Aktuāli

Pumpurs

Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

ĀGENSKALNA PRIEDES CAURI GADSIMTAM ➔

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Elīna, Drosmis, Drosma

uzticības tālrunis

Seko mums

Skolai 100

Rīgas olimpiādes

2020./2021. mācību gads

I vietas

  • Gerda Rieksta, 7.b klase – I vieta Rīgas pilsētas matemātikas 71. olimpiādē 5.- 8. klasēm
  • Emīlija Hermane, 11.b klase – I vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 50. olimpiādē 10.- 12. klasēm
  • Elīna Loce, 11.a klase - I vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 50. olimpiādē 10.- 12. klasēm
  • Patrīcija Paula Gaujere, 12.a klase – I vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 51. olimpiādē 10.- 12. klasēm

II vietas

  • Venta Ilva Stūris, 11.c klase – II vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 50. olimpiādē 10.- 12. klasēm
  • Enia Kalniņa, 9.c klase – II vieta Rīgas pilsētas bioloģijas 43. olimpiādē 9.- 12. klasēm
  • Enia Kalniņa, 9.c klase  - II vieta Rīgas pilsētas vēstures 27. olimpiādē 9.-12. klasēm
  • Miks Rieksts-Hofmanis, 10.CV klase – II vieta Rīgas pilsētas bioloģijas 43. olimpiādē9.- 12. klasēm
  • Gunda Helēna Horsta, 11.a klase – II vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 51. olimpiādē 10.- 12. klasēm
  • Niklāvs Daugavvanags, 12.b klase – II vieta Rīgas pilsētas vēstures 27. olimpiādē 9.-12. klasēm
  • Ieva Kanepone, 12.b klase – II vieta Rīgas pilsētas vēstures 27. olimpiādē 9.-12. klasēm
  • Ieva Kanepone, 12.b klase – II vieta Atklātajā svešvalodu olimpiādē, spāņu valodā 10.-12. klasēm
  • Laura Kanepone, 12.b klase – II vieta Rīgas pilsētas vēstures 27. olimpiādē 9.-12. klasēm
  • Pērle Melne, 8.c klase – II vieta Rīgas latviešu valodas un literatūras 47. olimpiādē 8.- 9. klasēm
  • Marta Eglīte, 9.d klase – II vieta Rīgas latviešu valodas un literatūras 47. olimpiādē 8.- 9. klasēm
  • Odrija Aleksandra Rača, 11.a klase – II vieta Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 47. olimpiādē 11. un 12.klasēm
  • Emīlija Rūta Ozoliņa, 11.a klase – II vieta Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 47. olimpiādē 11. un 12.klasēm

III vietas

  • Mārtiņš Greizis, 12.b klase – III vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 50. olimpiādē 10.- 12. klasēm
  • Daniels Deksnis, 9.c klase – III vieta Rīgas pilsētas ķīmijas 62. olimpiādē 9.- 12. klasēm
  • Rūdolfs Sniedze, 11.b klase – III vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 50. olimpiādē 10.- 12. klasēm
  • Linards Dāvis Irbe, 12.e klase - III vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 50. olimpiādē 10.- 12. klasēm
  • Artis Zaķis, 12.b klase - III vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 50. olimpiādē 10.- 12. klasēm
  • Madara Zviedre, 12.c klase - III vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 50. olimpiādē 10.- 12. klasēm
  • Estere Linda Lagzdiņa, 11.b klase - III vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 50. olimpiādē 10.- 12. klasēm
  • Sofija Iļičuka 11.d klase – III vieta Rīgas pilsētas bioloģijas 43. olimpiādē 9.- 12. klasēm
  • Roberts Jansons, 12.d klase – III vieta Rīgas pilsētas bioloģijas 43. olimpiādē 9.- 12. klasēm
  • Anna Lauska, 12.a klase – III vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 51. olimpiādē 10.- 12. klasēm
  • Anna Lauska, 12.a klase – III vieta Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 11. un 12.klasēm
  • Reina Rituma, 12.a klase - III vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 51. olimpiādē 10.- 12. klasēm
  • Kārlis Romanovs, 11.a klase - III vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 51. olimpiādē 10.- 12. klasēm
  • Miķelis Emīls Riekstiņš, 10.VI klase – III vieta Rīgas pilsētas vēstures 27. olimpiādē 9.-12. klasēm
  • Rūta Visocka, 8.c klase – III vieta Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 8.- 9. klasēm
  • Enia Kalniņa, 9.c klase - III vieta Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 47. olimpiādē 8. - 9. klasēm
  • Rūta Zibene, 9.c klase - III vieta Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 47. olimpiādē 8. - 9. klasēm
  • Kārlis Purviņš, 9.a klase – III vieta Rīgas fizikas 71. olimpiādē 9. - 12. klasēm
  • Daniels Rojs Dambītis, 11.b klase – III vieta Rīgas pilsētas ekonomikas 22. olimpiādē 10.- 12. klasēm

