Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Rodrigo, Rauls

Statistika

Seko mumsTeātra svētki 2018

 • RVVĢ Teātra svētki 2018

  Ik gadu pavasaris mūsu skolā atnāk ar lielo teātra spēlēšanas trakumu, jo 10.-11.klašu skolēni gatavojas tradicionālajiem Teātra svētkiem. Arī šogad Zaļajā ceturtdienā skolā valdīja īsta teātra gaisotne – gaiteņos varēja satikt gan Trīni, gan Ābramu un Joski, gan Mariju un Mantrausi, bet aktu zāles ieeju rotāja daudzkrāsainas un intriģējošas afišas, kas vēstīja, ka tiks spēlētas 10 R.Blaumaņa lugu miniizrādes, tā godinot autoru viņa 155 gadu jubilejā un cildinot latviskās vērtības mūsu valsts simtgadē.

  Visas klases bija patiešām centušās izveidot blaumaniskus un spilgtus uzvedumus, tā ka skatītāji guva daudz pozitīvu un pārsteidzošu iespaidu. Tradicionāli klašu kolektīvi sacenšas par Atbalsta fonda piešķirto galveno balvu – 150 eiro vērtu dāvanu karti kultūras pieredzes bagātināšanai, kā ar individuāli - par spilgtākajiem sasniegumiem aktiermākslā,  afišu un programmiņu izveidē. Priekšnesumus vērtēja vecāku pārstāve Jana Duļevska, skolas teātra tradīciju patronese Zane Jakovica, absolvente un topošā aktrise Una Eglīte, kulturoloģijas skolotāja un direktora vietniece Līga Strazdiņa, bet afišu un programmiņu novērtēšanā piedalījās arī vizuālās mākslas skolotāja Kristīne Miķelsone un iepriekšējā gada laureāte Dana Eglīte (12.a).

  10.d klasei izdevās uzburt patiešām atraktīvu „Trīnes grēku” atmosfēru, 10.e klase ieintriģēja ar oriģinālu „Skroderdienu” interpretāciju un pārsteidzošu kolektīvismu, 11.a klase bija atradusi ļoti mazpazīstamu un specifisku Blaumaņa dramatisko darbu „Burvis un puķes”, ko parādīja fantastiskos tērpos (par savu iestudējumu iegūstot arī žūrijas īpašo atzinību speciālās balvas veidā), bet visspilgtākais (un visblaumaniskākais!) iestudējums šogad izdevās 11.c klasei, kas ar savu „No saldenās pudeles” variantu kļuva par galvenās balvas ieguvēju.

  Individuāli balvas saņēma 10.c klases skolniece Elva Paula Martinsone, 11.a klases skolniece Elīna Zvaigzne un 11.b klases skolēns Artis Štālmanis par aktierisko sniegumu, bet par labāko afišu tika apbalvota 10.a klases audzēkne Danute Līva Šteimane, savukārt labākās programmiņas autoru gods tika 10.e klases audzēkņiem Krostoferam Krezevskim un Paulai Zaharei.

  Vēlreiz milzīgs paldies visiem 10.-11.klašu teātrmīļiem, viņu audzinātājiem, skolotājiem un atbalstītājiem par ieguldīto darbu un patiesas svētku sajūtas radīšanu!

  Uz tikšanos nākamajos Teātra svētkos RVVĢ!

  Latviešu valodas un literatūras metodiskā komisija

  Svētku programma:

  10.a „Ļaunais gars”
  10.b „Trīnes grēki”
  10.c „No saldenās pudeles”
  10.d „Trīnes grēki”
  10.e „Skroderdienas Silmačos”
  11.a „Burvis un puķes”
  11.b „Ļaunais gars”
  11.c „No saldenās pudeles”
  11.d „Skroderdienas Silmačos”
  11.e „Trīnes grēki”

  Ievietoja: J. Puriņš 2018-04-02 22:49:54Visas ziņas »

Seko mums