Muzeju nakts un LAIKA RATS

20.maijā LAIKA RATS jeb absolventu tikšanās.

2021. gadā mūsu skola svinēs 100 gadu jubileju. Tā kā vienā reizē skolā daudzos tās absolventus vienkopus uzņemt nav iespējams, līdz zīmīgajai gadskārtai katru gadu Muzeju nakts ietvaros aicināsim ģimnāzijas telpās tikties tos, kas skolu absolvējuši pirms „pusapaļajiem” un „apaļajiem” 5, 10, 15 ... 50 ... 75 gadiem (absolventiem lūgums reģistrēties elektroniskajā pieteikuma formā).
2017.gada Muzeju nakts programmu RVVĢ skatīt šeit.
Vārds:

Uzvārds:

Kurā gadā Tu absolvēji:
Abs.uzvārds (ja atšķiras):

Tālrunis:
+371
E-pasts:

Atļaut redzēt vardu un uzvārdu Tava gada absolventiem
Atļaut redzēt kontaktinformāciju Tava gada absolventiem (iekļauj arī vārdu un uzvārdu)
Gribu, lai mani e-pastā informē par absolventiem, kuri reģistrējas kā mana gada absolventi
Drošības kods:

Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

Sveicam

Vārda diena: Bārbala, Līksma

Statistika

Seko mums

Valsts olimpiādes

2016./2017. mācību gads

  • Laura Vanaga, 8.a klase – 2.vieta Reģionālajā vācu valodas 47. olimpiādē 8.klasēm
  • Anna Lauska, 8.b klase – 3.vieta Reģionālajā vācu valodas 47. olimpiādē 8.klasēm
  • Ieva Kanepone, 8.b klase – atzinība Reģionālajā vācu valodas 47. olimpiādē 8.klasēm
  • Santa Gribuste, 8.a klase – atzinība Reģionālajā vācu valodas 47. olimpiādē 8.klasēm
  • Norberts Buzijans, 12.c klase – 2.vieta Valsts vācu valodas 47. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Katrin Kirch, 11.a klase – 2.vieta Valsts vācu valodas 47. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Selma Teodora Levrence, 11.a klase – 2.vieta Valsts vācu valodas 47. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Madara Linna Ēvalde, 9.c klase – 2.vieta Valsts latviešu valodas un literatūras 43. olimpiādē 8.–9.klasēm

2015./2016. mācību gads

  • Norberts Buzijans, 11.c klase – I pakāpe Valsts vācu valodas 46. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Megija Moče-Bogdanoviča, 12.b klase – II pakāpe Valsts vācu valodas 46. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Rūta Podze, 9.a klase – II pakāpe Valsts ķīmijas 57. olimpiādē 9.-12.klasēm
  • Edgars Indriksons, 12.d klase – atzinība Valsts ekonomikas 17. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Madara Linna Ēvalde, 8.c klase – atzinība Valsts latviešu valodas 42. olimpiādē 8.-9.klasēm

2014./2015. mācību gads

  • Miks Plotnieks, 12.c klase – I pakāpe Valsts vācu valodas 45. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Dana Eglīte, 9.a klase – II pakāpe Valsts latviešu valodas un literatūras 41. olimpiādē 8. un 9.klasēm
  • Annija Pētersone, 12.a klase – II pakāpe Valsts vācu valodas 45. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Elīza Petunova, 12.d klase – II pakāpe Valsts vācu valodas 45. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Māra Starka, 12.a klase – II pakāpe Valsts vācu valodas 45. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Sanda Millere, 12.c klase – III pakāpe Valsts bioloģijas 37. olimpiādē 9.-12.klasēm
  • Līvija Bārdiņa, 9.c klase – atzinība Valsts latviešu valodas un literatūras 41. olimpiādē 8. un 9.klasēm
  • Megija Anna Graumane, 11.a klase – atzinība Valsts vācu valodas 45. olimpiādē 10.-12.klasēm

2013./2014. mācību gads

  • Līvija Bārdiņa, 8.c klase - I pakāpe Latviešu valodas un literatūras 40.valsts olimpiādē
  • Elīna Ellere, 9.b klase – atzinība Bioloģijas 36. valsts olimpiādē
  • Marta Jurēviča, 11.a klase – I pakāpe Vācu valodas 44. valsts olimpiādē
  • Ženija Minka, 12.a klase – I pakāpe Vācu valodas 44. valsts olimpiādē
  • Dāvis Timermanis, 12.d klase – I pakāpe Vācu valodas 44. valsts olimpiādē
  • Karīna Stasjuka, 12.a klase – II pakāpe Vācu valodas 44. valsts olimpiādē
  • Terēze Lauma Šmēmane, 12.a klase – III pakāpe Vācu valodas 44. valsts olimpiādē
  • Ināra Babre, 12.c klase – II pakāpe Krievu valodas (svešvalodas) 20. valsts olimpiādē (A grupa)
  • Karīna Stasjuka, 12.a klase – atzinība Krievu valodas (svešvalodas) 20. valsts olimpiādē (B grupa)
  • Kaspars Ābelnīca, 12.c klase – III pakāpe Matemātikas 64. valsts olimpiādē
  • Marta Jurēviča, 11.a klase – atzinība Latviešu valodas un literatūras 40. valsts olimpiādē 11. un 12. klasēm

Atjaunināja: Inga Riekstiņa 2017-04-05 08:30:16 Komentāri »

Seko mums