Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Elna, Elma, Menarda

Statistika

Seko mumsAktualitātes

Saņemts Award sudraba līmeņa apbalvojums

2019.gada 29.novembrī, VEF Kultūras pilī svinīgā ceremonijas pasākumā  Latvijas jaunieši no dažādām Latvijas reģionu „Award” vienībām saņēma Edinburgas hercoga starptautisko pašattīstības programmas apbalvojumu, kas ir jauniešu panākumu, mērķtiecības, gribasspēka un varēšanas apliecinājums. Šogad apbalvošanas pasākumā, ko jau trīspadsmito gadu organizē Valsts izglītības satura centrs, tika godināti tie 103 Latvijā dzīvojošie jaunieši, kuri, sasniedzot individuālos mērķus četrās jomās – brīvprātīgais darbs, fiziskā sagatavotība, prasmes un piedzīvojumu ceļojums-, pilnībā pabeidza pašu izstrādātās bronzas, sudraba vai zelta līmeņa “Award” izaugsmes programmas un sasniedza individuālos mērķus.

Sudraba apbalvojuma saņēmēju vidū ir arī Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas „Award” vienības dalībniece 10.klases skolniece Venta Ilva Stūris, kas turpināja sevi izaicināt un uzstādīt jaunus mērķus,  jo jau 2018.gadā saņēma Award programmas bronzas apbalvojumu. Arī nākamais izaicinājums ir pieņemts – Venta ir gatava zelta līmeņa individuālajiem mērķiem! Apsveicam un lai izdodas iecerētais!

Ievietoja: M. Purviņš 2019-12-13 07:51:29Turpināt lasīt »

AWARD apbalvojums

Ievietoja: M. Purviņš 2019-01-05 18:04:37Turpināt lasīt »

Saņemts pirmais Award apbalvojums RVVĢ

2018. gada 30.novembrī Rīgas Tehniskās universitātes Lielajā aulā svinīgā gaisotnē norisinājās Valsts izglītības satura centra organizētā apbalvošanas ceremonija, kurā 62 jaunieši no dažādām Latvijas reģionu „Award” vienībām saņēma Edinburgas hercoga bronzas, sudraba vai zelta starptautisko apbalvojumu.

Arī Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas „Award” vienības dalībniece 9.klases skolniece Venta Ilva Stūris saņēma godpilno bronzas apbalvojumu par individuālo mērķu un savas izaugsmes programmas sasniegšanu. Award starptautiskā jauniešu pašattīstības programma paredz, ka gada laikā katru nedēļu tiek veltīts laiks brīvprātīgajam darbam un fiziskām aktivitātēm, tiek apgūta vai pilnveidota kāda prasme un noorganizēts vairāku dienu piedzīvojumu ceļojums. Apsveicam un lepojamies par uzņēmību, mērķtiecību un neatlaidību izaicināt un pilnveidot sevi!

Ievietoja: M. Purviņš 2018-12-11 07:54:26Turpināt lasīt »

Karjeras dienas 2018

Ievietoja: M. Purviņš 2018-07-20 09:13:04Turpināt lasīt »

LLU Atvērto durvju diena

Latvijas Lauksaimniecības Universitāte Jelgavā 2018. gada 23. martā aicināja uz augstskolas Atvērto durvju dienu, ko apmeklēja arī vidusskolnieces no Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas. Jauniešu interese un izvēle notika par labu Veterinārmedicīnas fakultātes izpētei, piesakoties ekskursijai, kas ļāva detalizēti iepazīties ar mācību vidi, studentiem un dažiem pasniedzējiem, uzzināt neparasto zooloģijas eksponātu iegūšanas stāstus, aplūkot mikroskopā nervu šūnas vai jūrascūciņas aci, kā arī pamēģināt – cik viegli ir uzlikt šuvi uz ādas mācību operācijas zālē. Ekskursijas noslēgumā varēja apmeklēt arī veterināro klīniku, kur notiek studentu prakse mācībspēku vadībā, aprunāties ar veterinārārstiem, aplūkot īstu operācijas zāli, diagnostikas iekārtas un laboratorijas, ieraudzīt mazo pacientu veseļošanās apstākļus.

Pasākums notika ESF projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros, realizējot karjeras atbalsta pasākumu “Atvērto durvju jeb informatīvās dienas reģionālajās augstskolās” .

Ievietoja: M. Purviņš 2018-04-03 18:56:51Turpināt lasīt »

Seko mums