×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Zigita, Zita, Olga, Liega

Statistika

Seko mums

Projekts

  •           No 5. līdz 12. septembrim 15 Āgenskalna ģimnāzijas 10. klašu audzēkņi kopā ar skolotājām Gunitu Reinvaldi un Ingu Riekstiņu piedalījās sociāli izglītojošā projektā “Rīga – Kvikborna”. � is projekts tapa sadarbībā ar Ērika Kestnera skolu Kvikbornā. � ā gada aprīlī 16 šīs skolas audzēkņi viesojās Rīgā, iepazīstoties ar mūsu skolu, Sv. Jāņa palīdzības dienesta darbu, iepazīstot Rīgu un tās apkārtni. Līdzīga programma, pateicoties Ē.Kestnera skolas direktorei Ingei � rēderei un Kvikbornas rotariešu atbalstam, tika piedāvāta arī mūsu skolas audzēkņiem.

              Jau 20 gadus katru gadu tiek izvēlēts viens gada koks, šogad tas ir valrieksts. Koka stādīšanā piedalījās arī mūsu skolēnu grupa – Sabīne Ādamsone, Elīna Dzenīte, Elvita Eglīte, Ieva Engere, Laura Jansone, Elīna Kirilko, Marika Millere, Agnese Pundiņa, Anna Pūtele, Ilze Teilāne, Kārlis Teilāns, Bruno Treiguts, Anna Urtāne, Justīne Rasa un Ilze Pozņaka.

    Sadaļā "Projekti" ir ievietoti attēli(pdf) no šī projekta un sadaļā "Publikācijas" ievietota publikācija no Quickbornas laikraksta.

    Ievietoja: M. Purviņš 2008-09-16 17:26:30Visas ziņas »

Seko mums