Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Andulis, Alnis

Statistika

Seko mumsRVVĢ Vēstures un soc.z. met. kom. aprīlī un maijā

 • Atskaņas no arhitektam Indriķim Blankenburgam veltītās konferences 7.aprīlī.

  Madonas Vēstures un mākslas muzeja līdzstrādnieka Induļa Zvirgzdiņa raksts "Skolā- par tās projektētāju: Arhitekts Indriķis Blankenburgs" Austrālijas latviešu elektroniskajā nedēļas laikrakstā "Latvietis" 19.aprīļa numurā.

  Ainas no vēstures konkursa "Vēsture ap mums" noslēguma pasākuma 20.maijā Rīgas Latviešu biedrības namā, kurā piedalījās arī konkursa patrons Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Konkursa organizācijā piedalījās vēstures skolotāja Aija Gudzuka, savukārt mūsu ģimnāzijas 11.a klases audzēknis Mārtiņš Roberts Matisons ieguva III vietu ar zinātniski pētniecisko darbu par Rīgas 5.vidusskolas direktori Mariju Krastiņu. Foto1 | Foto2 | Foto3

  Ģimnāzijas 11.a klases audzēkņa Emīla Siliņa fotogrāfiskie iespaidi par "Muzeju nakts 2017" norisēm Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā 20.maija pēcpusdienā un vakarā.

  Liels paldies kolēģiem, ģimnāzijas administrācijai un, jo īpaši, RVVĢ pulciņu "Skolas vēstures ceļos" un "Latvijas ļaudis" dalībniekiem no 11.a un 11.e klases par atsaucību un atbalstu šo un citu 2016./2017. mācību gada laikā notikušo pasākumu organizācijā un veiksmīgā norisē.

  RVVĢ Vēstures un sociālo zinību Metodiskās komisijas vadītājs
  Māris Zvaigzne

  Ievietoja: M. Purviņš 2017-06-14 15:52:20Visas ziņas »

Seko mums