Erasmus+

Rīgas Valsts vācu ģimnāzija

RVVĢ Erasmus+ logo
Pieslēdzies ar
E-klase login
Latviešu valoda English language

Erasmus+ pieredzes stāsti

Programmas ERASMUS+ KA121 (Līguma Nr. 2021-1-LV01-KA121-SCH-000018606) ietvaros ir notikušas skolēnu ilgtermiņa mobilitātes, skolēnu grupu mobilitātes un personāla mobilitātes.

Par projekta "Erasmus+ akreditētais mobilitātes projekts RVVĢ skolēniem un personālam" aktivitāšu norisi ir izveidots informatīvi ilustratīvs materiāls.

Skatīt: Erasmus+ pieredze 2022_23_LV

Rīgas Valsts vācu ģimnāzija kā Erasmus+ akreditēta organizācija bija pirmā iestāde vispārizglītojošo skolu vidū, kas 2021./2022.m.g. uzsāka īstenot skolēnu ilgtermiņa mācību mobilitātes, un ar gūto pieredzi dalījās arī Skola 2023 izstādē Ķīpsalā.

 

Erasmus+ Iedvesmas pietura

RVVĢ skolnieces Nikola Elīna Sauja (12.EU) un Aleksandra Neimane (11.VI) 2023.g. 4.martā piedalījās VIAA stenda Iedvesmas pieturas programmā izstādē Skola 2023, kur pastāstīja par savu Erasmus+ ilgtermiņa mobilitātes pieredzi Ksantenē (Vācijā) un iedvesmoja arī citus jauniešus izmantot šo Erasmus+ iespēju, jo mācības vācu vai angļu valodā, mācību ekskursijas, ikdiena viesģimenē, komunikācija ar jauniešiem, ceļošana un kultūras iepazīšana – tās ir nezūdošas vērtības, kas vēl vairāk motivē apgūt svešvalodas, kļūt aktīvākiem sociālajā dzīvē un virzīties uz saviem mērķiem.