×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

AktuāliPēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Vilis, Vilhelms

Statistika

Seko mums

Septembra atskaņas

  • Šogad, sperot pirmos soļus pāri skolas slieksnim, mūs kā vienmēr plaši atplestām rokām sagaidīja viens no deviņiem skolas dzīves izaicinājuma mēnešiem- septembris. Šīs vasarīgi rudenīgās 4 nedēļas nu ir garām, un pirmās mācību gada emocijas ir izdzīvotas, pirmie kontroldarbi ir pārdzīvoti, ierastie ceļi iemīļotajos skolas labirintos ir atdzīvināti. Tas viss notika zināma viegluma un svētku elpas pavadīti, jo septembris ir atkalredzēšanās un vasarīgo atmiņu mēnesis. 19.datumā RVVĢ svinēja savu 93.dzimšanas dienu! Šajā rītā skolēni, agri cēlušies, nāca uz skolu pilnām rokām ziedu, ābolu, arbūzu, lai, ļaujoties radošām idejām, rotātu savas klases ziedu pulksteņa sektoru. Kopā izveidojās raibs un neatkārtojams ziedu pulkstenis, kas tad arī vēlāk no skolas jumta tika nofotografēts kopā ar skolēnu un skolotāju kopīgi veidoto skaitli „93”.

    Šajā dienā notika arī klašu fotografēšanās, kā arī katra klase varēja baudīt vienu no skolas pilnā nosaukuma burtiem – īpašo skolas dzimšanas dienas kliņģeri.

    Taču šī diena bija īpaša vēl ar ko. Katru gadu skolas dzimšanas dienā tiek pasniegta „Pūces balva”, kas tiek piešķirta skolotāju izvēlētam skolēnam, kas sevi un savu inteliģenci ir pierādījis gan stundās, gan olimpiādēs un konkursos, gan skolas kultūras dzīvē. Šogad „Pūci” saņēma 12.a klases skolniece Māra Starka, ar kuru kopā priecājās klasesbiedri un kora „kolēģi”.

    Priecīgu emociju pilns bija mūsu skolas septembris! Lai oktobris neatpaliek!

    Ievietoja: M. Purviņš 2014-10-06 19:05:06Visas ziņas »

Seko mums