Muzeju nakts un LAIKA RATS

20.maijā LAIKA RATS jeb absolventu tikšanās.

2021. gadā mūsu skola svinēs 100 gadu jubileju. Tā kā vienā reizē skolā daudzos tās absolventus vienkopus uzņemt nav iespējams, līdz zīmīgajai gadskārtai katru gadu Muzeju nakts ietvaros aicināsim ģimnāzijas telpās tikties tos, kas skolu absolvējuši pirms „pusapaļajiem” un „apaļajiem” 5, 10, 15 ... 50 ... 75 gadiem (absolventiem lūgums reģistrēties elektroniskajā pieteikuma formā).
2017.gada Muzeju nakts programmu RVVĢ skatīt šeit.
Vārds:

Uzvārds:

Kurā gadā Tu absolvēji:
Abs.uzvārds (ja atšķiras):

Tālrunis:
+371
E-pasts:

Atļaut redzēt vardu un uzvārdu Tava gada absolventiem
Atļaut redzēt kontaktinformāciju Tava gada absolventiem (iekļauj arī vārdu un uzvārdu)
Gribu, lai mani e-pastā informē par absolventiem, kuri reģistrējas kā mana gada absolventi
Drošības kods:

Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

Sveicam

Vārda diena: Bārbala, Līksma

Statistika

Seko mums

Panākumi

RVVĢ komandu sasniegumi sportā 2015./2016. m.g.

  • I vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās futbolā 6.-7.kl.gr. zēniem
  • V vieta Kurzemes rajona skolu olimpiskās stafetes 6.-7.kl.gr.
  • I vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās basketbolā  6.-7.kl.gr. zēniem
  • I vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās basketbolā  6.-7.kl.gr. meitenēm
  • III vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās florbolā  6.-7.kl.gr. zēniem
  • IV vieta Rīgas pilsētas finālsacensībās futbolā 6.-7.kl.gr. zēniem
  • IV vieta Rīgas pilsētas finālsacensībās basketbolā 6.-7.kl.gr. zēniem
  • IV vieta Rīgas pilsētas finālsacensībās basketbolā 6.-7.kl.gr. meitenēm
  • VIII vieta „18.Rīgas skolēnu spēlēs” basketbolā 6.-7. kl.gr. zēniem
  • VI vieta Kurzemes rajona skolu olimpiskās stafetes 8.-9.kl.gr.
  • VII vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās basketbolā  8.-9.kl.gr. zēniem
  • I vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās basketbolā  8.-9.kl.gr. meitenēm
  • V vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās futbolā 8.-9.kl.gr. zēniem
  • I vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās florbolā 8.-9.kl.gr. zēniem
  • III vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās florbolā 8.-9.kl.gr. meitenēm
  • IV vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās volejbolā 8.-9.kl.gr. zēniem
  • I vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās volejbolā 8.-9.kl.gr. meitenēm
  • IV vieta Rīgas pilsētas finālsacensībās basketbolā 8.-9.kl.gr. meitenēm
  • IV vieta Rīgas pilsētas finālsacensībās florbolā 8.-9.kl.gr. zēniem
  • V vieta Rīgas pilsētas finālsacensībās volejbolā 8.-9.kl.gr. meitenēm
  • VI vieta „18.Rīgas skolēnu spēlēs” volejbolā 8.-9. kl.gr. zēniem
  • XIX vieta „Lāses kauss 2015” finālsacensības 8.-9.kl. gr. meitenēm
  • IV vieta Kurzemes rajona skolu olimpiskās stafetes 10.-12.kl.gr.
  • III vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās volejbolā 10.-12.kl.gr. zēniem
  • II vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās volejbolā 10.-12.kl.gr. meitenēm
  • I vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās florbolā 10.-12.kl.gr. zēniem
  • II vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās florbolā 10.-12.kl.gr. meitenēm
  • I vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās futbolā 10.-12.kl.gr. zēniem
  • II vieta Rīgas pilsētas finālsacensībās futbolā 10.-12.kl.gr. zēniem
  • V vieta Rīgas pilsētas finālsacensībās florbolā 10.-12.kl.gr. zēniem
  • II vieta „18.Rīgas skolēnu spēlēs” basketbolā 10.-12. kl.gr. zēniem

RVVĢ komandu sasniegumi sportā 2014./2015. m.g.

