×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Muzeju nakts jeb Izglītības šūpulis

18.maijā absolventu tikšanās.

2021. gadā mūsu skola svinēs 100 gadu jubileju. Tā kā vienā reizē skolā daudzos tās absolventus vienkopus uzņemt nav iespējams, līdz zīmīgajai gadskārtai katru gadu Muzeju nakts ietvaros aicināsim ģimnāzijas telpās tikties tos, kas skolu absolvējuši pirms „pusapaļajiem” un „apaļajiem” 5, 10, 15 ... 50 ... 75 gadiem (absolventiem lūgums reģistrēties elektroniskajā pieteikuma formā).
2019.gada Muzeju nakts programmu RVVĢ skatīt šeit.
Vārds:

Uzvārds:

Kurā gadā Tu absolvēji:
Abs.uzvārds (ja atšķiras):

Tālrunis:
+371
E-pasts:

Atļaut redzēt vārdu un uzvārdu Tava gada absolventiem
Atļaut redzēt kontaktinformāciju Tava gada absolventiem (iekļauj arī vārdu un uzvārdu)
Gribu, lai mani e-pastā informē par absolventiem, kuri reģistrējas kā mana gada absolventi
Drošības kods:

* Datu apstrādes noteikumi»

Aktuāli



Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

Sveicam

Vārda diena: Jadviga, Laura

Statistika

Seko mums

Klašu vecāku sapulču plānojums

  • KlaseKlases audzinātājsDatums, laiksTelpa
    7.a Inita Kalteniece 31.01. plkst.18.30  6.
    7.b Rudīte Timmermane 5.02. plkst.18.30  7.
    7.c Santa Jansone 7.02. plkst.18.00  17.
    7.d Inga Tumaševska-Baikova 5.02. plkst. 18.00  207.
    8.a Daiga Šķēle 31.01. plkst.18.30  8.
    8.b Agnese Kļaviņa 7.02. plkst.18.00  8.
    8.c Gunita Savrinoviča Kristīne Miķelsone 30.01. plkst.18.00 2.
    9.a Indra Keiša 7.02. plkst. 18.30  211.
    9.b Santa Zīberga 31.01. plkst.18.00  12.
    9.c Dace Zunda 29.01. plkst.18.30  7.
    9.d Inguna Serda 7.02. plkst.18.00  206.
    10.a Gunita Reinvalde 6.02. plkst.18.00  209.
    10.b Līva Vollenberga 29.01. plkst.18.00  13.
    10.c Inga Nagle 4.02. plkst.18.30  314.
    10.d Rolands Grants 29.01. plkst. 18.00  312.
    10.e Ilze Zalāne 30.01. plkst.18.30  208.
    11.a Ina Baumane 6.02. plkst. 18.00  18.
    11.b Arnita Meinerte 29.01. plkst.18.00  11.
    11.c Uģis Urtāns 7.02. plkst.18.00  15.
    11.d Vita Upmale 5.02. plkst.18.30  16.
    11.e Ieva Ērgle 29.01. plkst.18.30  210.
    12.a Māris Zvaigzne 6.02. plkst.18.00  4.
    12.b Aija Gudzuka 31.01. plkst.18.30  14.
    12.c Ida Meženiece 31.01. plkst. 18.00  10.
    12.d Kārlis Kūriņš 30.01. plkst. 18.00  310.
    12.e Erita Maurīte 31.01. plkst.19.00  214.

    Ievietoja: M. Purviņš 2019-01-29 18:16:20Visas ziņas »

Seko mums