a klase – III vieta Rīgas pilsētas ģeogrāfijas 35. olimpiādē 10.–12.klasēm
    • Līvija Bārdiņa, 12.a klase – III vieta Rīgas pilsētas ķīmijas 59. olimpiādē 9.–12.klasēm
    • Mārtiņš Roberts Matisons, 12.a klase – III vieta Rīgas pilsētas ekonomikas 19. olimpiādē 10.–12.klasēm
    • Rūdolfs Kalniņš, 12.a klase – III vieta Rīgas pilsētas ekonomikas 19. olimpiādē 10.–12.klasēm
  • Atzinības
    • Karīna Ignatjeva, 9.a klase – atzinība Rīgas pilsētas ķīmijas 59. olimpiādē 9.–12.klasēm
    • Reina Rituma, 9.b klase – atzinība Rīgas pilsētas matemātikas 68. olimpiādē 9.–12.klasēm
    • Laura Vanaga, 9.b klase – atzinība Rīgas pilsētas matemātikas 68. olimpiādē 9.–12.klasēm
    • Patrīcija Paula Mūrniece, 10.d klase – atzinība Rīgas pilsētas angļu valodas 47. olimpiādē 10.–12.klasēm
    • Rihards Kluinis, 10.e klase – atzinība Rīgas pilsētas informātikas (programmēšanas) 31. olimpiādē
    • Rihards Kristofers Krieviņš, 11.a klase – atzinība Rīgas pilsētas vācu valodas 48. olimpiādē 10.–12.klasēm
    • Beātei Elizabetei Daukštei, 12.a klase – atzinība Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 44. olimpiādē 11.un 12.klasēm
    • Līvija Bārdiņa, 12.a klase – atzinība Rīgas pilsētas vācu valodas 48. olimpiādē 10.–12.klasēm
    • Mārtiņš Roberts Matisons, 12.a klase – atzinība Rīgas pilsētas vācu valodas 48. olimpiādē 10.–12.klasēm
    • Arta Patrīcija Erdmane-Hermane, 12.d klase – atzinība Rīgas pilsētas angļu valodas 47. olimpiādē 10.–12.klasēm
    • Gundega Ose, 12.d klase – atzinība Rīgas pilsētas angļu valodas 47. olimpiādē 10.–12.klasēm

 

2016./2017. mācību gads

Rīgas pilsētas olimpiāžu uzvarētājus 2015./2016.mācību gadā skatīt šeit.


2015./2016. mācību gads

Rīgas pilsētas olimpiāžu uzvarētājus 2015./2016.mācību gadā skatīt šeit.


2014./2015. mācību gads

Rīgas pilsētas olimpiāžu uzvarētājus 2014./2015.mācību gadā skatīt šeit.


2013./2014. mācību gads

Rīgas pilsētas olimpiāžu uzvarētājus 2013./2014.mācību gadā skatīt šeit.


Atjaunināja: Inga Riekstiņa 2018-04-20 13:19:12 Komentāri »

Seko mums