×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

Sveicam

Vārda diena: Janīna, Linda

Statistika

Seko mums

Mūsu skolā – labākie runātāji rajonā!

  • 7. un 8.martā Rīgas Skolēnu pilī norisinājās ikgadējais Rīgas skolēnu skatuves runas konkurss 7.-9. klašu un 10.-12.klašu grupās. Abās grupās ļoti veiksmīgi startēja mūsu skolas skolēni, gūstot augstus panākumus. 7.-9.klašu grupā 8.a klases skolēns Samuels Ozoliņš ieguva I pakāpi un tika izvirzīts reģionālajam konkursam, taču 10.-12.klašu grupā 11.e klases skolniece Gita Cekule ieguva II pakāpi.

    Sveicam un lepojamies!

    Paldies, Retorikas pulciņa un Teātra studijas pedagogam Viesturam Roziņam par sagatavošanu un dramaturģei Aivai Birbelei par iedvesmošanu.

    Ievietoja: J. Puriņš 2019-03-13 15:19:08Visas ziņas »

Seko mums