×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Muzeju nakts jeb Izglītības šūpulis

18.maijā absolventu tikšanās.

2021. gadā mūsu skola svinēs 100 gadu jubileju. Tā kā vienā reizē skolā daudzos tās absolventus vienkopus uzņemt nav iespējams, līdz zīmīgajai gadskārtai katru gadu Muzeju nakts ietvaros aicināsim ģimnāzijas telpās tikties tos, kas skolu absolvējuši pirms „pusapaļajiem” un „apaļajiem” 5, 10, 15 ... 50 ... 75 gadiem (absolventiem lūgums reģistrēties elektroniskajā pieteikuma formā).
2019.gada Muzeju nakts programmu RVVĢ skatīt šeit.
Vārds:

Uzvārds:

Kurā gadā Tu absolvēji:
Abs.uzvārds (ja atšķiras):

Tālrunis:
+371
E-pasts:

Atļaut redzēt vārdu un uzvārdu Tava gada absolventiem
Atļaut redzēt kontaktinformāciju Tava gada absolventiem (iekļauj arī vārdu un uzvārdu)
Gribu, lai mani e-pastā informē par absolventiem, kuri reģistrējas kā mana gada absolventi
Drošības kods:

* Datu apstrādes noteikumi»

Aktuāli



Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

Sveicam

Vārda diena: Anastasija, Marģers

Statistika

Seko mums

Sveicam

  • Sveicam skolas matemātikas olimpiādes 7.-12.klasēm uzvarētājus!

    Olimpiādē piedalījās 75 izglītojamie

    1. Stefānija Andersone 7.c sk. G.Reinvalde 1. vieta
    2. Austra Putniņa 8.d sk. I.Kalniņa 1. vieta
    3. Līga Marcinkeviča 9.b sk. I.Zalāne 1. vieta
    4. Kaspars Ābelnīca 10.c sk. I.Zalāne 1. vieta
    5. Krišs Ritums 7.a sk. G.Reinvalde 2. vieta
    6. Kristaps Dinstmanis 8.d sk. I.Kalniņa 2. vieta
    7. Linda Āboliņa 9.a sk. I.Riekstiņa 2. vieta
    8. Liena Gūtmane 10.a sk. I. Tumaševska-Baikova 2. vieta
    9. Ģirts Dālbergs 11.c sk. I.Zalāne 2. vieta
    10. Āris Krūmiņš 12.a sk. I. Tumaševska-Baikova 2. vieta
    11. Laura Agnese Pauliņa 7.c sk. G.Reinvalde 3. vieta
    12. Daniels Breiers 7.a sk. G.Reinvalde 3. vieta
    13. Rihards Ginters 8.d sk. I.Kalniņa 3. vieta
    14. Kristers Grigulis 10.c sk. I.Zalāne 3. vieta
    15. Valters Bondars 11.c sk. I.Zalāne 3. vieta
    16. Sandra Bruņeniece 12.c sk. I.Zalāne 3. vieta
    17. Kristaps Blumfelds 12.c sk. I.Zalāne 3. vieta
    18. Artūrs Strazdiņš 12.a sk. I. Tumaševska-Baikova 3. vieta
    19. Dagnija Apine 7.c sk. G.Reinvalde atzinība
    20. Samanta Martinsone 7.c sk. G.Reinvalde atzinība
    21. Ričards Roze 7.c sk. G.Reinvalde atzinība
    22. Artūrs Gannuss 8.d sk. I.Kalniņa atzinība
    23. Laura Gribuste 8.b sk. G.Reinvalde atzinība
    24. Ēriks Miezītis 10.c sk. I.Zalāne atzinība
    25. Kristīne Soboļevska 10.c sk. I.Zalāne atzinība
    26. Kristīne Kazaka 10.a sk. I. Tumaševska-Baikova atzinība

    Sveicam skolas ģeogrāfijas olimpiādes 10., 11., 12. klasēm uzvarētājus!

    Olimpiādē piedalījās 13 audzēkņi

    1. Valters Bondars 11.c sk. Ģ.Paeglītis 1. vieta
    2. Māris Jaunskalžis 11.d sk. Ģ.Paeglītis 2. vieta
    3. Artis Strazdiņš 12.a sk. Ģ.Paeglītis 2.vieta
    4. Nadīna Rode 12.a sk. Ģ.Paeglītis 3.vieta
    5. Artūrs Strazdiņš 12.a sk. Ģ.Paeglītis 3.vieta
    6. Mārcis Balodis 12.a sk. Ģ.Paeglītis 3.vieta
    7. Gustavs Bergs 12.d sk. Ģ.Paeglītis atzinība

    Ievietoja: M. Purviņš 2012-01-13 11:42:20Visas ziņas »

Seko mums