  • V vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās florbolā 6.-7.kl.gr. zēniem
  • I vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās basketbolā 8.-9.kl.gr. zēniem
  • I vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās basketbolā 8.-9.kl.gr. meitenēm
  • I vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās futbolā 8.-9.kl.gr. zēniem
  • I vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās florbolā 8.-9.kl.gr. zēniem
  • II vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās florbolā 8.-9.kl.gr. meitenēm
  • I vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās volejbolā 8.-9.kl.gr. zēniem
  • I vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās volejbolā 8.-9.kl.gr. meitenēm
  • III vieta „Smilšu skudra” pludmales volejbolā 8.-9.kl.gr.
  • III vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās volejbolā 10.-12.kl.gr. zēniem
  • I vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās volejbolā 10.-12.kl.gr. meitenēm
  • V vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās florbolā 10.-12.kl.gr. zēniem
  • IV vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās florbolā 10.-12.kl.gr. meitenēm
  • I vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās futbolā 10.-12.kl.gr. zēniem
  • II vieta „18.Rīgas skolēnu spēlēs” basketbolā 10.-12. kl.gr. meitenēm
  • XVII vieta „18.Rīgas skolēnu spēlēs” basketbolā 10.-12. kl.gr. zēniem
  • V vieta Rīgas pilsētas finālsacensībās basketbolā 8.-9.kl.gr. zēniem
  • IV vieta Rīgas pilsētas finālsacensībās futbolā 8.-9.kl.gr. zēniem
  • I vieta Rīgas pilsētas finālsacensībās florbolā 8.-9.kl.gr. zēniem
  • VI vieta Rīgas pilsētas finālsacensībās volejbolā 8.-9.kl.gr. zēniem
  • VI vieta Rīgas pilsētas finālsacensībās volejbolā 8.-9.kl.gr. meitenēm
  • V vieta Rīgas pilsētas finālsacensībās volejbolā 10.-12.kl.gr. meitenēm
  • II vieta Rīgas pilsētas finālsacensībās futbolā 10.-12.kl.gr. zēniem
  • XXVI vieta „Lāses kauss 2015” finālsacensības 10.-12.kl. gr. meitenēm
  • XXX vieta „Lāses kauss 2015” finālsacensības 8.-9.kl. gr. zēniem
  • VII vieta „Lāses kauss 2015” finālsacensības 8.-9.kl. gr. meitenēm
  • IV vieta Latvijas Republikas skolēnu 68. Spartakiādes finālsacensības florbolā 8.-9.kl.gr. zēniem


 

RVVĢ komandu sasniegumi sportā 2013./2014. m.g.

  • I vieta Kurzemes rajonā basketbolā meitenēm
  • I vieta Rīgas pilsētas starpskolu galda tenisa sacensībās
  • I vieta Kurzemes rajonā volejbolāmeitenēm un iekļūšana Lāses kausa 2014 finālā.
  • Sveicam mūsu skolas izturīgākos vieglatlētus ar dalību Rudens krosā
  • I vieta Kurzemes rajonā volejbolā zēniem un iekļūšana Lāses kausa 2014 finālā.

Galda_teniss_1._vieta


RVVĢ komandu sasniegumi sportā 2012./2013. m.g.

  • III vieta Rīgas skolu čempionātā pludmales volejbolā
  • III vieta 7.klašu meiteņu basketbola komandai Rīgas skolēnu spēlēs
  • I vieta Kurzemes rajona sacensībās florbolā zēniem (8.-9.kl.)
  • II vieta Latvijas Republikas skolēnu 66. spartakiādes fināla sacensībās
  • I vieta Kurzemes rajona sacensībās florbolā meitenēm
  • I vieta Kurzemes rajona sacensībās florbolā zēniem
  • I vieta Kurzemes rajonā basketbolā meitenēm
  • I vietu Kurzemes rajona "Lāses kausā" volejbolā meitenēm.
  • I vietu Kurzemes rajona "Lāses kausā" volejbolā zēniem.
  • II vieta Kurzemes rajona sacensībās basketbolā meitenem
  • II vieta Kurzemes rajona sacensībās basketbolā zēniem

basketb_11102012_1 vef_sl_meit_2012_1 1_vieta_lase_1 DSC00334_1 IMG_0048_1 spartakiade_2v_1 florb_z_1v_2013_1 IMG_0185_1 pludm_vol_1


RVVĢ komandu sasniegumi sportā 2011./2012. m.g.

  • Paldies mūsu skolas sportistiem par izcīnīto 1. vietu Kurzemes rajona skolas spartakiādes kopvērtējumā 10. - 12. klašu grupā.
  • I vieta Rīgas finālsacensībās florbolā zēniem
  • I vieta Rīgas finālsacensībās florbolā meitenēm
  • III vieta Kurzemes rajona sacensībās florbolā zēniem
  • I vieta Kurzemes rajona sacensībās florbolā meitenēm
  • III vietu Rīgas Pilsētas sacensībās basketbolā zēniem
  • I vieta Kurzemes rajona sacensībās basketbolā zēniem.
  • I vieta nakts turnīrā Talsos "Mēs ar sportu pret AIDS"
  • II vieta Kurzemes rajona sacensībās basketbolā meitenēm
  • I vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās volejbolā zēniem
  • II vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās volejbolā meitenem

20102011_1 2011_12_01_15.05.08_1 zeni_vasketb_1

basketb_3v_1 florb_1v_1 Florbols_B_.gr._004_1 florb_m_1v_1 florbols_zeni_1 2012.pavasaris_skola_118_1


RVVĢ komandu sasniegumi sportā 2010./2011. m.g.

