×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Romualda, Romualds, Romāns

Statistika

Seko mums

Rīgas olimpiādes

2019./2020. mācību gads

  • I vietas
    • Intra Marija Dīriņa, 8.a klase – I vieta Rīgas pilsētas vācu valodas olimpiādē 8.klasēm
    • Linards Dāvis Irbe, 11.e klase – I vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 50.olimpiādē 10.-12.klasēm
  • II vietas
    • Aziza Donova, 8.a klase – II vieta Rīgas pilsētas vācu valodas olimpiādē 8.klasēm
    • Francis Pēteris Lufts, 8.a klase – II vieta Rīgas pilsētas vācu valodas olimpiādē 8.klasēm
    • Samuels Ozoliņš, 9.a klase – II vieta Rīgas pilsētas bioloģijas 42.olimpiādē 9.-12.klasēm
    • Samuels Ozoliņš, 9.a klase – II vieta Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 46.olimpiādē 8.-9.klasēm
    • Delmārs Tomass Bauers, 10.a klase – II vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 50.olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Anna Lauska, 11.a klase – II vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 50.olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Anna Lauska, 11.a klase – II vieta Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 46.olimpiādē 11.-12.klasēm
    • Patrīcija Paula Gaujere, 11.a klase – II vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 50.olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Ieva Kanepone, 11.a klase – II vieta Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 46.olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Artis Zaķis, 11.b klase – II vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 49.olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Andželika Lucava, 11.d klase – II vieta Rīgas pilsētas krievu valodas 23.olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Jekaterīna Tutaka, 11.d klase – II vieta Rīgas pilsētas krievu valodas 23.olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Roberts Jansons, 11.d klase – II vieta Rīgas pilsētas bioloģijas 42.olimpiādē 9.-12.klasēm
    • Katrīna Bilsēna, 12.b klase – II vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 49.olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Anna Rūta Freidenfelde, 12.b klase – II vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 49.olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Katrīna Karple, 12.c klase – II vieta Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 46.olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Vija Bruzgule, 12.e klase – II vieta Rīgas pilsētas vēstures 26.olimpiādē 9.-12.klasēm

