×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Zinaīda, Zina, Helmuts

Statistika

Seko mums

Uzņemšana

 

Uzņemšanas noteikumi 2020./2021. m.g.

 

3.04.2020. Sakarā ar valstī esošo situāciju, iespējamas izmaiņas norisē un norises laikos. Lūgums sekot aktuālajai informācijai skolas mājas lapā. Tikko būs kāda informācija, tā tiks publicēta.

 

Vidusskolas padziļināto kursu piedāvājums un savas izvēles konstruktors: ŠEIT

 

Iestājeksāmeni: 7. klases - 16.maijs, 10. klases - 3.jūnijs, citas klases - 3.jūnijs

Reģistrācija eksāmeniem: no 27.aprīļa līdz 13.maijam (7.klases) vai 29.maijam (10.klases) skolas mājas lapā.

 

Uzņemšanas noteikumu pilns teksts atrodams ŠEIT

 

Informācijas dienas

- par uzņemšanu 10. klasēs - 3. martā (Vecāku dienas ietvaros esošo 9. klašu audzēkņiem un vecākiem, kā arī citiem interesentiem) 18.00 - 18.30.

- par uzņemšanu 7. klasēs - 3. martā 18.40 - 19.30.

- individuālas sarunas 3. martā 19.00 - 19.30

- par uzņemšanu 8.-12. klasēs - Muzeju naktī 16.maijā (laiks tiks precizēts)

 

 

Informācija par iestājpārbaudījumiem:


Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā visās klasēs konkursa kārtībā uzņem izglītojamos, ja ir nokārtots iestājpārbaudījums un tajā iegūtais vērtējums ir ne mazāks par 60% no maksimālā punktu skaita katrā no tā daļām.

Jaunu klašu komplektācija notiek 7. un 10.klasē, ģimnāzijas 8., 9., 11., un 12. klasēs skolēnus uzņem brīvajās vietās, saskaņojot iepriekš apgūto programmu atbilstību ģimnāzijas piedāvātajām.

 

Pamatizglītības 2. posma (7.-9.klase) izglītības programma (pirmā svešvaloda vācu vai angļu valoda)

  • izglītojamie kārto vienu kombinētu iestājpārbaudījumu, kura pirmā daļa satur pamatizglītības satura jautājumus matemātikā, dabaszinībās, Latvijas vēsturē, otrā daļa atbilst izvēlētajai pirmajai svešvalodai.

Vispārējās vidējās izglītības programmas

Vispārējās vidējās izglītības programmās izglītojamie kārto vienu kombinētu iestājpārbaudījumu, kura pirmā daļa satur pamatizglītības satura jautājumus Latvijas vēsturē, matemātikā, dabaszinībās, otrā daļa atbilst izvēlētajam padziļināto kursu komplektam:

  • "Valoda un kultūrvide" (padziļināti apgūst svešvalodu, latviešu valodu un literatūru, kultūru un mākslu) - izglītojamie kārto iestājpārbaudījumu atbilstoši izvēlētajai pirmajai svešvalodai, vācu vai angļu valodā.
  • "Cilvēks un vide" (padziļināti apgūst svešvalodu, bioloģiju un ķīmiju) - izglītojamie kārto iestājpārbaudījumu dabas zinātnēs (bioloģija, ķīmija).
  • "Ekonomika un uzņēmējdarbība" (padziļināti apgūst svešvalodu, sociālās zinātnes (ekonomiku) un ģeogrāfiju)  - izglītojamie kārto iestājpārbaudījumu matemātikā.
  • "Informācijas tehnoloģijas" (padziļināti apgūst svešvalodu,spcoālās zinātnes, programmēšanu) - izglītojamie kārto iestājpārbaudījumu matemātikā.
  • "Starptautiskās attiecības" (padziļināti apgūst svešvalodu, sociālās zinātnes un vēsturi) - izglītojamie kārto iestājpārbaudījumu sociālajās zinībās.

 


 

Tālrunis informācijai: 67474273

 


 Eksāmenu programmas
(programmas saturs zem nosaukuma 1.daļa vai 2.daļa)

7.klase - 1.daļa (visiem)

7.klase - 2.daļa (tiem, kam pirmā svešvaloda vācu)

7.klase -  2.daļa (tiem, kam pirmā svešvaloda angļu)

 

10.klase1.daļa (visiem)

10.klase - 2.daļa (vācu) vai 2.daļa (angļu) tiem, kas izvēlas "Valoda un kultūrvide" (padziļināti apgūst svešvalodu, latviešu valodu un literatūru, kultūru un mākslu), atbilstoši pirmajai svešvalodai

10.klase -  2.daļa tiem, kas izvēlas "Cilvēks un vide" (padziļināti apgūst svešvalodu, bioloģiju un ķīmiju)

10.klase - 2.daļa tiem, kas izvēlas "Ekonomika un uzņēmējdarbība" (padziļināti apgūst svešvalodu, sociālās zinātnes (ekonomiku) un ģeogrāfiju) vai "Informācijas tehnoloģijas" (padziļināti apgūst svešvalodu,spcoālās zinātnes, programmēšanu)

10.klase -  2.daļa tiem, kas izvēlas "Starptautiskās attiecības" (padziļināti apgūst svešvalodu, sociālās zinātnes un vēsturi)


Dokumenti, ko iesniedz jūnijā (datums un laiks tiks precizēts līdz 1. aprīlim) skolā, ja izturēts konkurss un saņemts Uzņemšanas komisijas ieteikums mācībām - iesniegums par uzņemšanu skolā (nepilngadīgajiem izglītojamajiem aizpilda vecāki vai aizbildņi, uzrādot personu apliecinošu dokumentu), liecība vai apliecība par pamatizglītību (kopija, uzrādot oriģinālu), vidusskolas posmā papildus: medicīnas dokumenti (026u, saņemams iepriekšējā izglītības iestādē), ja ir - personas lieta (pamatskolas posmā medicīnas dokumentus un personas lietu iepriekšējā izglītības iestāde izsniedz jaunajai izglītības iestādei bez izglītojamā starpniecības)


 


Atjaunināja: Inga Riekstiņa 2020-04-03 12:00:58 Komentāri »

Seko mums