×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Ojārs, Nellija, Rainers

Statistika

Seko mums

Skola lepojas

  • Augstākie mācību sasniegumi pēc II semestra starpvērtējuma
    Pamatskola Vidusskola
    1 7.b Šņukuts Matīss 1 12.c Bruņeniece Sandra
    2 9.c Millere Sanda 2 10.a Stasjuka Karīna
    3 9.a Āboliņa Linda 3 10.c Ābelnīca Kaspars
    4 9.a Blumberga Elīza 4 10.a Minka Ženija
    5 9.a Kaņepa Alise 5 10.c Babre Ināra
    6 9.b Caune Katrīna 6 10.a Cīrule Anna Anita
    7 7.b Miķelsone Anna Ilva 7 10.a Gūtmane Liena
    8 8.a Veidenbauma Paula Kristiāna 8 12.c Zeikmane Paula
    9 9.a Jurēviča Marta 9 11.d Vadone Ieva
    10 9.a Lāce Laima 10 10.a Apine Agnese
    11 7.a Ritums Krišs 11 12.c Berķe Katrīna
    12 8.a Moče - Bogdanoviča Megija 12 10.a Vasiļjeva Alise
    13 8.a Blūms Kārlis Nikolajs 13 10.c Englands Rolands
    14 7.a Loginova Beāte 14 12.a Rode Nadīna
    15 7.b Usenko Santa 15 12.a Strazdiņš Artūrs
    16 8.b Zaharāne Elizabete Marta 16 12.c Rinkeviča Līga
    17 8.d Putniņa Austra 17 10.c Petrova Liāna Anastasija
    18 9.a Pētersone Annija 18 10.c Soboļevska Kristīne
    19 9.b Nesaule Anete Kristīne 19 11.c Zelle Lilita
    20 9.c Bērtulsons Roberts 20 10.c Grigulis Kristers
    21 7.a Urtāne Paula 21 10.d Birzniece Elza Beatrise
    22 7.c Martinsone Samanta 22 11.c Bondars Valters
    23 8.b Gribuste Laura 23 11.d Grīnberga Dzintra
    24 9.b Groduma Lita 24 12.a Reķe Agnese
    25 9.b Marcinkeviča Līga 25 10.a Kazaka Kristīne
    26 9.b Mežulis Gustavs 26 11.a Rainska Zane
    27 7.a Baumanis Jēkabs 27 11.a Šiliņa Marta
    28 7.a Sporāne Alise 28 11.c Lizbovskis Niklāvs Linards
    29 7.b Dāniele Monta 29 11.d Rudzīte Ilze
    30 7.c Andersone Stefānija 30 12.c Sviderskis Staņislavs
    31 7.c Pauliņa Laura Agnese 31 12.c Veinberga Signe
    32 9.a Uškāne Elīza 32 11.c Zaharāns Arturs Kārlis
    33 7.a Upīte Nikola 33 12.c Vētra Sabīne
    34 7.a Zaķe Beatrise 34 10.b Gāršnieks Edgars
    35 7.b Feldmane Laura Ieva 35 11.a Caune Agita
    36 7.b Pētersone Kristiāna 36 11.c Rūme Ieva Marija
    37 7.c Siliņa Linda 37 11.d Dāle Anna
    38 8.c Hohberga Liene 38 12.a Krūmiņš Āris
    39 8.c Irbe Sabīne Anna 39 12.c Upmanis Toms
    40 8.d Maleiko Māra 40 10.a Janovska Alise
    41 9.b Starka Māra 41 10.a Pūtele Liene
    42 9.d Skaidrā Liene Luīze 42 10.c Cīrule Elīna
    43 7.a Āboliņa Santa 43 10.c Strīķe Luīze Līva
    44 7.a Zeiferte Sanija 44 10.c Vanaga Ieva
    45 7.b Birbele Elza 45 10.d Mitrofanova Kristīne
    46 7.c Bogdanova Sabīne 46 12.b Kraukle Katrīna
    47 8.b Grahoļska Linda Alīna 47 10.c Anspoka Santa
    48 9.b Vītola Gita 48 10.d Spīgule Anna
    49 7.a Blūms Rūdolfs Pēteris 49 11.c Alksne Māra
    50 7.c Apine Dagnija 50 12.b Devgialovica Evija
    51 8.a Bankovska Anna 51 12.c Blumbergs Mārtiņš
    52 8.a Līduma Undīne 52 12.c Ķezbers Ivars
    53 8.b Maslova Katrīna 53 12.c Orinska Annija
    54 8.b Rika Elīna Beāte 54 12.d Neibolts Nauris
    55 8.d Masaļska Estere
    56 9.b Zeiferte Sibilla

    Ievietoja: M. Purviņš 2012-03-22 11:09:13Visas ziņas »

Seko mums