Aktuāli

Pumpurs

Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

ĀGENSKALNA PRIEDES CAURI GADSIMTAM ➔

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Cilda, Cecīlija

uzticības tālrunis

Seko mums

Skolai 100

Valsts olimpiādes

2020./2021. mācību gads

  • Emīlija Hermane, 11.b klase – 1.vieta Valsts angļu valodas 50. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Kārlis Romanovs, 11.a klase – 1.vieta Valsts vācu valodas 51. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Daniels Deksnis, 9.c klase – 1.vieta Atklātajā svešvalodu olimpiādē, vācu valodā 9. klasēm
  • Ieva Kanepone, 12.b klase – 2.vieta Atklātajā svešvalodu olimpiādē, spāņu valodā 10.-12. klasēm
  • Marko Simsons, 9.a klase - 2.vieta Atklātajā svešvalodu olimpiādē, vācu valodā 9. klasēm
  • Anna Legzdiņa, 9.a klase - 2.vieta Atklātajā svešvalodu olimpiādē, vācu valodā 9. klasēm
  • Aziza Donova, 9.a klase - 2.vieta Atklātajā svešvalodu olimpiādē, vācu valodā 9. klasēm
  • Annija Anna Kļave, 9.a klase - 2.vieta Atklātajā svešvalodu olimpiādē, vācu valodā 9. klasēm
  • Gustavs Vācietis, 7.a klase - 2.vieta Atklātajā svešvalodu olimpiādē, angļu valodā 7. klasēm
  • Patrīcija Paula Gaujere, 12.a klase – 3.vieta Valsts vācu valodas 50. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Elīza Palanska, 9.a klase - 3.vieta Atklātajā svešvalodu olimpiādē, vācu valodā 9. klasēm
  • Līna Karlsone, 9.b klase - 3.vieta Atklātajā svešvalodu olimpiādē, vācu valodā 9. klasēm
  • Ralfs Aksels Ratnieks, 12.c klase - 3.vieta Atklātajā svešvalodu olimpiādē, spāņu valodā 10.-12. klasēm
  • Jegors Gaudzels,11.c klase - 3.vieta Atklātajā svešvalodu olimpiādē, spāņu valodā 10.-12. klasēm
  • Karīna Ignatjeva, 12.a klase - 3.vieta Atklātajā svešvalodu olimpiādē, spāņu valodā 10.-12. klasēm
  • Līva Emīlija Kirštuka, 12.c klase - 3.vieta Atklātajā svešvalodu olimpiādē, spāņu valodā 10.-12. klasēm
  • Enia Kalniņa, 9.c klase – atzinība Valsts Vēstures 27. olimpiādē 9.-12.klasēm
  • Elīza Celma, 7.b klase - atzinība Atklātajā svešvalodu olimpiādē, angļu valodā 7. klasēm
  • Beatrise Liene Brīvule, 7.a klase - atzinība Atklātajā svešvalodu olimpiādē, angļu valodā 7. klasēm
  • Evelīna Vēvere, 7.c klase - atzinība Atklātajā svešvalodu olimpiādē, angļu valodā 7. klasēm

 

2019./2020. mācību gads

  • Anna Lauska, 11.a klase – 2.vieta Valsts vācu valodas 50. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Delmārs Tomass Bauers, 10.a klase – 2.vieta Valsts vācu valodas 50. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Patrīcija Paula Gaujere, 11.a klase – 2.vieta Valsts vācu valodas 50. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Katrīna Karple, 12.c klase – 2.vieta Valsts latviešu valodas 46. olimpiādē 11.-12.klasēm
  • Emīlija Rūta Ozoliņa, 10.a klase – 3.vieta Valsts vācu valodas 50. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Linards Dāvis Irbe, 11.e klase – atzinība Valsts angļu valodas 49. olimpiādē 10.-12.klasēm

 

Patrīcija Paula Gaujere un Emīlija Rūta Ozoliņa izvirzītas Starptautiskajai vācu valodas olimpiādei, kas notiks Drēzdenē no 27.07. līdz 8.08.2020.

2018./2019. mācību gads

  • Ūma Beate Alekse, 12.d klase – 1.vieta Valsts vācu valodas 49. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Gabriela Ozoliņa, 12.a klase – 1.vieta Valsts vācu valodas 49. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Roberts Jansons, 10.d klase – 2.vieta Valsts bioloģijas 41. olimpiādē 9.-12.klasēm
  • Gabriela Ozoliņa, 12.a klase – 2.vieta Valsts latviešu valodas un literatūras 45. olimpiādē 11.-12.klasēm
  • Kārlis Emīls Vītols, 12.d klase – atzinība Valsts vācu valodas 49. olimpiādē 10.-12.klasēm

