×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Venija, Veneranda, Vanda

Statistika

Seko mums

TOP100 - skolā lepojas ar mācību sasniegumiem

  • Skolā lepojas ar skolēnu mācību sasniegumiem gadā!

    PamatskolaVidusskola
    Nr.KlaseUzvārds, vārdsNr.KlaseUzvārds, vārds
    1. 9.c Bārdiņa Līvija 1. 12.d Petunova Elīza
    2. 8.a Podze Rūta 2. 12.c Millere Sanda
    3. 7.a Vorpule Katrīna 3. 12.c Blumberga Elīza
    4. 9.b Rieksta Eleonora 4. 12.c Valkovska Linda
    5. 8.d Circene Loreta 5. 12.c Āboliņa Linda
    6. 9.a Eglīte Dana 6. 12.a Starka Māra
    7. 7.a Rudzīte Diāna 7. 11.b Moče-Bogdanoviča Megija
    8. 7.a Vikmane Lauma Māra 8. 12.a Caune Katrīna
    9. 8.b Kluce Katrīne Elizabete 9. 12.a Jurēviča Marta
    10. 8.b Ozoliņa Gabriela 10. 11.a Blūms Kārlis Nikolajs
    11. 9.c Jelišenko Dēna 11. 10.c Vasiļjeva Anna
    12. 7.a Pāsa Ance 12. 12.a Ošiņš Mārcis
    13. 8.b Alekse Ūma Beate 13. 12.a Pētersone Annija
    14. 9.c Daukšte Beāte Elizabete 14. 12.c Uškāne Elīza
    15. 7.c Leišavniece Roberta Ginta 15. 12.d Marcinkeviča Līga
    16. 8.d Zaharāne Anna Luīze 16. 10.d Ritums Krišs
    17. 9.b Lauska Paula 17. 11.a Zaharāne Elizabete Marta
    18. 9.b Spunde Arvīds 18. 12.a Kaņepa Alise
    19. 7.a Pastare Annija 19. 11.a Veidenbauma Paula Kristiāna
    20. 7.b Cimare Kitija 20. 10.b Zeiferte Sanija
    21. 7.c Cīrule Krista Juliāna 21. 10.c Lūse Lība
    22. 9.a Klapere Evelīna 22. 10.a Pētersone Kristiāna
    23. 7.a Šteimane Danute Līva 23. 12.a Groduma Lita
    24. 7.b Kļave Madara 24. 12.a Elmere Evija
    25. 8.a Zvaigzne Elīna 25. 10.a Mudule Antuanete
    26. 9.a Siliņš Emīls 26. 10.c Birbele Elza
    27. 8.a Baškevica Laura 27. 10.b Zaķe Beatrise
    28. 7.b Bīriņa Madara 28. 10.a Feldmane Laura Ieva
    29. 7.d Viškere Katrīna Elīza 29. 11.b Gribuste Laura
    30. 9.a Kalniņš Rūdolfs 30. 12.a Šultmane Maira Viktorija
    31. 9.a Lorence Luīze 31. 12.c Bērtulsons Roberts
    32. 9.d Pētersons Renārs 32. 10.b Blūms Rūdolfs Pēteris
    33. 7.d Liepa Rihards 33. 11.b Lidere Samanta
    34. 8.a Bērziņa Alise 34. 12.c Kuzmovs Kristiāns
    35. 9.d Indāne Zane 35. 12.a Nesaule Anete Kristīne
    36. 7.a Veidemane Elīna 36. 12.a Vītola Gita
    37. 7.c Rudzīte Alma 37. 10.d Ļevčenkovs Mihails
    38. 9.a Baumanis Kārlis 38. 11.d Onukrāne Agnija
    39. 9.a Buka Elīza 39. 12.a Pērkone Katrīna
    40. 9.a Matisons Mārtiņš Roberts 40. 11.b Skarule Nameda
    41. 9.a Popkova Darja 41. 12.c Harkeviča Līva Elza
    42. 7.b Pelecka Katrīna 42. 11.a Līduma Undīne
    43. 7.b Vimba Aldis 43. 10.d Sporāne Alise
    44. 7.d Ivanova Madara 44. 11.a Mazure Anna
    45. 9.b Kļaviņš Ričards 45. 11.a Vanags Ronalds Edgars
    46. 9.c Ližbovskis Kristaps 46. 11.d Dīriķis Jānis Aigars
    47. 9.c Vinceviča Linda 47. 11.e Golubeva Darja
    48. 9.c Zīlīte Agnese Alma 48. 12.a Eglīte Una
    49. 7.c Korsaka-Mille Sindija 49. 12.d Voiskoviča Renāte
    50. 8.a Šuktere Elizabete Gvendolīna 50. 11.c Rasa Ansis Gusts
    51. 8.b Pulka Patrīcija      
    52. 8.c Ulberte Anna      
    53. 9.a Maslova Anastasija      
    54. 9.a Sedmale Elza      

    Ievietoja: M. Purviņš 2015-05-29 09:10:01Visas ziņas »

Seko mums