Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Elīna, Drosmis, Drosma

Statistika

Seko mumsMācību gada ieskaņa

 • Jaunais mācību gads skaistākajā Pārdaugavas skolā iesākās ar asteru, dāliju un gladiolu pušķiem skolēnu rokās, smaidiem, satiekot jaunos un jau iepazītos klasesbiedrus, cerībām, klausoties skolas direktores Sandras Sīles uzrunā par jaunumiem, kas mūs visus sagaida, īstenojot izglītības reformas.

  Īpašs prieks par to, ka 9. un 12.klašu svinīgo pasākumu zālē ar savu klātbūtni pagodināja Rīgas vicemērs Andris Ameriks, kurš ,apsveicot mūs visus un priecājoties par skolas īpašo vēsturisko auru un sakārtoto vidi, uzdāvināja arī globusu, kurā vienmēr atrast savu Latviju un Rīgu. Kopā ar A.Amerika kungu bija arī Nekustamā īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs, kuram esam ļoti pateicīgi par skolas sporta zāles grīdas seguma atjaunošanu un citiem labiem darbiem skolā un tās tuvējā apkārtnē. Neaizmirstama bija mūsu leģendārā 1941.gada absolventa Jāņa Vasarieša uzruna un vēlējumi saistībā ar viņa iedibinātās Pūces balvas pasniegšanu . Ceļojošo Pūces balvu no tās autora mākslinieka Agra Kramiņa rokām šogad saņēma 12.c klases audzēknis Valters Bondars. Aktualizējot vācu valodas mācīšanas 50.gadadienas faktu, apsveikumu vāciski bija sagatavojuši mūsu vācu valodas skolotāji jaunā viesskolotāja Tomasa Ludviga vadībā.

  Skolas audzēkņu Adelīnas Darviņas, Martina Pančenko , Ināras Babres un mūsu absolventa Jāņa Ābeles veidotais videosižets, jauniešu kora grupas dziedātās dziesmas, Skolēnu padomes prezidentes Annas Niedolas un Vecāku padomes priekšsēdētājas Aīdas Jomas teiktais lika noticēt, ka kopā mēs esam liels radošs spēks.

  Vairosim Rīgas un savas skolas godu un slavu, īstenosim katrs savus mērķus, izzināsim pasauli no jauna katru nākamo mācību dienu –tāds varētu būt mūsu moto jaunajam mācību gadam, kas tik skaisti un cerīgi iesācies

  Foto: J.Puriņš un A.Darviņa(11a).

  Tuvākajās dienas sagaidāms arī video ieskats.

  Ievietoja: M. Purviņš 2012-09-03 19:03:46Visas ziņas »

Seko mums