×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Iveta, Otīlija

Statistika

Seko mums

Aktualitātes

AWARD apbalvojums

Ievietoja: M. Purviņš 2019-01-05 18:04:37Turpināt lasīt »

Saņemts pirmais Award apbalvojums RVVĢ

2018. gada 30.novembrī Rīgas Tehniskās universitātes Lielajā aulā svinīgā gaisotnē norisinājās Valsts izglītības satura centra organizētā apbalvošanas ceremonija, kurā 62 jaunieši no dažādām Latvijas reģionu „Award” vienībām saņēma Edinburgas hercoga bronzas, sudraba vai zelta starptautisko apbalvojumu.

Arī Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas „Award” vienības dalībniece 9.klases skolniece Venta Ilva Stūris saņēma godpilno bronzas apbalvojumu par individuālo mērķu un savas izaugsmes programmas sasniegšanu. Award starptautiskā jauniešu pašattīstības programma paredz, ka gada laikā katru nedēļu tiek veltīts laiks brīvprātīgajam darbam un fiziskām aktivitātēm, tiek apgūta vai pilnveidota kāda prasme un noorganizēts vairāku dienu piedzīvojumu ceļojums. Apsveicam un lepojamies par uzņēmību, mērķtiecību un neatlaidību izaicināt un pilnveidot sevi!

Ievietoja: M. Purviņš 2018-12-11 07:54:26Turpināt lasīt »

Karjeras dienas 2018

Ievietoja: M. Purviņš 2018-07-20 09:13:04Turpināt lasīt »

LLU Atvērto durvju diena

Latvijas Lauksaimniecības Universitāte Jelgavā 2018. gada 23. martā aicināja uz augstskolas Atvērto durvju dienu, ko apmeklēja arī vidusskolnieces no Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas. Jauniešu interese un izvēle notika par labu Veterinārmedicīnas fakultātes izpētei, piesakoties ekskursijai, kas ļāva detalizēti iepazīties ar mācību vidi, studentiem un dažiem pasniedzējiem, uzzināt neparasto zooloģijas eksponātu iegūšanas stāstus, aplūkot mikroskopā nervu šūnas vai jūrascūciņas aci, kā arī pamēģināt – cik viegli ir uzlikt šuvi uz ādas mācību operācijas zālē. Ekskursijas noslēgumā varēja apmeklēt arī veterināro klīniku, kur notiek studentu prakse mācībspēku vadībā, aprunāties ar veterinārārstiem, aplūkot īstu operācijas zāli, diagnostikas iekārtas un laboratorijas, ieraudzīt mazo pacientu veseļošanās apstākļus.

Pasākums notika ESF projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros, realizējot karjeras atbalsta pasākumu “Atvērto durvju jeb informatīvās dienas reģionālajās augstskolās” .

Ievietoja: M. Purviņš 2018-04-03 18:56:51Turpināt lasīt »

VA Atvērto durvju diena

Sestdienas dienā ieinteresēto RVVĢ vidusskolēnu grupa 2018.gada 24.martā apmeklēja VENTSPILS AUGSTSKOLAS Atvērto durvju dienu. Augstskola prezentēja sevi ar tehnoloģiju blogera Kristapa Skuteļa lekciju, kas mēģināja aizraut topošos studentus ar nākotnes tehnoloģiju iespējām. Arī rektors savā runā uzsvēra – nākotnē tehnoloģijas darīs aizvien vairāk cilvēku darbu, tāpēc braukt uz Lielbritāniju lasīt zemenes vairs nav jēgas, to drīz darīs roboti. Labākais risinājums - pašiem mācīties programmēt un apkalpot robotus.

Studentu sagatavotajos informatīvajos stendos bija iespēja arī dažus no šiem robotiem novērtēt darbībā – gan tādus, kas veic gluži mehāniskus darbus un ir atrodami jebkurā modernā mūsdienu rūpnīcā, gan arī tādus, kas izmanto mākslīgā intelekta programmas, reālajā vidē atpazīst un mācās risināt nepieciešamās situācijas. Augstskola aktīvi sadarbojas ar uzņēmumiem un iesaista studentus reālos projektos, kas palīdz sagatavoties darba tirgum un mācību procesā pat iegūt uzņēmumiem aktuālas specializācijas.

RVVĢ skolēnus visvairāk aizrāva stendos piedāvātās praktiskās iespējas – izmēģināt lodēšanu un pašiem pagatavot mazu elektronisku ierīci. Jo īpaši svarīgi viņiem likās, ka šāda veida specialitātes var apgūt arī bez kādām būtiskām priekšzināšanām. Daļa no skolēniem apmeklēja arī Tulkošanas studiju fakultātes prezentāciju, lai apsvērtu iespējas nākotnē apgūt tulka profesiju.

Pasākums notika ESF projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros, realizējot karjeras atbalsta pasākumu “Atvērto durvju jeb informatīvās dienas reģionālajās augstskolās” .

Ievietoja: M. Purviņš 2018-04-03 18:56:41Turpināt lasīt »

Seko mums