2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024

Foto sadaļā ievietotas fotogrāfijas no skolas 89. dzimšanas dienas un svētku oficiālās daļas, kurā svinīgi tika nosaukts skolas jaunais nosaukums - Rīgas Valsts vācu ģimnāzija.

Skolotāju diena.

PA0100071. oktobrī skolēnu padome organizēja skolotāju diena. 11. un 12. klašu skolēniem bija iespēja iejusties pedagogu tēlā un vadīt mācību stundas, kā arī notika vairākas citas aktivitātes. Foto sadaļā ir iemūžināti šīs dienas pasākumi, kā arī video sadaļā iespējams skatīt svinīgo daļu.

Apsveicam

08102010_002__1Apsveicam mūsu skolas zēnu 8.-9. klašu volejbola komandu ar izcīnīto 1.vietu Kurzemes rajona sacensībās.

2010. gada 7. oktobrī Āgenskalna ģimnāzijā norisinājās lielais fināls volejbolā 8.-9. klašu grupā. Finālā piedalījās Āgenskalna ģimnāzija, Rīgas 19. vidusskola, Rīgas Doma kora skola un Rīgas 33. vidusskola. Mūsu komandu finālā pārstāvēja – Toms Ruckis, Kaspars Lapiņš, Gustavs Mežulis, Artūrs Kuļešovs, Ralfs Henkuzens, Elmārs Viļums.

Pirms lielā fināla notika izloze, kur salozējās šādi pāri: Āgenskalna ģimnāzija: Rīgas Doma kora skolu un Rīgas 33.vidusskola: Rīgas 19.vidusskolu. Pirmā pusfināla spēle notika starp Āgenskalna ģimnāziju un Rīgas Doma kora skolu, kur rezultāta 21:18 un 21:16 uzvaru izcīnīja Āgenskalna ģimnāzija, kura nodrošināja iekļūšanu lielajā finālā cīņā par 1.vietu.

Otrā pusfināla spēle notika starp Rīgas 33.vidusskolu un Rīgas 19.vidusskolu, kur rezultātā 21:17, 16:21 un 11:15 uzvaru izcīnīja Rīgas 19. vidusskola. Jāpiemin, ka šajā spēle bija nepieciešams 40 minūtes, lai noskaidrotu uzvarētāju, kas iekļūst lielajā finālā. Jo tik tiešām, abas šīs komandas parādīja cienījamu spēli, lai jebkura no viņām iekļūtu finālā.

Cīņā par 3 vietu sacentās Rīgas Doma kora skola pret Rīgas 33.vidusskolu. Pirmo setu ļoti pārliecinoši ar rezultātu 21:8 uzvarēja Rīgas Doma kora skola. Likās jau, ka otrajā setā arī dominēs viena skola, bet viss krasi mainījās kad viens no Rīgas Doma kora skolas labākajiem spēlētājiem guva traumu. Un līdz ar to Rīgas 33.vidusskola šo negadījumu izmantoju un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 21:19, panākot sērijā 1:1. Nācās spēlēt trešo setu līdz 15 punktiem. Pirmos seta punktus ļoti pārliecinoši iegūst Rīgas 33.vidusskola panākot 6:2, likās, ka ar to jau viss ir cauri, bet tad Rīgas Doma kora skola sasparojās un jau panāca izlīdzinājumu 7:7, diemžēl seta galotnē meistarīgāk nospēlēja Rīgas 33.vidusskola un izcīnīja 3.vietu ar rezultātu 15:10.

Cīņā par 1 vietu sacentās Āgenskalna ģimnāzija pret Rīgas 19.vidusskolu. Pirmo setu, kā tas bija arī cīņā par trešo vietu ļoti pārliecinoši uzvarēja Āgenskalna ģimnāzija ar rezultātu 21:10. Sākoties otrajam setam, spēle izlīdzinājās un punkts punktā gāja, līdz pie rezultāta 15:14 lieliski nospēlēja Toms ar Kasparu, kuri izspēlēja lieliskas kombinācijas, lai nodrošinātu uzvaru mūsu skolai ar rezultātu 21:16. Apsveicam mūsu skolas puišus par izcīnīto 1. vietu rajonā, un iekļūšanu Lāsē.