    Rīgas pilsētas un Pierīgas novadu apvienības olimpiādes:
  • Daniels Šellers, 8.a klase – 1.vieta Rīgas pilsētas un Pierīgas novadu apvienības vācu valodas 49. olimpiādē 8.klasēm
  • Mario Čenere, 8.a klase – 2.vieta Rīgas pilsētas un Pierīgas novadu apvienības vācu valodas 49. olimpiādē 8.klasēm
  • Monika Kligensteina, 8.a klase – 3.vieta Rīgas pilsētas un Pierīgas novadu apvienības vācu valodas 49. olimpiādē 8.klasēm
  • Oskars Ķipēns, 8.a klase – 3.vieta Rīgas pilsētas un Pierīgas novadu apvienības vācu valodas 49. olimpiādē 8.klasēm

2017./2018. mācību gads

  • Selma Teodora Levrence, 12.a klase – 1.vieta Valsts vācu valodas 48. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Ūma Beate Alekse, 11.d klase – 2.vieta Valsts vācu valodas 48. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Līvija Bārdiņa, 12.a klase – 2.vieta Valsts vācu valodas 48. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Gabriela Ozoliņa, 11.a klase – 3.vieta Valsts vācu valodas 48. olimpiādē 10.-12.klasēm

2016./2017. mācību gads

  • Laura Vanaga, 8.a klase – 2.vieta Reģionālajā vācu valodas 47. olimpiādē 8.klasēm
  • Anna Lauska, 8.b klase – 3.vieta Reģionālajā vācu valodas 47. olimpiādē 8.klasēm
  • Ieva Kanepone, 8.b klase – atzinība Reģionālajā vācu valodas 47. olimpiādē 8.klasēm
  • Santa Gribuste, 8.a klase – atzinība Reģionālajā vācu valodas 47. olimpiādē 8.klasēm
  • Norberts Buzijans, 12.c klase – 2.vieta Valsts vācu valodas 47. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Katrin Kirch, 11.a klase – 2.vieta Valsts vācu valodas 47. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Selma Teodora Levrence, 11.a klase – 2.vieta Valsts vācu valodas 47. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Madara Linna Ēvalde, 9.c klase – 2.vieta Valsts latviešu valodas un literatūras 43. olimpiādē 8.–9.klasēm

2015./2016. mācību gads

  • Norberts Buzijans, 11.c klase – I pakāpe Valsts vācu valodas 46. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Megija Moče-Bogdanoviča, 12.b klase – II pakāpe Valsts vācu valodas 46. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Rūta Podze, 9.a klase – II pakāpe Valsts ķīmijas 57. olimpiādē 9.-12.klasēm
  • Edgars Indriksons, 12.d klase – atzinība Valsts ekonomikas 17. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Madara Linna Ēvalde, 8.c klase – atzinība Valsts latviešu valodas 42. olimpiādē 8.-9.klasēm

2014./2015. mācību gads

  • Miks Plotnieks, 12.c klase – I pakāpe Valsts vācu valodas 45. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Dana Eglīte, 9.a klase – II pakāpe Valsts latviešu valodas un literatūras 41. olimpiādē 8. un 9.klasēm
  • Annija Pētersone, 12.a klase – II pakāpe Valsts vācu valodas 45. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Elīza Petunova, 12.d klase – II pakāpe Valsts vācu valodas 45. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Māra Starka, 12.a klase – II pakāpe Valsts vācu valodas 45. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • Sanda Millere, 12.c klase – III pakāpe Valsts bioloģijas 37. olimpiādē 9.-12.klasēm
  • Līvija Bārdiņa, 9.c klase – atzinība Valsts latviešu valodas un literatūras 41. olimpiādē 8. un 9.klasēm
  • Megija Anna Graumane, 11.a klase – atzinība Valsts vācu valodas 45. olimpiādē 10.-12.klasēm

2013./2014. mācību gads

  • Līvija Bārdiņa, 8.c klase - I pakāpe Latviešu valodas un literatūras 40.valsts olimpiādē
  • Elīna Ellere, 9.b klase – atzinība Bioloģijas 36. valsts olimpiādē
  • Marta Jurēviča, 11.a klase – I pakāpe Vācu valodas 44. valsts olimpiādē
  • Ženija Minka, 12.a klase – I pakāpe Vācu valodas 44. valsts olimpiādē
  • Dāvis Timermanis, 12.d klase – I pakāpe Vācu valodas 44. valsts olimpiādē
  • Karīna Stasjuka, 12.a klase – II pakāpe Vācu valodas 44. valsts olimpiādē
  • Terēze Lauma Šmēmane, 12.a klase – III pakāpe Vācu valodas 44. valsts olimpiādē
  • Ināra Babre, 12.c klase – II pakāpe Krievu valodas (svešvalodas) 20. valsts olimpiādē (A grupa)
  • Karīna Stasjuka, 12.a klase – atzinība Krievu valodas (svešvalodas) 20. valsts olimpiādē (B grupa)
  • Kaspars Ābelnīca, 12.c klase – III pakāpe Matemātikas 64. valsts olimpiādē
  • Marta Jurēviča, 11.a klase – atzinība Latviešu valodas un literatūras 40. valsts olimpiādē 11. un 12. klasēm

Atjaunināja: Inga Riekstiņa 2021-03-17 13:18:58 Komentāri »

Seko mums
facebook
twitter
draugiem.lv
youtube
instagram