  • II vieta Kurzemes rajona skolu sacensības basketbolā 6.-7. klašu grupā zēniem
  • II vieta Kurzemes rajona skolu sacensības basketbolā 8.-9. klašu grupā meitenēm
  • I vieta Kurzemes rajona skolu sacensības basketbolā 8.-9. klašu grupā zēniem
  • I vieta Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādē kalnu slēpošanā Kristapam Blūmam

 


ĀĢ komandu sasniegumi sportā 2009./2010. m.g.

  • VI vieta Kurzemes rajona skolu sacensības volejbolā 8.-9. klašu grupā zēniem
  •  VIII vieta Kurzemes rajona skolu sacensības volejbolā 8.-9. klašu grupā meitenēm
  • V vieta Kurzemes rajona skolu sacensības florbolā 8.-9. klašu grupā zēniem
  • I vieta Kurzemes rajona skolu sacensības basketbolā 10.-12. klašu grupā zēniem
  • I vieta Kurzemes rajona skolu sacensības basketbolā 10.-12. klašu grupā meitenēm
  • III vieta Kurzemes rajona skolu sacensības basketbolā 8.-9. klašu grupā zēniem
  • III vieta Kurzemes rajona skolu sacensības basketbolā 8.-9. klašu grupā meitenēm
  • V vieta Kurzemes rajona skolu sacensības florbolā 10.-12. klašu grupā zēniem
  • VIII vieta Kurzemes rajona skolu sacensības florbolā 10.-12. klašu grupā meitenēm
  • II vieta Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādē (1991.-1993.g. dz. zēniem) kalnu slēpošanā
  • II vieta un IV vieta Rīgas skolēnu sacensības distanču slēpošanā zēniem
  • VI vieta Rīgas domes kausa izcīņa basketbolā meitenēm
  • IX.vieta Kurzemes rajona skolu sacensībās futbolā zēniem 8.-9.klašu grupā
  • IX.vieta Rīgas domes kausa izcīņa krosa stafetēs,
  • II. vieta Kurzemes rajona sacensībās volejbolā zēniem 10.-12.klašu grupā,
  • II. vieta Kurzemes rajona sacensībās volejbolā meitenēm 10.-12. klašu grupā.

 

ĀĢ komandu sasniegumi sportā 2008./2009. m.g.

  • II vieta Latvijas skolu 62. spartakiādē
  • I vieta Kurzemes raj. skolu sacensībās basketbolā 10. - 12. kl grupā meitenēm
  • II vieta Kurzemes raj. skolu sacensībās volejbolā 10. - 12. kl grupā meitenēm
  • II vieta Kurzemes raj. skolu sacensībās basketbolā 10.-12. klašu grupā zēniem
  • III vieta Kurzemes raj. skolu sacensībās florbolā 8.-9. klašu grupā meitenēm.
  • 10. oktobrī Rīgas domes kausa izcīņa sacensības krosa stafetēs:
    • 6.-7.kl.-500m dalībnieki ieguva 11.vietu no 34 skolām laiks 15:24:1
    • 8.-9.kl.-1000m dalībnieki ieguva 11.vietu no 30 skolām laiks 30:31
    • 10.-12.kl.-1000m dalībnieki ieguva 4.vietu no 30 skolām laiks 42:13
  • III vieta Kurzemes raj. skolu sacensībās galda tenisā zēniem;
  • III vieta Kurzemes raj. skolu sacensībās florbolā 8.-9. klašu grupā zēniem.
  • 2. oktobrī "Aniņmuižā" notika Hanzas Maiznīcas skolu krosa stafetes kur Āgenskalna ģimnāzija ieguva sekojošas vieta:
    • 1989.-92.dz.g. 6x1000 m jauktā stafetē ieguva IV vietu laiks 21:03:00;
    • 1993.-94.dz.g. 6x1000 jauktā stafetē ieguva IV vietu laiks 22:29:00;
    • 1995.-96.dz.g. 6x800m jauktā stefetē ieguva III vietu laiks 18:15:1.

Atjaunināja: Māris Purviņš 2016-09-12 08:18:12 Komentāri »

Seko mums