Vecāku diena

Ceturtdien, 21.oktobrī skolā no plkst. 1600-1900 notiks vecāku diena.

Vecākiem lūgums līdz 20.10.2010., darbdienās laika posmā no plkst. 800 līdz plkst. 1300, pieteikties skolas sekretariātā pa tālruni - 67611146 norādot skolotāja vārdu un uzvārdu, ar kuru vēlas tikties, kā arī bērna vārdu, uzvārdu un klasi.

Vācu valodas nedēļa

No 2010. gada 4. līdz 8. oktobrim skolā notika vācu valodas nedēļa.

10.-12. klašu audzēkņiem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas vācu valodas olimpiādē.

7. oktobrī 7. un 8. klašu audzēkņiem tradicionāli tika organizētas viktorīnas par Vāciju. Skolēni parādīja savas zināšanas ne tikai vācu valodā, bet arī ģeogrāfijā un vēsturē.

Paldies skolotājām D.Šķēlei, M.Deisonei, A.Masulei, mūsu praktikantei, Minsteres universitātes studentei Julia grosse Austing par darbu vērtēšanu un I.Kalteniecei par viktorīnu sagatavošanu!

Pasākumu foto.

Apsveicam

10.10.10_113_110.10.10_110_1Apveicam mūsu skolas meiteņu 8.-9. klašu volejbola komandu ar izcīnīto 2. vietu Kurzemes rajona sacensībās.

Ir 14. oktobris pulkstens 14.00. Mūsu skolas meitenes ierodas sporta zālē, lai sāktu gatavoties fināla sacensībām. Ap pulkstens 14.30 ierodas ari pretinieka komandas Rīgas 34 vidusskola un Iļģuciema vidusskola. Kamēr meitenes iesildās pirms svarīgākajām spēlēm, tikmēr notika izloze, lai zinātu kurām komandām būs jāspēlē pirmajām. Tā kā uz finālu ieradās tikai 3 komandas, tad nolikums paredzēja, ka būs jāspēlē katram ar katru.

Pirmajā spēlē tikās Āgenskalna ģimnāzija pret 34. vidusskolas meitenēm. Pirmajā setā ļoti pārliecinoši sāka mūsu meitenes, kuras uzvarēja 21:14. Sākoties otrajam setam mūsu meitenēm vairs tik labi neklājās, jo pretinieku meitenes bija atradušas mūsu komandas vājākos punktus, un mēģināja tās izmantot. Kuru rezultātā visa seta garumā norisinājās līdzīga spēle, tikai seta beigās mūsu meitenes spēja vairāk koncentrēties, lai izcīnītu svarīgu uzvaru seta galotnē ar rezultātu 23:21.

Otrajā spēlē mūsu meitenēm bija jāspēlē pret Iļģuciema meitenēm. Diemžēl pretinieku komandu meitenes izrādījās spēcīgākas. Pirmajā setā mūsu meitenes zaudēja ar rezultātu 21:17, pie rezultāta 20:8 servēt devās Monta Strazdiņa, kurai padevās ļoti veiksmīgas deviņas neatvairāmas serves, jo tikai pie rezultāta 20:17 pretiniecēm izdevās uzņemt servi un izcīnīt uzvaru 21:17. Otrajā setā jau meitenes kļuva pārliecinošākas, un spēle izvērtās jau interesantāka. Bet diemžēl seta beigās uzvaru izcīnīja Iļģuciema meitenes ar rezultātu 21:19.

Trešajā spēlē tikās Iļģuciema meitenes pret Rīgas 34. vidusskolu. Kuru rezultātā uzvaru izcīnīja Īļģuciema vidusskola. Pa setiem 21:14 un 21:18, līdz ar to uzvaru lielajā finālā izcīnija Iļģuciema vidusskola, un mūsu meitenēm bija jāsamierinās ar izcīnīto 2 vietu. Vēlreiz liels paldies mūsu skolas meitenēm – Montai Strazdiņai, Kerstinai Šmitei, Baibai Sebrei, Daigai Spriņģei, Annai Spīgulei un Anetei Laurai Ezerai.