Lai reģistrētos, ienāc sistēmā ar:
login
Lai nobalsotu par Alberta balvas nominācijām jaienāk sistēmā ar 7.-12.klases skolēna statusu!

Alberta balvas pasniegšanas ceremonija Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā (Āgenskalna ģimnāzijā) notiek reizi divos gados, kļūdama arvien interesantāka un intriģējošāka. Doma par šāda pasākuma nepieciešamību radās 1995. gada rudenī, kad Alisei Zirnei radās ideja izveidot balvu nemīļākajiem skolotājiem. Bet, pievienojoties Jurim Pūcem, Katrīnai Neiburgai, Agnei Skanei un tēlniekam Oskaram Mikānam, tika izveidota pavisam cita rakstura balva - Alberta statuete - skolēnu mīļākajam skolotājam nominācijā MANS SKOLOTĀJS.

Nominācija Skolotājs Balsot
Saprotošākais skolotājs

Šis skolotājs ir ļoti saprotošs un pretīmnākošs, ja ir radusies attiecīga situācija, piedāvā, piemēram, darbu rakstīt pusdienu pārtraukuma laikā.

Motivējošākais skolotājs

Skolotājs, kurš iedvesmo mācīties un sasniegt savus sapņus.

Erudītākais skolotājs

Skolotājs, kuram ir labas zināšanas daudzās sfērās.

Stingrākais skolotājs

Šī skolotāja mācību telpā ir kārtība, kad runā skolotājs, visi klausās, ja lieto mobilo tālruni, tas, pavisam iespējams, drīz vairs neatradīsies tavās rokās.

Skolotājs ar labāko humora izjūtu

Šis skolotājs prot apvienot darbu ar jautrību, bieži vien sasmīdinot piktākos jauniešus pat pirmdienu rītos.

Skolotājs - Visu redzošā acs

Ja neesi gatavojies kontroldarbam un vēlies "nošpikot", tad pie šī skolotāja to izdarīt būs visgrūtāk. Šis skolotājs vienmēr pamana košļājamās gumijas mutē, telefonus rokās un špikerus zem galda.

MANS SKOLOTĀJS (Alberts 2017)

Pavisam vienkārši - gada skolotājs, kurš ar savu darbu, attieksmi un centību tevī ir kaut ko mainījis uz labo pusi, skolotājs, kuru tu vēlētos apbalvot ar "Oscars" tipa statueti.