×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Aktuāli



Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

Sveicam

Vārda diena: Milija, Maiga

Statistika

Seko mums

Skolā lepojas (vēsture 9., 12.klasēm)

  • Sveicam
    skolas 9. un 12.klašu vēstures olimpiādes
    uzvarētājus un viņu skolotājus!

     

    Olimpiādē piedalījās 144 audzēkņi

    1. vieta

    Emīls Siliņš (9.a klase, sk. A.Gudzuka)
    Māra Starka (12.a klase, sk. M.Zvaigzne)

    2.vieta

    Anete Alise Upeniece (9.a klase, sk. A.Gudzuka)
    Beāte Elizabete Daukšte (9.c klase, sk. A.Gudzuka)
    Līvija Bārdiņa (9.c klase, sk. A.Gudzuka)
    Jurijs Kovzeļs (12.c klase, sk. M.Zvaigzne)
    Eduards Jurovskis (12.d klase, sk. M.Zvaigzne)

    3.vieta

    Arvīds Spunde (9.b klase, sk. A.Gudzuka)
    Grieta Sipeniece (9.a klase, sk. A.Gudzuka)
    Kārlis Baumanis (9.a klase, sk. A.Gudzuka)
    Una Eglīte (12.a klase, sk. M.Zvaigzne)
    Elīza Blumberga (12.c klase, sk. M.Zvaigzne)
    Elīza Uškāne (12.c klase, sk. M.Zvaigzne)
    Jānis Haļzovs (12.d klase, sk. M.Zvaigzne)

    Atzinība

    Dana Eglīte (9.a klase, sk. A.Gudzuka)
    Toms Orniņš (9.c klase, sk. A.Gudzuka)
    Eleonora Rieksta (9.b klase, sk. A.Gudzuka)
    Gerda Steinerte (9.b klase, sk. A.Gudzuka)
    Gundega Ose (9.b klase, sk. A.Gudzuka)
    Renārs Pētersons (9.d klase, sk. M.Zvaigzne)
    Lita Groduma (12.a klase, sk. M.Zvaigzne)
    Ivonna Kudrjavceva (12.a klase, sk. M.Zvaigzne)
    Anete Kristīne Nesaule (12.a klase, sk. M.Zvaigzne)
    Kristiāns Kuzmovs (12.c klase, sk. M.Zvaigzne)
    Eva Matuševica (12.c klase, sk. M.Zvaigzne)
    Eva Medjāne (12.c klase, sk. M.Zvaigzne)
    Lūcija Vecele (12.c klase, sk. M.Zvaigzne)
    Roberts Rojs Folks (12.c klase, sk. M.Zvaigzne)
    Artis Ķezbers (12.c klase, sk. M.Zvaigzne)
    Līga Marcinkeviča (12.c klase, sk. M.Zvaigzne)

    Ievietoja: I. Riekstiņa 2015-01-23 14:40:50Visas ziņas »

Seko mums