×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

Sveicam

Vārda diena: Mērija, Magone, Magda

Statistika

Seko mums

TOP100 - skolā lepojas ar mācību sasniegumiem

  • Skolā lepojas ar mācību sasniegumiem starpsemestrī - TOP100

    PamatskolaVidusskola
    VietaKlaseUzvārds, vārdsVietaKlaseUzvārds, vārds
    1 8.a Podze Rūta 1 12.d Petunova Elīza
    2 7.a Vorpule Katrīna 2 12.c Millere Sanda
    3 7.a Rudzīte Diāna 3 12.c Valkovska Linda
    4 7.a Pastare Annija 4 12.a Caune Katrīna
    5 9.c Bārdiņa Līvija 5 12.a Starka Māra
    6 7.a Pāsa Ance 6 11.b Moče-Bogdanoviča Megija
    7 9.b Rieksta Eleonora 7 12.a Pētersone Annija
    8 9.a Siliņš Emīls 8 11.a Blūms Kārlis Nikolajs
    9 7.a Vikmane Lauma Māra 9 12.c Āboliņa Linda
    10 8.b Alekse Ūma Beate 10 12.c Blumberga Elīza
    11 8.b Kluce Katrīne Elizabete 11 12.d Marcinkeviča Līga
    12 9.b Spunde Arvīds 12 12.a Jurēviča Marta
    13 8.b Ozoliņa Gabriela 13 12.a Ošiņš Mārcis
    14 9.b Lauska Paula 14 10.c Vasiļjeva Anna
    15 7.c Leišavniece Roberta Ginta 15 12.c Uškāne Elīza
    16 7.b Cimare Kitija 16 10.c Bulāne Marta
    17 8.a Zvaigzne Elīna 17 10.a Mudule Antuanete
    18 9.a Eglīte Dana 18 11.a Veidenbauma Paula Kristiāna
    19 7.b Kļave Madara 19 12.a Kaņepa Alise
    20 8.a Baškevica Laura 20 10.c Lūse Lība
    21 8.a Ozola Evelīna 21 12.c Bērtulsons Roberts
    22 8.d Circene Loreta 22 10.d Ritums Krišs
    23 7.c Cīrule Krista Juliāna 23 10.b Zeiferte Sanija
    24 8.b Pulka Patrīcija 24 12.a Groduma Lita
    25 9.a Klapere Evelīna 25 11.d Onukrāne Agnija
    26 9.d Pētersons Renārs 26 11.a Zaharāne Elizabete Marta
    27 8.d Zaharāne Anna Luīze 27 12.a Šultmane Maira Viktorija
    28 7.d Liepa Rihards 28 11.b Gribuste Laura
    29 8.a Oliņa Estere 29 10.d Sporāne Alise
    30 8.a Sprūdža Klinta Luīze 30 10.a Gādmane Elizabete
    31 8.c Ulberte Anna 31 10.b Blūms Rūdolfs Pēteris
    32 9.c Daukšte Beāte Elizabete 32 10.b Miesniece Asanta Agne
    33 7.a Šteimane Danute Līva 33 10.b Meijere Gundega
    34 7.b Bīriņa Madara 34 10.c Birbele Elza
    35 7.b Pelecka Katrīna 35 12.c Kovzeļs Jurijs
    36 8.a Bērziņa Alise 36 11.c Rasa Ansis Gusts
    37 9.a Lorence Luīze 37 10.d Bramberga Katrīna Aleksandra
    38 9.a Matisons Mārtiņš Roberts 38 11.b Skarule Nameda
    39 7.a Bergmane Krista 39 11.d Tunne Laura
    40 7.a Lielkalns Jānis 40 12.a Elmere Evija
    41 9.b Kļaviņš Ričards 41 10.a Pētersone Kristiāna
    42 9.c Jelišenko Dēna 42 10.c Šumska Darja
    43 7.c Rudzīte Alma 43 11.a Līduma Undīne
    44 8.b Dzene Karīna Margarita 44 10.c Ellere Elīna
    45 8.c Skrebels Rems 45 10.d Gerhards Edgars
    46 9.a Upeniece Anete Alise 46 10.d Ļevčenkovs Mihails
    47 7.a Dovbņa Anrijs 47 10.d Siliņa Linda
    48 7.d Ivanova Madara 48 12.a Pērkone Katrīna
    49 9.b Pāss Kārlis 49 12.a Nesaule Anete Kristīne
    50 7.c Beks Jānis 50 12.a Vītola Gita

    Ievietoja: M. Purviņš 2014-10-23 12:16:01Visas ziņas »

Seko mums