×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Alda, Maruta

Statistika

Seko mums

TOP100 - skolā lepojas ar mācību sasniegumiem gadā

  • Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā lepojas ar skolēnu mācību sasniegumiem gadā.

    Nr.PamatskolaVidusskola
    KlaseUzvārds, vārdsKlaseUzvārds, vārds
    1. 8.c Bārdiņa Līvija 12.c Ābelnīca Kaspars
    2. 9.b Šņukuts Matīss 12.a Stasjuka Karīna
    3. 7.a Podze Rūta 11.c Millere Sanda
    4. 9.a Ritums Krišs 11.d Petunova Elīza
    5. 7.b Kluce Katrīne Elizabete 11.c Blumberga Elīza
    6. 7.b Alekse Ūma Beate 12.a Minka Ženija
    7. 9.a Baumanis Jēkabs 12.c Babre Ināra
    8. 8.a Upeniece Anete Alise 11.c Āboliņa Linda
    9. 8.b Rieksta Eleonora 12.d Mitrofanova Kristīne
    10. 9.b Miķelsone Anna Ilva 12.a Apine Agnese
    11. 8.c Jelišenko Dēna 12.a Gūtmane Liena
    12. 7.a Zvaigzne Elīna 11.c Valkovska Linda
    13. 7.b Ozoliņa Gabriela 10.b Moče-Bogdanoviča Megija
    14. 9.c Jermakovs Klāvs 10.a Zaharāne Elizabete Marta
    15. 9.c Martinsone Samanta 10.a Blūms Kārlis Nikolajs
    16. 9.c Pauliņa Laura Agnese 11.a Jurēviča Marta
    17. 8.a Eglīte Dana 11.a Starka Māra
    18. 8.a Siliņš Emīls 12.c Soboļevska Kristīne
    19. 7.a Sprūdža Klinta Luīze 12.a Cīrule Anna Anita
    20. 9.a Upīte Nikola 11.a Caune Katrīna
    21. 8.c Daukšte Beāte Elizabete 11.a Kaņepa Alise
    22. 7.a Baškevica Laura 11.a Pētersone Annija
    23. 7.d Zaharāne Anna Luīze 12.a Vasiļjeva Alise
    24. 8.a Lorence Luīze 12.d Birzniece Elza Beatrise
    25. 8.d Pētersons Renārs 11.c Uškāne Elīza
    26. 7.d Circene Loreta 12.a Kalniņa Līva
    27. 9.a Loginova Beāte 10.a Veidenbauma Paula Kristiāna
    28. 8.a Klapere Evelīna 12.d Bērziņa Anna Luīze
    29. 9.a Blūms Rūdolfs Pēteris 12.c Englands Rolands
    30. 9.a Zeiferte Sanija 11.d Marcinkeviča Līga
    31. 8.b Lauska Paula 11.a Groduma Lita
    32. 7.a Tauriņa Annemarija 11.a Ošiņš Mārcis
    33. 7.b Pulka Patrīcija 12.d Timermanis Dāvis
    34. 9.b Birbele Elza 11.a Vītola Gita
    35. 8.b Kļaviņš Ričards 10.d Kalēja Māra Elīza
    36. 8.b Spunde Arvīds 12.a Zemļinska Jūlija
    37. 7.a Auziņa Arta 12.c Anspoka Santa
    38. 7.c Ulberte Anna 12.c Petrova Liāna Anastasija
    39. 9.c Andersone Stefānija 12.a Solovjovs Ivars
    40. 7.d Dolgovska Megija 10.a Lase Tekla
    41. 9.a Zaķe Beatrise 10.b Gribuste Laura
    42. 8.a Matisons Mārtiņš Roberts 11.c Bērtulsons Roberts
    43. 7.a Oliņa Estere 10.a Mazure Anna
    44. 7.c Hohbergs Rihards 10.a Vanags Ronalds Edgars
    45. 7.c Kolanga Samanta 10.e Gribule Jūlija
    46. 9.b Pētersone Kristiāna 11.c Harkeviča Līva Elza
    47. 9.c Kleine Elīza Kristīne 12.a Dzelde Kārlis
    48. 8.a Buka Elīza 12.a Karika Anna Elsa
    49. 8.a Sedmale Elza 12.a Pūtele Liene
    50. 9.b Usenko Santa 12.c Vanaga Ieva
    51. 9.c Bogdanova Sabīne    
    52. 9.c Siliņa Linda    

    Ievietoja: M. Purviņš 2014-06-02 15:31:59Visas ziņas »

Seko mums