×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

AktuāliPēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Dzidris, Gunita, Dzidra, Loreta

Statistika

Seko mums

Nauda seko viesskolēnam!

 • Augustā Latvijā ieradīsies 36 AFS viesskolēni, kuriem tiek meklētas viesģimenes un attiecīgi arī skola. Princips "Nauda seko skolēnam" attiecas arī uz ārvalstu viesskolēniem, kuri uz noteiktu periodu ierodas Latvijā. Aicinām vidusskolas aktīvi iesaistīties viesģimeņu atrašanā, piedāvājot šo iespēju savas skolas bērnu vecākiem.

  Šis ir piedāvājums ģimenēm, kuras interesē citas kultūras un valodas, kā arī klasēm, kur skolēni vēlas paplašināt redzes loku un iegūt starptautiskus kontaktus. Skolēns mācības apgūst latviešu valodā un papildus mācības tam nav nepieciešamas - Latvijā viesskolēns ir kā viens no Latvijas skolēniem. Iepriekšējā pieredze rāda, ka skola, uzņemot ārvalstu skolēnu, iegūst starpkultūru pieredzi, kas veicina tolerances attīstību, un padara interesantāku ikdienu gan skolas darbiniekiem, gan skolēniem.

  Latvijā ieradīsies 36 skolēni no ASV, Beļģijas, Indonēzijas, Itālijas, Spānijas, Vācijas, Taizemes, Turcijas un Ungārijas. Vairāk par katru skolēnu ir iespējams uzzināt "AFS Latvija" mājas lapā (http://www.afs.lv/uznem/viesskolenu-profili/2015.2016.-mac.g./). Ja esiet ieinteresēti savā skolā uzņemt viesskolēnu, tad aicinām Jūs sazināties ar biedrību "AFS Latvija" Starpkultūru programmas.

  Kontaktiem uzņemšanas koordinatore:
  Ilze Liepiņa
  Ilze.liepina@afs.org
  67280646, 25158819

  Ievietoja: M. Purviņš 2015-05-13 09:17:11Visas ziņas »

Seko mums