Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Zandis, Zanda, Lāsma

Statistika

Seko mumsE-prasmju nedēļa

 • Skolēniem iespēja piedalīties 29. martā IKT karjeras dienā, pasākumu tiešraidēs, kā arī dažādos citos konkursos un pasākumos – saņemot noderīgas balvas.

  Vēl:

  E-prasmju nedēļas laikā ikvienam būs iespēja pārbaudīt savas zināšanas un prasmes IKT drošības jautājumos, saņemot rezultātus e-pastā! e-GUARDIAN barometra 35 jautājumu tests aizņem vien 10-15 minūtes, tas ir sadalīts 3 daļās: privātums un datu aizsardzības zināšanas, internets un e-pasta prasmes, sociālo tīklu izmantošana. IKT drošības prasmju barometru Eiropas Komisijas mūžizglītības programmas Leonardo da Vinči inovāciju pārneses projekta e-GUARDIAN ietvaros ir izstrādājusi LIKTA.

  Barometrs paredzēts skolotāju, vecāku un skolēnu auditorijām.

  Visi, kas veiks barometra testu tieši  E-prasmju nedēļas laikā no 26. marta līdz 30. martam, pretendēs uz īpašām balvām. Latvijas Informācijas un komunikācijas asociācija apbalvos 10 labākos testa kārtotājus (pēc rezultātiem) kategorijā „skolotāji” un 10 labākos – kategorijā „skolēni”. Labākie skolotāji balvā iegūs datorsomu, bet labākie skolēni - 16GB USB Flash atmiņu.

  Vairāk www.eprasmes.lv

  Ievietoja: M. Purviņš 2012-03-14 08:13:46Visas ziņas »

Seko mums