×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Almants, Haralds

Statistika

Seko mums

Rīgas olimpiādes

2019./2020. mācību gads

  • I vietas
    • Linards Dāvis Irbe, 11.e klase – I vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 50. olimpiādē 10.-12.klasēm
  • II vietas
    • Samuels Ozoliņš, 9.a klase – II vieta Rīgas pilsētas bioloģijas 42. olimpiādē 9.-12.klasēm
    • Delmārs Tomass Bauers, 10.a klase – II vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 50. olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Anna Lauska, 11.a klase – II vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 50. olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Patrīcija Paula Gaujere, 11.a klase – II vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 50. olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Andželika Lucava, 11.d klase – II vieta Rīgas pilsētas krievu valodas 23. olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Jekaterīna Tutaka, 11.d klase – II vieta Rīgas pilsētas krievu valodas 23. olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Roberts Jansons, 11.d klase – II vieta Rīgas pilsētas bioloģijas 42. olimpiādē 9.-12.klasēm
    • Katrīna Bilsēna, 12.b klase – II vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 49. olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Artis Zaķis, 11.b klase – II vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 49. olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Anna Rūta Freidenfelde, 12.b klase – II vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 49. olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Vija Bruzgule, 12.e klase – II vieta Rīgas pilsētas vēstures 26. olimpiādē 9.-12.klasēm

  • III vietas
    • Karīna Ignatjeva, 11.a klase – III vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 50. olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Ieva Kanepone, 11.a klase – III vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 50. olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Nadežda Šatohina, 11.a klase – III vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 50. olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Elīna Loce, 10.a klase – III vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 49. olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Emīlija Hermane, 10.b klase – III vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 49. olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Paula Pelēkā, 10.b klase – III vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 49. olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Venta Ilva Stūris, 10.c klase – III vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 49. olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Matīss Nikolajs Smīdss, 11.b klase – III vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 49. olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Ralfs Mārcis Ābols, 12.d klase – III vieta Rīgas pilsētas bioloģijas 42. olimpiādē 9.-12.klasēm
    • Daniels Rojs Dambītis, 10.b klase – III vieta Rīgas pilsētas vēstures 26. olimpiādē 9.-12.klasēm
    • Anna Viktorija Žeimunde, 12.d klase – III vieta Rīgas pilsētas vēstures 26. olimpiādē 9.-12.klasēm
    • Laura Kanepone, 11.b klase – III vieta Rīgas pilsētas vēstures 26. olimpiādē 9.-12.klasēm
    • Ieva Kanepone, 11.b klase – III vieta Rīgas pilsētas vēstures 26. olimpiādē 9.-12.klasēm

  • Atzinības
    • Gunda Helēna Horsta, 10.a klase – atzinība Rīgas pilsētas vācu valodas 50. olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Justīne Rostoka, 10.a klase – atzinība Rīgas pilsētas vācu valodas 50. olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Tabita Dīriņa, 10.a klase – atzinība Rīgas pilsētas vācu valodas 50. olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Venta Ilva Stūris, 10.c klase – atzinība Rīgas pilsētas bioloģijas 42. olimpiādē 9.-12.klasēm
    • Miks Daniels Miķelis, 11.b klase – atzinība Rīgas pilsētas angļu valodas 49. olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Luīze Kokare, 12.c klase – atzinība Rīgas pilsētas angļu valodas 49. olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Laura Zeļģe, 12.d klase – atzinība Rīgas pilsētas bioloģijas 42. olimpiādē 9.-12.klasēm
    • Mikus Bernots, 11.d klase – atzinība Rīgas pilsētas vēstures 26. olimpiādē 9.-12.klasēm
    • Kristaps Gržibovskis, 11.a klase – atzinība Rīgas pilsētas vēstures 26. olimpiādē 9.-12.klasēm

 

 

2018./2019. mācību gads

Rīgas pilsētas olimpiāžu uzvarētājus 2018./2019.mācību gadā skatīt šeit.


2017./2018. mācību gads

Rīgas pilsētas olimpiāžu uzvarētājus 2017./2018.mācību gadā skatīt šeit.


2016./2017. mācību gads

Rīgas pilsētas olimpiāžu uzvarētājus 2016./2017.mācību gadā skatīt šeit.


2015./2016. mācību gads

Rīgas pilsētas olimpiāžu uzvarētājus 2015./2016.mācību gadā skatīt šeit.


2014./2015. mācību gads

Rīgas pilsētas olimpiāžu uzvarētājus 2014./2015.mācību gadā skatīt šeit.


2013./2014. mācību gads

Rīgas pilsētas olimpiāžu uzvarētājus 2013./2014.mācību gadā skatīt šeit.


Atjaunināja: Inga Riekstiņa 2020-01-14 11:49:22 Komentāri »

Seko mums