Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Trīne, Katrīna, Kate, Kadrija

Statistika

Seko mumsAktualitātes

Karjeras nedēļas 2020

Šajā nedēļā visā Latvijā norisinās Karjeras nedēļas 2020 “Klau! Sadzirdi savas iespējas!” pasākumi, kas akcentēs jauniešu karjeras plānošanā iesaistīto pušu – skolotāju, karjeras konsultantu, ģimenes locekļu, uzņēmumu un darba devēju – lomu mērķtiecīgu karjeras lēmumu pieņemšanā.

Karjeras nedēļas ietvaros VIAA organizē divas tiešsaistes diskusijas, kurās aicinām aktīvi iesaistīties gan vecākus, gan skolēnus, gan skolotājus:

  1. Interaktīva diskusija vecākiem, skolotājiem tiešraidē. Diskusija notiks otrdien, 27. oktobrī plkst.19.00-20.00 un tā notiks Facebook kontā. Aicinām sekot @TavaiKarjerai.
  1. Interaktīva diskusija jauniešiem (9.- 12. klašu skolēniem), kas notiks trešdien, 28. oktobrī plkst.10.00- 11.00 un tai arī varēs pieslēgties tiešraidē VIAA Facebook kontā @TavaiKarjerai. Tiešraides laikā varēs uzdot jautājumus FB komentātos!
     

Pēc diskusiju tiešraidēm tās pilnā apmērā varēs noskatīties ierakstā un būs pieejamas VIAA mājas lapā!

  1. VIAA mājas lapā ir pieejama tikko tapusi interaktīva infografika  par karjeras palīgiem un pieejamiem resursiem karjeras lēmumu pieņemšanā.

Ievietoja: M. Purviņš 2020-10-25 15:32:44Turpināt lasīt »

Saņemts Award sudraba līmeņa apbalvojums

2019.gada 29.novembrī, VEF Kultūras pilī svinīgā ceremonijas pasākumā  Latvijas jaunieši no dažādām Latvijas reģionu „Award” vienībām saņēma Edinburgas hercoga starptautisko pašattīstības programmas apbalvojumu, kas ir jauniešu panākumu, mērķtiecības, gribasspēka un varēšanas apliecinājums. Šogad apbalvošanas pasākumā, ko jau trīspadsmito gadu organizē Valsts izglītības satura centrs, tika godināti tie 103 Latvijā dzīvojošie jaunieši, kuri, sasniedzot individuālos mērķus četrās jomās – brīvprātīgais darbs, fiziskā sagatavotība, prasmes un piedzīvojumu ceļojums-, pilnībā pabeidza pašu izstrādātās bronzas, sudraba vai zelta līmeņa “Award” izaugsmes programmas un sasniedza individuālos mērķus.

Sudraba apbalvojuma saņēmēju vidū ir arī Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas „Award” vienības dalībniece 10.klases skolniece Venta Ilva Stūris, kas turpināja sevi izaicināt un uzstādīt jaunus mērķus,  jo jau 2018.gadā saņēma Award programmas bronzas apbalvojumu. Arī nākamais izaicinājums ir pieņemts – Venta ir gatava zelta līmeņa individuālajiem mērķiem! Apsveicam un lai izdodas iecerētais!

Ievietoja: M. Purviņš 2019-12-13 07:51:29Turpināt lasīt »

AWARD apbalvojums

Ievietoja: M. Purviņš 2019-01-05 18:04:37Turpināt lasīt »

Saņemts pirmais Award apbalvojums RVVĢ

2018. gada 30.novembrī Rīgas Tehniskās universitātes Lielajā aulā svinīgā gaisotnē norisinājās Valsts izglītības satura centra organizētā apbalvošanas ceremonija, kurā 62 jaunieši no dažādām Latvijas reģionu „Award” vienībām saņēma Edinburgas hercoga bronzas, sudraba vai zelta starptautisko apbalvojumu.

Arī Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas „Award” vienības dalībniece 9.klases skolniece Venta Ilva Stūris saņēma godpilno bronzas apbalvojumu par individuālo mērķu un savas izaugsmes programmas sasniegšanu. Award starptautiskā jauniešu pašattīstības programma paredz, ka gada laikā katru nedēļu tiek veltīts laiks brīvprātīgajam darbam un fiziskām aktivitātēm, tiek apgūta vai pilnveidota kāda prasme un noorganizēts vairāku dienu piedzīvojumu ceļojums. Apsveicam un lepojamies par uzņēmību, mērķtiecību un neatlaidību izaicināt un pilnveidot sevi!

Ievietoja: M. Purviņš 2018-12-11 07:54:26Turpināt lasīt »

Karjeras dienas 2018

Ievietoja: M. Purviņš 2018-07-20 09:13:04Turpināt lasīt »

Seko mums