×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

AktuāliPēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Maksis, Raivo, Raivis

Statistika

Seko mums

19.septembris- skolas dzimšanas dienas noskaņā

 • Kā apsveikt dzimšanas dienā skolu? Mums jau vairākus gadus tam atrasts burvīgs risinājums – visi kopā veidojam pagalma centrā ziedu pulksteni – par prieku sev, saviem skolasbiedriem un visiem, kam šī vieta un kopā pavadītais skolas laiks ir īpašs. Katrai klasei - viena laika josla, mūsu visu kopīgo laiku veidojot.

  Šā gada „pulkstenis” ir īpaši krāsains un rūpīgi veidots,jo arī dzimšanas diena ir īpaša. Šo īpašo sajūtu uzturēt palīdzēja arī klašu fotografēšanās skolas vēsturei (nez kā tās bildes komentēs vienaudži pēc 95 gadiem?), klašu vecāku vai ēdnīcas darbinieku sarūpētie dzimšanas dienas našķi un neformālas tikšanās ar cilvēkiem, kas šo vietu reiz saukuši par savu skolu.

  Skolas dzimšanas dienai veltītajās svētku stundās ar audzēkņiem tikās un atmiņās dalījās dažādu paaudžu absolventi: Ināra Lielkalne (7.a), Katrīna Neiburga (7.b), Linda Voskoboiņikova (8.a), Nadīna Rode un Mārcis Balodis (8.b), Mārtiņš Kalējs (8.c), Egīls Bisenieks (8.d), Edgars Jaunups (9.a), Sandra Bruņeniece (9.b, 12.d), Juris Šteinbergs (9.c), Evelīna Valaine (9.d), Una Eglīte, Māra Starka un Alise Kaņepa (10.a), Olafs Pulks (10.c), Jānis Karušs (10.d), Edgars Indriksons (10.e), Andrejs Ēķis (11.a), Osvalds Blūzma (11.b), Raimonds Oškalns (11.c), Rūdolfs Kugrēns (11.d), Kaspars Ābelnīca (11.e), Gundega Muceniece (12.a), Ieva Ozoliņa (12.b) un Jānis Haļzovs (12.c). Ģimnāzijas muzejā kopā ar skolotāju Māri Zvaigzni skolas vēsturi izzināja 7.c, 7.d un 10.b klases audzēkņi.

  Sirsnīgs paldies absolventiem par atsaucību un interesantajiem stāstiem, kas rosināja uz skolas ikdienu un savu nākotni paraudzīties no nebijuša skatpunkta!

  Un, protams, neaizmirsām savai skolai uzsaukt skanīgu: „Lai dzīvo!”

  Ievietoja: M. Purviņš 2016-09-23 08:00:09Visas ziņas »

Seko mums