×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

Sveicam

Vārda diena: Guna, Judīte

Statistika

Seko mums

Jaunumi

Ziemassvētku balle 2018

Šī gada 14. decembrī skolā norisināsies ikgadējā Ziemassvētku balle. Šoreiz balle noritēs Latvijas kino noskaņās.

Uz balli tiek aicināti visi RVVĢ 10.-12.klašu skolēni, kā arī viesi.
Gaidīsim jūs ballē!

Skolēnu pašpārvalde

Ievietoja: M. Purviņš 2018-12-07 20:17:21Turpināt lasīt »

Korim "Skulda" izskanējis vēl viens koncerts

Ğimnāzijas 7.-9.klašu koris "Skulda" diriğentes Ievas Mezītes vadībā pēc līdzdalības krāšņā Guntara Rača grāmatas atvēršanā un koncerttūres atklāšanā nedēļas sākuma Rīgā saņēma piedāvājumu kuplināt arī 6.decembra koncertu Liepājas Lielajā Dzintarā.  Esam priecīgi par paveikto darbu un lepni par dāvāto iespēju un gūto pieredzi!

 

Ievietoja: G. Muceniece 2018-12-07 14:00:58Turpināt lasīt »

English Guru 2018

Apsveicam 12.e klases ģimnāzisti

Loretu Rozi

ar iegūto 1.vietu angļu valodas olimpiādē Latvijas skolēniem „English Guru 2018”, ko rīkoja Ekonomikas un kultūras augstskola (EKA) sadarbībā ar  Alberta koledžu (AK) un „Pearson Central Europe” pārstāvniecību Latvijā. Vienlaikus arī sveicam Loretu ar balvu – budžeta vietu pēc izvēles Ekonomikas un kultūras augstskolā vai Alberta koledžā.

Angļu valodas olimpiādē „English Guru 2018”, piedalījās 11. un 12. klašu skolēni, profesionālo un arodvidusskolu pēdējo kursu audzēkņi no Latvijas skolām. Olimpiādē skolēniem bija iespēja parādīt un pārbaudīt savas prasmes rakstiskajā tulkošanā 1.kārtā un mutiskajā tulkošanā fināla kārtā klātienē.

Angļu valodas skolotāja Agnese Kļaviņa

Ievietoja: J. Puriņš 2018-12-06 18:09:05Turpināt lasīt »

Suminām skolu un jubilāru Arvīdu Platperu

Skola ir mājas un vārds, kura būtību veido katrs, kas to sauc par savu. Tāpēc ar prieku svinam jubilejas!

Esam pagodināti, ka ģimnāzijas jauniešu kora "Verdandi" 5.decembra (skolas ēkas iesvētīšanas 87.gadadienā) koncertuzvedumā izpildīto R.Paula dziesmu "Tu esi Latvija" diriģēja pats aranžijas autors un mūsu kora krusttēvs Arvīds Platpers, tā vienlaikus atzīmējot arī zīmīgas dzīves jubileju skolā.

Ģimnāzijas muzejs no jubilāra dāvanā saņēma vēsturisku foto, bet mūsu skolēni - muzikālu dāvanu atskaņojumā uz digitālā akordeona un iespēju sadziedāties ar sabiedrībā plaši pazīstamo mūziķi, diriģentu, mācību grāmatu autoru un vairākkārtējo dziesmu svētku virsdiriģentu Arvīdu Platperu.

Pēc muzikālā pasākuma un jubilāra sveikšanas interesenti un viesi salona atmosfērā dalījās atmiņās par skolas laikiem un ieklausījās Platpera kunga stāstā "ar dziesmu par dzīvi".

Lepojamies veidot un izdzīvot tradīcijas kopā, savā skolā!

Ievietoja: M. Purviņš 2018-12-06 15:21:38Turpināt lasīt »

Dižais stāstnieks

Dižais stāstnieksMūsu skolas 11.klases skolniece Anna Rūta Freidenfelde Latvijas Republikas XXII stāstnieku konkursā "Teci, teci, valodiņa 2018" ieguvusi I pakāpes diplomu un "Dižā stāstnieka" titulu.

Paldies Teātra studijas un Retorikas pulciņa pedagogam Viesturam Roziņam par sagatavošanu.

Ievietoja: J. Puriņš 2018-12-05 15:47:03Turpināt lasīt »

Korim "Skulda" - lieliska koncertpieredze

Mūsu ģimnāzijas 7.-9.klašu koris "Skulda" ar jauniešu kora "Verdandi" dalībnieku atbalstu ieskandinājis kora muzikālā krusttēva, mūziķa un producenta Guntara Rača Ziemassvētku koncerttūri. Gūta laba pieredze mēģinājumos kopā ar Latvijā plaši atpazīstamiem mūziķiem, kā arī pats koncertpiedzīvojums. Paldies jauniešiem un kora diriģentei Ievai Mezītei par izturību un nesavtīgu darbu!

Ievietoja: G. Muceniece 2018-12-04 13:49:45Turpināt lasīt »

Seko mums