×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Muzeju nakts jeb Izglītības šūpulis

18.maijā absolventu tikšanās.

2021. gadā mūsu skola svinēs 100 gadu jubileju. Tā kā vienā reizē skolā daudzos tās absolventus vienkopus uzņemt nav iespējams, līdz zīmīgajai gadskārtai katru gadu Muzeju nakts ietvaros aicināsim ģimnāzijas telpās tikties tos, kas skolu absolvējuši pirms „pusapaļajiem” un „apaļajiem” 5, 10, 15 ... 50 ... 75 gadiem (absolventiem lūgums reģistrēties elektroniskajā pieteikuma formā).
2019.gada Muzeju nakts programmu RVVĢ skatīt šeit.
Vārds:

Uzvārds:

Kurā gadā Tu absolvēji:
Abs.uzvārds (ja atšķiras):

Tālrunis:
+371
E-pasts:

Atļaut redzēt vārdu un uzvārdu Tava gada absolventiem
Atļaut redzēt kontaktinformāciju Tava gada absolventiem (iekļauj arī vārdu un uzvārdu)
Gribu, lai mani e-pastā informē par absolventiem, kuri reģistrējas kā mana gada absolventi
Drošības kods:

* Datu apstrādes noteikumi»

AktuāliPēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

Sveicam

Vārda diena: Jadviga, Laura

Statistika

Seko mums

Daiļruna

  • talk14. janvārī, 9. stundas laikā Āgenskalna ģimnāzijas zālē pulcējās 9. klašu skolēni, lai parādītu savu uzstāšanās prasmi sk. Rudītes Timermanes organizētajā angļu valodas daiļrunas konkursā "Beautiful winter". Konkursā piedalījās 8 dalībnieki: Anete Siliņa (9.c), Daiga Tohvere (9.c), Laura Slavinska (9.b), Līva Veidemane (9.b), Monika Cera (9.b), Edvards Maļeckis (9.a), kuri priecēja pārējos savus klases biedrus ar populāriem un ne tik populāriem dzejoļiem angļu valodā par tēmu "ziema", savukārt Justīne Jakuševa (9.a) Ģirta Dālberga (9.a) ģitāras pavadījumā izpildīja dziesmu "Jingle Bell".

    Konkursa uzvarētājus izvēlējās skatītāji nobalsojot par sev tīkamāko kandidātu. Tā kā visi dalībnieki bija cītīgi gatavojušies konkursam, arī skatītājiem bija grūti izlemt, kurš no viņiem šajā reizē bija pats labākais, taču ar pavisam niecīgu balsu vairākumu konkursā "Beautiful winter" laurus plūca Laura Slavinska (9.b). Sveicam!

    Ievietoja: M. Purviņš 2010-01-19 09:32:15Visas ziņas »

Seko mums