×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Vizma, Klāra

Statistika

Seko mums

Vācu skolēnu akadēmija

  • akademija_1No 5. līdz 21. augustam Vācijas pilsētā Torgelovā norisinājās Vācu skolēnu akadēmija (Deutsche SchülerAkademie). Akadēmjā skolēni no Vācijas Polijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas kvalificētu mācībspēku vadībā apguva skolēniem interesējošas tēmas kursu veidā.

    Akadēmijā bija iespēja apgūt kriptogrāfijas un skaitļu teorijas kursu, kurā skolēni padziļināti apguva matemātiku un šifrēšanas pamatus; pilsētattīstības kursu, kurā skolēni iepazinās ar vēsturisko pilsētas veidošanos un attīstību, kā arī ar mūsdienu pilsētas plānojuma un veidošanās tendencēm; ģeoinformātikas kursu, kurā skolēni izstrādaja projektu par saules energijas potenciālu tuvējās pilsētas ēkām, kā arī apguva kartogrāfijas izveidi un analīzi; valodas kontakta pētīšanas kursu, kurā skolēni apguva lingvistikas pamatus, iepazinās ar dažādiem valodas paveidiem un atvasinājumiem un pētīja dažādu faktoru ietekmi uz valodas attīstību.

    Mūsu skolu skolēnu akadēmijā pārstāvēja 12.a klases skolniece Ieva Engere, kas izvēlējās apgūt valodas kontakta pētīšanas kursu un 12.d klases skolnieks Konstantīns Starovoitovs, kas izvēlējās apgūt ģeoinformātikas kursu.

    Ievietoja: M. Purviņš 2010-09-12 21:18:10Visas ziņas »

Seko mums