×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Vilhelmīne, Minna

Statistika

Seko mums

Apsveicam

  • Sveicam skolas Biznesa ekonomisko pamatu olimpiādes (10.- 12. klasei) uzvarētājus!

    Olimpiādē piedalījās 9 audzēkņi.

    1. Osvalds Blūzma 11.d sk I. Ērgle 1. vieta
    2. Kaspars Purmalietis 12.b sk I. Ērgle 2. vieta
    3. Mārtiņš Bratuškins 12.b sk I. Ērgle 3. vieta

    Vēlam veiksmi rajona olimpiādē, kura notiks 12. janvārī!

    Sveicam skolas Vācu valodas olimpiādes (8. klasei) uzvarētājus!

    Olimpiādē piedalījās 56 audzēkņi.

    1. Daniels Kurgs 8.a sk. I. Kalteniece 1. vieta
    2. Jānis Jurģelis 8.a sk. Z. Jakovica 1. vieta
    3. Māra Cecīlija Circene 8.b sk. Z. Jakovica 2. vieta
    4. Kristiāns Vīgants 8.b sk. R. Lapiņa 3. vieta
    5. Agita Caune 8.b sk. D. � ķēle 3. vieta
    6. Lilita Zelle 8.b sk. R. Lapiņa 3. vieta
    7. Laura Slavinska 8.b sk. Z. Jakovica atzinība
    8. Elizabete Vitrjaka 8.a sk. A. Vinčele atzinība
    9. Elvis Baranovskis 8.b sk. Z. Jakovica atzinība
    10. Dace Zariņa 8.b sk. R. Lapiņa atzinība
    11. Anna Dāle 8.a sk. Z. Jakovica atzinība
    12. Monika Cera 8.b sk. Z. Jakovica atzinība

    Vēlam veiksmi Danielam Kurgam, Jānim Jurģelim, Mārai Cecīlijai Circenei, Kristiānam Vīgantam, Agitai Caunei, Lilitai Zellei, Laurai Slavinskai, Elizabetei Vitrjakai un Elvim Baranovskim rajona olimpiādē, kura notiks 12. janvārī!

    Sveicam skolas matemātikas olimpiādes (7.-12. klasei) uzvarētājus!

    Olimpiādē piedalījās 90 audzēkņi.

    1. Karīna Stasjuka 7.c sk. G. Reinvalde 1. vieta
    2. Kaspars Ābelnīca 7.c sk. G. Reinvalde 1. vieta
    3. Liena Gūtmane 7.c sk. G. Reinvalde 1. vieta
    4. Matīss Dzelve 9.b sk. G. Reinvalde 1. vieta
    5. Konstantīns Starovoitovs 10.d sk. I. Zalāne 1. vieta
    6. Kārlis Aigars Kathins 7.c sk. G. Reinvalde 2. vieta
    7. Linda Kokare 9.a sk. I. Riekstiņa 2. vieta
    8. Kristers Grigulis 7.c sk. G. Reinvalde 3. vieta
    9. Ģirts Dālbergs 8.a sk. G. Reinvalde 3. vieta
    10. Līga Rinkeviča 9.a sk. I. Riekstiņa 3. vieta
    11. Katrīna Upatniece 10.d sk. I. Zalāne 3. vieta
    12. Marika Millere 10.a sk. I. Tumaševska 3. vieta
    13. Lauris Gailums 10.d sk. I. Zalāne 3. vieta
    14. Emīls Ķepītis 10.d sk. I. Zalāne 3. vieta
    15. Linards Kalniņš 11.a sk. A. Pukse 3. vieta
    16. Osvalds Blūzma 11.d sk. I. Zalāne 3. vieta
    17. Toms Cirvelis 12.c sk. S. Laukmane 3. vieta
    18. Kaspars Purmalietis 12.b sk. S. Laukmane 3. viet

    Vēlam veiksmi šiem audzēkņiem rajona matemātikas olimpiādēs!

    Atzinība par sasniegtajiem rezultātiem:

    19. Linda Geldnere 7.c sk. G. Reinvalde atzinība
    20. Paula Zeikmane 9.d sk. G. Reinvalde atzinība
    21. Ivars Ķezbers 9.d sk. G. Reinvalde atzinība

    Ievietoja: M. Purviņš 2009-01-09 14:37:35Visas ziņas »

Seko mums