×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Aktuāli



Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

Sveicam

Vārda diena: Lita, Teika, Sibilla

Statistika

Seko mums

Skolēnu TOP 100 beidzot mācību gadu

  • Skolā lepojas ar izglītojamo mācību sasniegumiem gadā - TOP100

    PamatskolaVidusskola
    VietaKlaseUzvārds, vārdsVietaKlaseUzvārds, vārds
    1 8.a Vanaga Laura  1 11.a Bārdiņa Līvija 
    2 7.a Rača Odrija Aleksandra  2 11.b Ližbovskis Kristaps 
    3 7.c Lediņa Elīna  3 12.b Blūms Rūdolfs Pēteris 
    4 8.b Kanepone Ieva  4 10.a Bērziņa Alise 
    5 7.a Horsta Gunda Helēna  5 10.e Circene Loreta 
    6 7.a Laganovska Helēna  6 12.c Vasiļjeva Anna 
    7 9.c Rudzīte Alma  7 11.a Daukšte Beāte Elizabete 
    8 8.b Kanepone Laura  8 10.d Alekse Ūma Beate 
    9 9.a Vorpule Katrīna  9 12.a Pētersone Kristiāna 
    10 7.a Milča Laura  10 12.b Zeiferte Sanija 
    11 7.a Ščerbinska Elza  11 12.c Birbele Elza 
    12 9.a Rudzīte Diāna  12 11.a Eglīte Dana 
    13 8.a Orniņš Dāvis  13 11.a Kalniņš Rūdolfs 
    14 9.b Kļave Madara  14 11.a Matisons Mārtiņš Roberts 
    15 8.a Ignatjeva Karīna  15 10.c Rožkalne Helēna 
    16 7.a Ozoliņa Emīlija Rūta  16 11.a Spunde Arvīds 
    17 7.c Stūris Venta Ilva  17 12.a Mudule Antuanete 
    18 9.a Vikmane Lauma Māra  18 10.d Kluce Katrīne Elizabete 
    19 8.b Lauska Anna  19 10.e Zaharāne Anna Luīze 
    20 8.d Strautzele Paula  20 11.a Popkova Darja 
    21 7.b Šeninga Paula Kristiana  21 11.b Lauska Paula 
    22 7.b Ušacka Diāna  22 12.d Ritums Krišs 
    23 7.d Ločmele Jolanta  23 10.a Ozoliņa Gabriela 
    24 9.c Zacmane Elza Marija  24 12.c Lūse Lība 
    25 7.a Lielkalne Laura  25 10.e Šedko Samanta 
    26 7.c Grīnfogels Patriks  26 10.a Ozola Evelīna 
    27 7.d Krigere-Krigele Evelīna  27 10.e Wittgen Arne Steffen 
    28 9.a Veidemane Elīna  28 10.d Zahare Kristiāna Linda 
    29 8.a Gribuste Santa  29 11.a Siliņš Emīls 
    30 8.b Rituma Reina  30 12.a Vālbergs Emīls 
    31 7.a Rostoka Justīne  31 12.c Knipše Natālija 
    32 7.a Vikmane Līva Ieva  32 11.c Atopkina Liene Diāna 
    33 9.b Dūka Annija Elīna  33 10.e Bleikšs Dāvis 
    34 8.a Siliņa Elza  34 11.c Veremeja Laura 
    35 8.b Hāns Daniels Ričards  35 12.a Dzērve Patrīcija Helēna 
    36 7.d Brante Aleksandra  36 12.a Feldmane Laura Ieva 
    37 7.d Melberga Karlīna Emīlija  37 12.b Miesniece Asanta Agne 
    38 7.d Visocka Nora  38 10.b Ošniece Nikola 
    39 9.a Pāsa Ance  39 11.e Pētersons Renārs 
    40 9.c Leišavniece Roberta Ginta  40 10.c Rāta Zane 
    41 8.a Dzenis Markuss Namejs  41 11.e Rieksta Eleonora 
    42 8.b Gržibovskis Kristaps  42 10.d Baškevica Laura 
    43 7.a Bērziņa Evelīna  43 11.d Matisone Anna Nellija 
    44 7.a Spunde Elza  44 10.b Ulberte Anna 
    45 7.c Lāce Ieva  45 10.c Pelēkā Kristiāna 
    46 7.c Lauskis Lukass Ronalds  46 11.b Pāss Kārlis 
    47 7.d Balodis Mikus  47 11.e Igaunis Elvis 
    48 9.a Pastare Annija  48 12.a Akmeņlauka Estere 
    49 8.a Drule Džeina Laura  49 12.b Zaķe Beatrise 
    50 8.a Skrodelis Lenards Patriks  50 10.e Hohbergs Rihards 
          51 11.a Lorence Luīze 

    Ievietoja: M. Purviņš 2017-05-30 17:39:41Visas ziņas »

Seko mums