×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Muzeju nakts jeb Izglītības šūpulis

18.maijā absolventu tikšanās.

2021. gadā mūsu skola svinēs 100 gadu jubileju. Tā kā vienā reizē skolā daudzos tās absolventus vienkopus uzņemt nav iespējams, līdz zīmīgajai gadskārtai katru gadu Muzeju nakts ietvaros aicināsim ģimnāzijas telpās tikties tos, kas skolu absolvējuši pirms „pusapaļajiem” un „apaļajiem” 5, 10, 15 ... 50 ... 75 gadiem (absolventiem lūgums reģistrēties elektroniskajā pieteikuma formā).
2019.gada Muzeju nakts programmu RVVĢ skatīt šeit.
Vārds:

Uzvārds:

Kurā gadā Tu absolvēji:
Abs.uzvārds (ja atšķiras):

Tālrunis:
+371
E-pasts:

Atļaut redzēt vārdu un uzvārdu Tava gada absolventiem
Atļaut redzēt kontaktinformāciju Tava gada absolventiem (iekļauj arī vārdu un uzvārdu)
Gribu, lai mani e-pastā informē par absolventiem, kuri reģistrējas kā mana gada absolventi
Drošības kods:

* Datu apstrādes noteikumi»

AktuāliPēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

Sveicam

Vārda diena: Armands, Armanda

Statistika

Seko mums

Projekts

  • No š. g . 12.-15.janvārim Rīgā - Āgenskalna ģimnāzijā viesosies 10 skolotāji no dažādām Eiropas valstu skolām – lai veidotu kopīgu koncepciju jaunam Eiropas izglītības programmas SOCRATES apakšprogrammas Comenius skolu starptautiskam projektam, kas tiktu veltīts svarīgai dzīves jomai 21. gs. – proteīnu ķīmijai. Kā zināms, proteīni nosaka daudzas ne tikai cilvēka uzbūves un darbības iezīmes, tāpēc svarīgi ir izprast to uzbūves un darbības daudzveidību , pielietojot jau esošo skolu mācību programmu un veidojot jaunāku un atbilstošāko metodisko atbalsta programmu.

    Kopīgi diskutējot un daloties pieredzē jau realizētos projektos Vācijas skolotāji J. Brauns un R.Pletčena no Forzheimas, H. Ruperhts no Hamurgas, Slovākijas skolotājas L. Bizonova un V. Lisonova no Levočas un Čehijas kolēģe K. Krumpholcova atbalstīs ungāru partneri Č. Čabu no Miškolcas, Spānijas pārstāvi no Granādas S. Turillo , kā arī Austrijas skolotāju P. Kučeru no Vīnes un Lietuvas pārstāvi R. Rudzevičieni no Viļņas. Tikšanās laikā tiks izvirzīti jaunā projekta mērķi un uzdevumi, kas nākotnē varētu paplašināt skolēnu zināšanas un iespējas.

    Projekta koordinatore Āgenskalna ģimnāzijā – E. Maurīte

    Ievietoja: M. Purviņš 2010-01-11 09:23:48Visas ziņas »

Seko mums