Atzinības

  • Anna Elza Dreimane, 7.d klase - atzinība Rīgas pilsētas matemātikas 71. olimpiādē 5.- 8. klasēm
  • Anna Streļča, 12.a klase - atzinība Rīgas pilsētas angļu valodas 50. olimpiādē 10.- 12. klasēm
  • Marta Tidriķe, 10.EU klase - atzinība Rīgas pilsētas matemātikas 71. olimpiādē 9.- 12. klasēm
  • Svens Alberts Sīlis, 12.b klase - atzinība Rīgas pilsētas angļu valodas 50. olimpiādē 10.- 12. klasēm
  • Miks Daniels Miķelis, 12.b klase - atzinība Rīgas pilsētas angļu valodas 50. olimpiādē 10.- 12. klasēm
  • Elīza Eva Gulbe, 9.c klase – atzinība Rīgas pilsētas bioloģijas 43. olimpiādē 9.- 12. klasēm
  • Paula Baltmane, 10.CV klase – atzinība Rīgas pilsētas bioloģijas 43. olimpiādē9.- 12. klasēm
  • Karīna Ignatjeva, 12.a klase – atzinība Rīgas pilsētas vācu valodas 51. olimpiādē 10.- 12. klasēm
  • Delmārs Tomass Bauers, 11.a klase - atzinība Rīgas pilsētas vācu valodas 51. olimpiādē 10.- 12. klasēm
  • Odrija Aleksandra Rača, 11.a klase - atzinība Rīgas pilsētas vācu valodas 51. olimpiādē 10.- 12. klasēm
  • Emīlija Rūta Ozoliņa, 11.a klase - atzinība Rīgas pilsētas vācu valodas 51. olimpiādē 10.- 12. klasēm
  • Miks Bernots, 12.d klase – atzinība Rīgas pilsētas vēstures 27. olimpiādē 9.- 12. klasēm
  • Rodrigo Struka, 12.e klase  - atzinība Rīgas pilsētas vēstures 27. olimpiādē 9.- 12. klasēm
  • Dana Augustāne, 8.a klase – atzinība Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 8.- 9. klasēm
  • Elīna Barone, 9.d klase - atzinība Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 47. olimpiādē 8.- 9. klasēm
  • Venta Ilva Stūris, 11.c klase – atzinība latviešu valodas un literatūras 47. olimpiādē 11. un 12.klasēm
  • Ieva Kanepone, 12.b klase – atzinība latviešu valodas un literatūras 47. olimpiādē 11. un 12.klasēm
  • Elza Siliņa, 12.a klase – atzinība latviešu valodas un literatūras 47. olimpiādē 11. un 12.klasēm

 

2019./2020. mācību gads

Rīgas pilsētas olimpiāžu uzvarētājus 2019./2020.mācību gadā skatīt šeit.


2018./2019. mācību gads

Rīgas pilsētas olimpiāžu uzvarētājus 2018./2019.mācību gadā skatīt šeit.


2017./2018. mācību gads

Rīgas pilsētas olimpiāžu uzvarētājus 2017./2018.mācību gadā skatīt šeit.


2016./2017. mācību gads

Rīgas pilsētas olimpiāžu uzvarētājus 2016./2017.mācību gadā skatīt šeit.


2015./2016. mācību gads

Rīgas pilsētas olimpiāžu uzvarētājus 2015./2016.mācību gadā skatīt šeit.


2014./2015. mācību gads

Rīgas pilsētas olimpiāžu uzvarētājus 2014./2015.mācību gadā skatīt šeit.


2013./2014. mācību gads

Rīgas pilsētas olimpiāžu uzvarētājus 2013./2014.mācību gadā skatīt šeit.


Atjaunināja: Inga Riekstiņa 2021-03-29 19:19:52 Komentāri »

Seko mums
facebook
twitter
draugiem.lv
youtube
instagram