×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Muzeju nakts jeb Izglītības šūpulis

18.maijā absolventu tikšanās.

2021. gadā mūsu skola svinēs 100 gadu jubileju. Tā kā vienā reizē skolā daudzos tās absolventus vienkopus uzņemt nav iespējams, līdz zīmīgajai gadskārtai katru gadu Muzeju nakts ietvaros aicināsim ģimnāzijas telpās tikties tos, kas skolu absolvējuši pirms „pusapaļajiem” un „apaļajiem” 5, 10, 15 ... 50 ... 75 gadiem (absolventiem lūgums reģistrēties elektroniskajā pieteikuma formā).
2019.gada Muzeju nakts programmu RVVĢ skatīt šeit.
Vārds:

Uzvārds:

Kurā gadā Tu absolvēji:
Abs.uzvārds (ja atšķiras):

Tālrunis:
+371
E-pasts:

Atļaut redzēt vārdu un uzvārdu Tava gada absolventiem
Atļaut redzēt kontaktinformāciju Tava gada absolventiem (iekļauj arī vārdu un uzvārdu)
Gribu, lai mani e-pastā informē par absolventiem, kuri reģistrējas kā mana gada absolventi
Drošības kods:

* Datu apstrādes noteikumi»

AktuāliPēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

Sveicam

Vārda diena: Jadviga, Laura

Statistika

Seko mums

Skolā viesojas A.Teikmanis

 • teikmanis.jpg � ī gada 26. janvārī, kad ir Latvijas de jure starptautiskās atzīšanas gadadiena, skolā viesojās diplomāts, skolas 1978. gada absolvents Andris Teikmanis.

       Divpadsmito klašu skolēniem, kā arī dažiem vienpadsmito klašu interesentiem viņš stāstīja par Latvijas ceļu uz starptautisku atzīšanu ne tikai de facto, bet arī de jure, kas ir diezgan būtiski, lai valsts spētu pilnvērtīgi funkcionēt.

       Andris Teikmanis īsumā izklāstīja savu ceļu uz vēstnieka amatu, kuru viņam izdevies realizēt daudz ātrāk ierasto 12 gadu vietā, kā tas visbiežāk ir citiem topošajiem vēstniekiem. Atbildot uz skolēnu uzdotajiem jautājumiem, skolas absolvents, ar siltām atmiņām par savu skolu – toreiz 5.vidusskolu-, atklāja, ka lielākā daļa diplomātu ir ar vēsturnieku, juristu, teologu un daži pat ar – mūziķa un deju skolotāja izglītību. Viņš uzsvēra, ka diplomātija vairāk ir kā aicinājums un augstākā izglītība ir tam pakārtota. Teikmaņa kungs pieminēja arī profesijas „garoziņas”, bet tas uz pārējo iespēju fona likās mazsvarīgi.

       Nobeigumā A. Teikmanis novēlēja visiem skolēniem kārtīgi pabeigt šo jauko skolu, apzinīgi izvēlēties profesiju, kura būtu vispiemērotākā, aktīvi studēt Latvijā vai kādā citā Eiropas valstī. Galvenais, atcerēties, ka valoda ir bagātība, kuru neviens nespēj atņemt un ,jo vairāk valodu spējam pārvaldīt, jo varam justies pilnvērtīgāki plašajā Eiropā un pasaulē.

  Attēlus un rakstu sagatavoja Alise Pabērza.

  Ievietoja: M. Purviņš 2009-01-27 15:08:55Visas ziņas »

Seko mums