Pieslēdzies ar
E-klase login
Latviešu valoda Deutsche Sprache English language

Apsveicam

Apsveicam mūsu skolas 8. – 9. klašu futbola komandu ar izcīnīto 3. vietu Kurzemes rajona sacensībās.

DSC03226_1DSC03227_1Ir 9.septembris, ceturtdiena, kad ir pienācis lielais fināls un mūsu skolas zēniem jādodas uz 71. vidusskolu, lai cīnītos par medaļām. Plkst. 14.30 ierodamies 71. vidusskolas futbola laukumā, kurā jau mūs sagaida fināla pretinieka komandas – 71. vidusskola, Anniņmuižas vidusskola un Iļģuciema vidusskola. Kamēr mūsu zēni iesildās tikmēr treneris Māris dodas uz izlozi, lai uzzinātu pret ko mums būs jāspēlē pusfinālā. Izrādījās, ka tieši pret mājinieku komandu, 71. vidusskolu. Plkst. 15.00 sākās lielais gadsimta mačs. Pirmajās minūtes pretinieki ir mūs iedzinuši aizsardzības zonā, pateicoties lieliskai darbībai mūsu vārtsargam Ralfam, kurš glāb komandu no vārtu zaudējumiem. Pēc nospēlētajām 10 minūtēm rezultāts uz tablo rāda 0:0, tad seko stūra sitiens pie mūsu vārtiem , diemžēl bumba neveiksmīgi atsitās pret mūsu spēlētāju un ieripoja vārtos, rezultāts 0:1 mājinieku komandai, 71. vidusskolai, par labu. Tā arī beidzās pirmais puslaiks.