×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Muzeju nakts jeb Izglītības šūpulis

18.maijā absolventu tikšanās.

2021. gadā mūsu skola svinēs 100 gadu jubileju. Tā kā vienā reizē skolā daudzos tās absolventus vienkopus uzņemt nav iespējams, līdz zīmīgajai gadskārtai katru gadu Muzeju nakts ietvaros aicināsim ģimnāzijas telpās tikties tos, kas skolu absolvējuši pirms „pusapaļajiem” un „apaļajiem” 5, 10, 15 ... 50 ... 75 gadiem (absolventiem lūgums reģistrēties elektroniskajā pieteikuma formā).
2019.gada Muzeju nakts programmu RVVĢ skatīt šeit.
Vārds:

Uzvārds:

Kurā gadā Tu absolvēji:
Abs.uzvārds (ja atšķiras):

Tālrunis:
+371
E-pasts:

Atļaut redzēt vārdu un uzvārdu Tava gada absolventiem
Atļaut redzēt kontaktinformāciju Tava gada absolventiem (iekļauj arī vārdu un uzvārdu)
Gribu, lai mani e-pastā informē par absolventiem, kuri reģistrējas kā mana gada absolventi
Drošības kods:

* Datu apstrādes noteikumi»

Aktuāli



Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

Sveicam

Vārda diena: Armands, Armanda

Statistika

Seko mums

Olimpiādes uzvarētāji

  • Sveicam
    skolas olimpiādes matemātikā
    uzvarētājus!

    1. Zani Rainsku 7.b klase skolotāja Daiga Dilevka 1.vieta
    2. Leonoru Nagli 7.a klase skolotāja Gunita Reinvalde 2.vieta
    3. Ēriku Alksni 7.c klase skolotāja Inga Riekstiņa 2.vieta
    4. Elizabeti Vitrjaku 7.a klase skolotāja Gunita Reinvalde 3.vieta

    1. Viesturu Alonderi 8.b klase skolotāja Gunita Reinvalde 1.vieta
    2. Āri Krūmiņu 8.a klase skolotāja Inga Riekstiņa 2.vieta
    3. Tomu Upmani 8.d klase skolotāja Gunita Reinvalde 3.vieta
    4. Sintiju Ziļevu 8.c klase skolotāja Ilze Zalāne atzinība
    5. Katrīnu Berķi 8.d klase skolotāja Gunita Reinvalde atzinība

    1. Edgaru � udjajevu 9.a klase skolotāja Inga Riekstiņa 1.vieta
    2. Māru Zvidriņu 9.b klase skolotāja Inga Riekstiņa 1.vieta
    3. Gustavu Laurānu 9.a klase skolotāja Inga Riekstiņa 2.vieta
    4. Kristapu Veikertu 9.b klase skolotāja Inga Riekstiņa 3.vieta

    1. Pēteri Maltenieku 10.d klase skolotāja Ilze Zalāne 1.vieta
    2. Kārli Greitānu 10.d klase skolotāja Ilze Zalāne 1.vieta
    3. Jāni Dobelnieku 10.d klase skolotāja Ilze Zalāne 2.vieta
    4. Linardu Kalniņu 10.a klase skolotāja Anita Pukse 2.vieta
    5. Hariju Kārkliņu 10.d klase skolotāja Ilze Zalāne atzinība
    6. Kārli Iskrovu 10.d klase skolotāja Ilze Zalāne atzinība

    1. Andru Vītolu 11.c klase skolotāja Daiga Dilevka 2.vieta
    2. Robertu Kirillovu 11.a klase skolotāja Ilze Zalāne 3.vieta

    1. Andru Janovsku 12.c klase skolotāja Ilze Zalāne 1.vieta
    2. Lauru Griķi 12.a klase skolotāja Anita Pukse 1.vieta
    3. Vitāliju Mickeviču 12.a klase skolotāja Anita Pukse 2.vieta
    4. Lindu Gipsli 12.a klase skolotāja Anita Pukse 2.vieta
    5. Andru Priednieci 12.a klase skolotāja Anita Pukse 3.vieta

    Vēlam veiksmi turpmākajās olimpiādēs! ­

    Ievietoja: M. Purviņš 2008-01-08 20:22:59Visas ziņas »

Seko mums