×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Muzeju nakts jeb Izglītības šūpulis

18.maijā absolventu tikšanās.

2021. gadā mūsu skola svinēs 100 gadu jubileju. Tā kā vienā reizē skolā daudzos tās absolventus vienkopus uzņemt nav iespējams, līdz zīmīgajai gadskārtai katru gadu Muzeju nakts ietvaros aicināsim ģimnāzijas telpās tikties tos, kas skolu absolvējuši pirms „pusapaļajiem” un „apaļajiem” 5, 10, 15 ... 50 ... 75 gadiem (absolventiem lūgums reģistrēties elektroniskajā pieteikuma formā).
2019.gada Muzeju nakts programmu RVVĢ skatīt šeit.
Vārds:

Uzvārds:

Kurā gadā Tu absolvēji:
Abs.uzvārds (ja atšķiras):

Tālrunis:
+371
E-pasts:

Atļaut redzēt vārdu un uzvārdu Tava gada absolventiem
Atļaut redzēt kontaktinformāciju Tava gada absolventiem (iekļauj arī vārdu un uzvārdu)
Gribu, lai mani e-pastā informē par absolventiem, kuri reģistrējas kā mana gada absolventi
Drošības kods:

* Datu apstrādes noteikumi»

AktuāliPēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

Sveicam

Vārda diena: Jadviga, Laura

Statistika

Seko mums

Rītdienas izglītība

  • 10.aprīļa pēcpusdienas sarunā ar ğimnāzijas skolotājiem viedoklī par rītdienas izglītību kontekstā ar reğionālo attīstību dalījās mūsu skolas absolvents, VARAM ministrs Juris Pūce. Ministrs uzsvēra, ka skolas pamatuzdevums jau šodien ir skolēna individuālās izaugsmes veicināšana, ka vecākam jābūt iespējai izvēlēties labu skolu, kurā pamatoti augstas gaidas pret pedagogu kā izaugsmes virzītājspēku reflektējas arī konkurētspējīgā atlīdzībā par labi izglītota un sabiedrībā iekļauta indivīda attīstības sekmēšanu.

    Ievietoja: M. Purviņš 2019-04-11 07:45:53Visas ziņas »

Seko mums