Pieslēdzies ar
E-klase login
Latviešu valoda Deutsche Sprache English language

Apsveicam

08102010_002__1Apsveicam mūsu skolas zēnu 8.-9. klašu volejbola komandu ar izcīnīto 1.vietu Kurzemes rajona sacensībās.

2010. gada 7. oktobrī Āgenskalna ģimnāzijā norisinājās lielais fināls volejbolā 8.-9. klašu grupā. Finālā piedalījās Āgenskalna ģimnāzija, Rīgas 19. vidusskola, Rīgas Doma kora skola un Rīgas 33. vidusskola. Mūsu komandu finālā pārstāvēja – Toms Ruckis, Kaspars Lapiņš, Gustavs Mežulis, Artūrs Kuļešovs, Ralfs Henkuzens, Elmārs Viļums.

Pirms lielā fināla notika izloze, kur salozējās šādi pāri: Āgenskalna ģimnāzija: Rīgas Doma kora skolu un Rīgas 33.vidusskola: Rīgas 19.vidusskolu. Pirmā pusfināla spēle notika starp Āgenskalna ģimnāziju un Rīgas Doma kora skolu, kur rezultāta 21:18 un 21:16 uzvaru izcīnīja Āgenskalna ģimnāzija, kura nodrošināja iekļūšanu lielajā finālā cīņā par 1.vietu.

Otrā pusfināla spēle notika starp Rīgas 33.vidusskolu un Rīgas 19.vidusskolu, kur rezultātā 21:17, 16:21 un 11:15 uzvaru izcīnīja Rīgas 19. vidusskola. Jāpiemin, ka šajā spēle bija nepieciešams 40 minūtes, lai noskaidrotu uzvarētāju, kas iekļūst lielajā finālā. Jo tik tiešām, abas šīs komandas parādīja cienījamu spēli, lai jebkura no viņām iekļūtu finālā.

Cīņā par 3 vietu sacentās Rīgas Doma kora skola pret Rīgas 33.vidusskolu. Pirmo setu ļoti pārliecinoši ar rezultātu 21:8 uzvarēja Rīgas Doma kora skola. Likās jau, ka otrajā setā arī dominēs viena skola, bet viss krasi mainījās kad viens no Rīgas Doma kora skolas labākajiem spēlētājiem guva traumu. Un līdz ar to Rīgas 33.vidusskola šo negadījumu izmantoju un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 21:19, panākot sērijā 1:1. Nācās spēlēt trešo setu līdz 15 punktiem. Pirmos seta punktus ļoti pārliecinoši iegūst Rīgas 33.vidusskola panākot 6:2, likās, ka ar to jau viss ir cauri, bet tad Rīgas Doma kora skola sasparojās un jau panāca izlīdzinājumu 7:7, diemžēl seta galotnē meistarīgāk nospēlēja Rīgas 33.vidusskola un izcīnīja 3.vietu ar rezultātu 15:10.

Cīņā par 1 vietu sacentās Āgenskalna ģimnāzija pret Rīgas 19.vidusskolu. Pirmo setu, kā tas bija arī cīņā par trešo vietu ļoti pārliecinoši uzvarēja Āgenskalna ģimnāzija ar rezultātu 21:10. Sākoties otrajam setam, spēle izlīdzinājās un punkts punktā gāja, līdz pie rezultāta 15:14 lieliski nospēlēja Toms ar Kasparu, kuri izspēlēja lieliskas kombinācijas, lai nodrošinātu uzvaru mūsu skolai ar rezultātu 21:16. Apsveicam mūsu skolas puišus par izcīnīto 1. vietu rajonā, un iekļūšanu Lāsē.