Muzeju nakts un LAIKA RATS

20.maijā LAIKA RATS jeb absolventu tikšanās.

2021. gadā mūsu skola svinēs 100 gadu jubileju. Tā kā vienā reizē skolā daudzos tās absolventus vienkopus uzņemt nav iespējams, līdz zīmīgajai gadskārtai katru gadu Muzeju nakts ietvaros aicināsim ģimnāzijas telpās tikties tos, kas skolu absolvējuši pirms „pusapaļajiem” un „apaļajiem” 5, 10, 15 ... 50 ... 75 gadiem (absolventiem lūgums reģistrēties elektroniskajā pieteikuma formā).
2017.gada Muzeju nakts programmu RVVĢ skatīt šeit.
Vārds:

Uzvārds:

Kurā gadā Tu absolvēji:
Abs.uzvārds (ja atšķiras):

Tālrunis:
+371
E-pasts:

Atļaut redzēt vardu un uzvārdu Tava gada absolventiem
Atļaut redzēt kontaktinformāciju Tava gada absolventiem (iekļauj arī vārdu un uzvārdu)
Gribu, lai mani e-pastā informē par absolventiem, kuri reģistrējas kā mana gada absolventi
Drošības kods:

Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

Sveicam

Vārda diena: Bārbala, Līksma

Statistika

Seko mums

Pulciņi

Sporta pulciņu skatīt šeit.

Pulciņa nosaukums

Klašu grupa

Pulciņa pedagogs

Telpa

Dienas

Skolas vēstures ceļos

7.-12.

Māris Zvaigzne

Skolas muzejs

Otrdiena
16.00-18.00

Trešdiena
15.40-17.40

Vizuālās mākslas studija

7.-12.

Diāna Kaijaka,
Līga Strazdiņa

VMS, 13.t.

Pirmdiena
15.00-17.40

Ceturtdiena
15.40-17.00

Par labu skolu

7.-12.

Irita Vimba

220.t.

Ceturtdiena
15.40-17.40

Vokālais ansamblis

7.-12.

Einārs Verro

3.t.

Otrdiena
15.40-18.20

Piektdiena
15.40-17.00

7.-9.kl. koris

7.-9.

Ieva Mezīte,
Kārlis Hammers

Aktu zāle,
3.t.

 

Otrdiena
15.40-17.00

Trešdiena
15.40-17.00

Ceturtdiena
15.40-17.00

Sestdiena
10.00-12.00

Jauniešu koris

10.-12.

Ieva Mezīte,
Kārlis Hammers

Aktu zāle,
3.t.

Otrdiena
16.10-17.30

Trešdiena
16.10-17.30

Ceturtdiena
16.10-17.30

Sestdiena
12.00-14.00

Mākslas pulciņš

7.-12.

Kristīne Miķelsone,
Rūdolfs Šelvahs

108.t.
131.t.

Pirmdiena
15.40-18.20

Ceturtdiena
15.40-17.00

Teātra studija

7.-12.

Eva Lakševica

4.t.,
aktu zāle

Pirmdiena
17.00-19.00

Trešdiena
17.00-19.00

Retorikas pulciņš

7.-12.

Līga Strazdiņa,
Eva Lakševica

4.t.,
13.t.

Pirmdiena
19.00-19.40

Trešdiena
15.45-17.05 (S)
19.00-19.40

Vokāli instrumentālais ansamblis

7.-12.

Einārs Verro

3.t.,
aktu zāle

Ceturtdiena
15.40-18.20

Piektdiena
17.00-19.40

Latvijas ļaudis

7.-12.

Māris Zvaigzne

Skolas muzejs

Piektdiena
15.40-17.40

Gidu pulciņš

7.-12.

Ida Meženiece

10.t.

Pirmdiena
15.40-17.00

Vesels cilvēks veselīgā vidē

7.-12.

Jānis Haļzovs

313.t.

Piektdiena 15.45-18.25

Kino/TV

7.-12.

Vents Grīnbaums

205.t.

Ceturtdiena
15.45-17.30

 

Atjaunināja: Māris Purviņš 2017-01-27 09:17:56 Komentāri »

Seko mums