Pieslēdzies ar
E-klase login
Latviešu valoda Deutsche Sprache English language

Apsveicam

10.10.10_113_110.10.10_110_1Apveicam mūsu skolas meiteņu 8.-9. klašu volejbola komandu ar izcīnīto 2. vietu Kurzemes rajona sacensībās.

Ir 14. oktobris pulkstens 14.00. Mūsu skolas meitenes ierodas sporta zālē, lai sāktu gatavoties fināla sacensībām. Ap pulkstens 14.30 ierodas ari pretinieka komandas Rīgas 34 vidusskola un Iļģuciema vidusskola. Kamēr meitenes iesildās pirms svarīgākajām spēlēm, tikmēr notika izloze, lai zinātu kurām komandām būs jāspēlē pirmajām. Tā kā uz finālu ieradās tikai 3 komandas, tad nolikums paredzēja, ka būs jāspēlē katram ar katru.

Pirmajā spēlē tikās Āgenskalna ģimnāzija pret 34. vidusskolas meitenēm. Pirmajā setā ļoti pārliecinoši sāka mūsu meitenes, kuras uzvarēja 21:14. Sākoties otrajam setam mūsu meitenēm vairs tik labi neklājās, jo pretinieku meitenes bija atradušas mūsu komandas vājākos punktus, un mēģināja tās izmantot. Kuru rezultātā visa seta garumā norisinājās līdzīga spēle, tikai seta beigās mūsu meitenes spēja vairāk koncentrēties, lai izcīnītu svarīgu uzvaru seta galotnē ar rezultātu 23:21.

Otrajā spēlē mūsu meitenēm bija jāspēlē pret Iļģuciema meitenēm. Diemžēl pretinieku komandu meitenes izrādījās spēcīgākas. Pirmajā setā mūsu meitenes zaudēja ar rezultātu 21:17, pie rezultāta 20:8 servēt devās Monta Strazdiņa, kurai padevās ļoti veiksmīgas deviņas neatvairāmas serves, jo tikai pie rezultāta 20:17 pretiniecēm izdevās uzņemt servi un izcīnīt uzvaru 21:17. Otrajā setā jau meitenes kļuva pārliecinošākas, un spēle izvērtās jau interesantāka. Bet diemžēl seta beigās uzvaru izcīnīja Iļģuciema meitenes ar rezultātu 21:19.

Trešajā spēlē tikās Iļģuciema meitenes pret Rīgas 34. vidusskolu. Kuru rezultātā uzvaru izcīnīja Īļģuciema vidusskola. Pa setiem 21:14 un 21:18, līdz ar to uzvaru lielajā finālā izcīnija Iļģuciema vidusskola, un mūsu meitenēm bija jāsamierinās ar izcīnīto 2 vietu. Vēlreiz liels paldies mūsu skolas meitenēm – Montai Strazdiņai, Kerstinai Šmitei, Baibai Sebrei, Daigai Spriņģei, Annai Spīgulei un Anetei Laurai Ezerai.