  • III vietas
    • Elīza Palanska, 8.a klase – III vieta Rīgas pilsētas vācu valodas olimpiādē 8.klasēm
    • Elīza Palanska, 8.a klase – III vieta Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 46.olimpiādē 8.-9.klasēm
    • Anna Legzdiņa, 8.a klase – III vieta Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 46.olimpiādē 8.-9.klasēm
    • Elīna Urbanoviča, 8.a klase – III vieta Rīgas pilsētas vācu valodas olimpiādē 8.klasēm
    • Marts Tomass Valts, 8.a klase – III vieta Rīgas pilsētas vācu valodas olimpiādē 8.klasēm
    • Marta Eglīte, 8.d klase – III vieta Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 46.olimpiādē 8.-9.klasēm
    • Kristiāna Latkovska, 9.c klase – III vieta Rīgas pilsētas ķīnijas 61.olimpiādē 9.-12.klasēm
    • Elīna Loce, 10.a klase – III vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 49.olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Emīlija Hermane, 10.b klase – III vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 49.olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Paula Pelēkā, 10.b klase – III vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 49.olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Daniels Rojs Dambītis, 10.b klase – III vieta Rīgas pilsētas vēstures 26.olimpiādē 9.-12.klasēm
    • Venta Ilva Stūris, 10.c klase – III vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 49.olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Karīna Ignatjeva, 11.a klase – III vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 50.olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Nadežda Šatohina, 11.a klase – III vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 50.olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Matīss Nikolajs Smīdss, 11.b klase – III vieta Rīgas pilsētas angļu valodas 49.olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Laura Kanepone, 11.b klase – III vieta Rīgas pilsētas vēstures 26.olimpiādē 9.-12.klasēm
    • Ieva Kanepone, 11.b klase – III vieta Rīgas pilsētas vācu valodas 50.olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Ieva Kanepone, 11.b klase – III vieta Rīgas pilsētas vēstures 26.olimpiādē 9.-12.klasēm
    • Ralfs Mārcis Ābols, 12.d klase – III vieta Rīgas pilsētas bioloģijas 42.olimpiādē 9.-12.klasēm
    • Ralfs Mārcis Ābols, 12.d klase – III vieta Rīgas pilsētas ģeogrāfijas 37.olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Ralfs Mārcis Ābols, 12.d klase – III vieta Rīgas pilsētas ekonomikas 21.olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Anna Viktorija Žeimunde, 12.d klase – III vieta Rīgas pilsētas vēstures 26.olimpiādē 9.-12.klasēm
    • Rihards Kuinis, 12.e klase – III vieta Rīgas pilsētas informātikas (programmēšanas) 33.olimpiādē 8.-12.klasēm
  • Atzinības
    • Maija Anna Ramāna, 7.b klase – atzinība Rīgas pilsētas matemātikas 70.olimpiādē 5.-8.klasēm
    • Elīza Riekstiņa, 8.a klase – atzinība Rīgas pilsētas vācu valodas olimpiādē 8.klasēm
    • Annija Anna Kļave, 8.a klase – atzinība Rīgas pilsētas vācu valodas olimpiādē 8.klasēm
    • Marko Simsons, 8.a klase – atzinība Rīgas pilsētas vācu valodas olimpiādē 8.klasēm
    • Aleksa Vēvere, 9.b klase – atzinība Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 46.olimpiādē 8.-9.klasēm
    • Edvards Brasliņš, 9.c klase – atzinība Rīgas pilsētas ķīnijas 61.olimpiādē 9.-12.klasēm
    • Reinis Alainis, 9.c klase – atzinība Rīgas pilsētas ķīnijas 61.olimpiādē 9.-12.klasēm
    • Gunda Helēna Horsta, 10.a klase – atzinība Rīgas pilsētas vācu valodas 50.olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Justīne Rostoka, 10.a klase – atzinība Rīgas pilsētas vācu valodas 50.olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Tabita Dīriņa, 10.a klase – atzinība Rīgas pilsētas vācu valodas 50.olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Daniels Rojs Dambītis, 10.b klase – atzinība Rīgas pilsētas informātikas (programmēšanas) 33.olimpiādē 8.-12.klasēm
    • Venta Ilva Stūris, 10.c klase – atzinība Rīgas pilsētas bioloģijas 42.olimpiādē 9.-12.klasēm
    • Elza Siliņa, 11.a klase – atzinība Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 46.olimpiādē 11.-12.klasēm
    • Miks Daniels Miķelis, 11.b klase – atzinība Rīgas pilsētas angļu valodas 49.olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Mikus Bernots, 11.d klase – atzinība Rīgas pilsētas vēstures 26.olimpiādē 9.-12.klasēm
    • Kristaps Gržibovskis, 11.a klase – atzinība Rīgas pilsētas vēstures 26.olimpiādē 9.-12.klasēm
    • Rūdolfs Tērauds, 12.b klase – atzinība Rīgas pilsētas ģeogrāfijas 37.olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Luīze Kokare, 12.c klase – atzinība Rīgas pilsētas angļu valodas 49.olimpiādē 10.-12.klasēm
    • Laura Zeļģe, 12.d klase – atzinība Rīgas pilsētas bioloģijas 42.olimpiādē 9.-12.klasēm

 

 

2018./2019. mācību gads

Rīgas pilsētas olimpiāžu uzvarētājus 2018./2019.mācību gadā skatīt šeit.


2017./2018. mācību gads

Rīgas pilsētas olimpiāžu uzvarētājus 2017./2018.mācību gadā skatīt šeit.


2016./2017. mācību gads

Rīgas pilsētas olimpiāžu uzvarētājus 2016./2017.mācību gadā skatīt šeit.


2015./2016. mācību gads

Rīgas pilsētas olimpiāžu uzvarētājus 2015./2016.mācību gadā skatīt šeit.


2014./2015. mācību gads

Rīgas pilsētas olimpiāžu uzvarētājus 2014./2015.mācību gadā skatīt šeit.


2013./2014. mācību gads

Rīgas pilsētas olimpiāžu uzvarētājus 2013./2014.mācību gadā skatīt šeit.


Atjaunināja: Inga Riekstiņa 2020-06-02 20:35:01 Komentāri »

Seko mums