Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Dainis, Dainida, Daina

Statistika

Seko mumsKonkurss

 • Sadarbībā ar Eiropas Vides aģentūru (EEA) izsludināts video konkurss jaunajiem eiropiešiem, kuri dzimuši 90. gadu sākumā - "Generation `92", aicinot parādīt pasaulei savu vīziju par ilgtspējīgu attīstību tuvāko 20 gadu laikā.

  Pirms 20 gadiem Riodežaneiro notika pirmais Zemes sammits, kas bija vēsturisks mirklis, kad valstu līderi tikās, lai pārrunātu vides problēmas un draudus. Šogad, jūnijā, notiks vēl viena tikšanās. Tās ietvaros tiek rīkots konkurss paaudzei, kura piedzima pirmā sammita gados: 1991., 1992., 1993.

  Šie jaunieši ir aicināti 30 sekunžu līdz 2 minūšu garā video parādīt, kāda, viņuprāt, varētu būt ilgtspējīga dzīvošana nākamo 20 gadu laikā. Dalībnieki var izvēlēties dažādus žanrus saviem video - žurnālistikas, animācijas, intervijas, zinātniskās fantastikas u.c. Būtiski, ka video jābūt angļu valodā vai ar subtitriem. Interesantāko ideju autoriem būs iespēja apmeklēt EEA mītni Kopenhāgenā un apbalvošanas ceremoniju 5. jūnijā, bet pirmās vietas ieguvējs laimēs 3000 Eiro lielu naudas balvu. Darbu iesniegšanas termiņš ir no 1. marta līdz 2. aprīlim.

  Vairāk informācijas par konkursu:
  www.eea.europa.eu/generation92
  vai rakstot uz generation92@eea.europa.eu

  Ievietoja: M. Purviņš 2012-02-24 08:27:13Visas ziņas »

Seko mums