Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Trīne, Katrīna, Kate, Kadrija

Statistika

Seko mumsTeātra svētki

 • 18.aprīlī pacilātā gaisotnē skolā tika aizvadīti gadskārtējie Teātra svētki –šoreiz atklājot mūsu „pasaku ķēniņa” Kārļa Skalbes literārajās pasakās izlasīto, sajusto un līdzpārdzīvoto. Jau no paša rīta 3.stāva gaitenī valdīja rosība – daudzi steidzās aplūkot izteiksmīgās afišas un ielūkoties izstādītajās programmiņās, mēģinot prognozēt, kas sagaidāms.

  10.un 11.klašu skolēni 10 pašizveidotu dramatizējumu izrādēs atkal un no jauna atgādināja, ka esam tauta, kurā mīl teātri visdažādākajās tā izpausmēs. Šogad īpaši bija jūtams, ka izrādes tapšanā iesaistījusies visa klase un protam (mācāmies)izmantot daudzveidīgus teātra izteiksmes līdzekļus – scenogrāfiju, gaismas, mūziku.

  Tā kā šiem svētkiem tradicionāli ir arī sacensības garša, lai noskaidrotu, kam tiks skolas Atbalsta fonda sarūpētās balvas, kopā ar ieinteresētajiem skatītājiem visu aizrautīgi vēroja žūrija – pazīstamais TV „duets”Jana Duļevska (arī vecāku statusā)  un Valters Krauze, skolas direktore Gundega Muceniece, Atbalsta fonda pārstāve Everita Streļča, abituriente Anna Ulberte. Īpaši vērtīgi ( un atraktīvi!) bija Valtera un Janas kopīgie un individuālie komentāri par redzēto, kas, cerams, iedvesmos nākamos uzvedumus veidot vēl prasmīgāk.

  Par labāko izrādi, saņemot AF galveno balvu,  tika atzīts 10.a klases „Sarkangalvītes” iestudējums. Par spilgtāko individuālo sniegumu lomas atklāsmē balvas saņēma 11.c klases skolniece Krista Juliāna Cīrule par titullomu izrādē „Ezerieša meita” , kā arī 10.c klases skolnieki  Dāvis Hugo Alksnis (par Anša lomu) un Krists Stūrmanis (par Velna lomu) izrādē „Pasaka par vērdiņu”. Savukārt par labāko izrādes afišu balvu saņēma Danute Līva Šteimane (11.a), bet par labāko programmiņu - Kristaps Langmanis un Kristians Pauls Kevišs (11.e). Katra klase bija ar ko īpaša, tāpēc atzinību un Lieldienu sveicienu kopā ar žūrijas vēlējumiem saņēma visi.

  Vēlreiz milzīgs paldies visiem, visiem, kas palīdzēja tapt šiem neaizmirstamajiem  mirkļiem, kad vari pats pārbaudīt, uz ko esi spējīgs, redzēt, ko izdarījuši skolasbiedri, un pārliecināties, ka , esot motivēti kopā un uzturot spēkā tradīcijas, RVVĢ ir milzīgs garīgs spēks! Paldies audzinātājiem, literatūras skolotājām, administrācijai par motivēšanu un atbalstu svētku radīšanā!

  Teātra svētku programmā šogad bija:

  • 10.a  „Pasaka par Sarkangalvīti”
  • 10.b  „Pelnrušķīte”
  • 10.c  „Pasaka par vērdiņu”
  • 10.d  „Apakšzeme”
  • 10.e  „Kā es braucu Ziemeļmeitas lūkoties”
  • 11.a  „Pelnrušķīte”
  • 11.b  „Pasaka par vērdiņu”
  • 11.c  „Ezerieša meita”
  • 11.d  „Ūziņš”
  • 11.e  „Piecpadsmit”

  Latviešu valodas un literatūras metodiskā komisijas vad. B.Siliniece

  Ievietoja: J. Puriņš 2019-04-24 18:08:10Visas ziņas »

Seko mums