Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Elīna, Drosmis, Drosma

Statistika

Seko mums



Skola lepojas

  • Augstāko mācību sasniegumu reitings Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā
    Vidusskola Pamatskola
    1 10.c Ābelnīca Kaspars 1 7.b Šņukuts Matīss
    2 12.c Bruņeniece Sandra 2 9.a Blumberga Elīza
    3 10.a Stasjuka Karīna 3 9.a Āboliņa Linda
    4 10.a Gūtmane Liena 4 9.c Millere Sanda
    5 10.a Apine Agnese 5 7.b Miķelsone Anna Ilva
    6 11.c Zelle Lilita 6 8.a Veidenbauma Paula Kristiāna
    7 10.a Minka Ženija 7 9.a Lāce Laima
    8 10.a Vasiļjeva Alise 8 9.a Kaņepa Alise
    9 12.a Rode Nadīna 9 9.a Jurēviča Marta
    10 11.a Rainska Zane 10 8.b Gribuste Laura
    11 11.d Vadone Ieva 11 8.a Blūms Kārlis Nikolajs
    12 12.a Strazdiņš Artūrs 12 9.c Vītols Vilis
    13 11.a Šiliņa Marta 13 7.b Usenko Santa
    14 11.d Grīnberga Dzintra 14 8.d Putniņa Austra
    15 10.a Cīrule Anna Anita 15 9.b Marcinkeviča Līga
    16 10.c Englands Rolands 16 7.a Loginova Beāte
    17 10.c Soboļevska Kristīne 17 8.c Irbe Sabīne Anna
    18 12.c Berķe Katrīna 18 9.b Caune Katrīna
    19 12.c Zeikmane Paula 19 7.a Baumanis Jēkabs
    20 10.a Zemļinska Jūlija 20 8.b Zaharāne Elizabete Marta
    21 10.d Birzniece Elza Beatrise 21 9.b Nesaule Anete Kristīne
    22 11.c Bondars Valters 22 9.b Mežulis Gustavs
    23 11.d Rudzīte Ilze 23 9.a Pētersone Annija
    24 12.a Strazdiņš Artis 24 7.c Pauliņa Laura Agnese
    25 12.c Rinkeviča Līga 25 9.c Bērtulsons Roberts
    26 12.c Sviderskis Staņislavs 26 9.b Zeiferte Sibilla
    27 10.d Mitrofanova Kristīne 27 7.c Siliņa Linda
    28 11.d Dāle Anna 28 8.b Rode Laura Ilze
    29 10.a Janovska Alise 29 7.a Ritums Krišs
    30 10.a Pūtele Liene 30 8.a Moče - Bogdanoviča Megija
    31 10.c Grigulis Kristers 31 8.b Maslova Katrīna
    32 10.c Petrova Liāna Anastasija 32 8.d Masaļska Estere
    33 10.d Timermanis Dāvis 33 8.a Līduma Undīne
    34 11.a Caune Agita 34 8.c Hūna Ieva
    35 11.c Lizbovskis Niklāvs Linards 35 9.b Groduma Lita
    36 11.c Rūme Ieva Marija 36 8.c Gribule Jūlija
    37 11.d Jaunskalžis Māris 37 8.b Grahoļska Linda Alīna
    38 11.d Teikmane Baiba 38 7.a Āboliņa Santa
    39 10.c Vanaga Ieva 39 7.c Andersone Stefānija
    40 11.a Slavinska Laura 40 9.b Matuševica Eva
    41 12.a Reķe Agnese 41 8.a Bankovska Anna
    42 12.a Štelmahers Krists 42 7.a Zaķe Beatrise
    43 12.c Upmanis Toms 43 9.b Vītola Gita
    44 12.c Veinberga Signe 44 9.b Starka Māra
    45 10.a Karika Anna Elsa 45 7.a Sporāne Alise
    46 11.d Sudraba Dace 46 8.b Mazure Anna
    47 12.a Krūmiņš Āris 47 7.c Martinsone Samanta
    48 12.b Devgialovica Evija 48 8.b Klimavičiusa Annija
    49 12.c Vētra Sabīne 49 7.b Feldmane Laura Ieva



    50 7.c Apine Dagnija

    Ievietoja: M. Purviņš 2011-12-29 13:16:32Visas ziņas »

Seko mums