Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

ĀGENSKALNA PRIEDES CAURI GADSIMTAM ➔

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Zigurds, Sigurds

Statistika

Seko mumsUzņemšana

 

Uzņemšana RVVĢ

 

2021./2022.m.g.

Uzņemšanas nosacījumus noteiks Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, vērtējot epidemioloģisko situāciju un saskaņā ar Ministru kabineta normatīvajiem dokumentiem.

Visa jaunākā informācija tiks publicēta, tiklīdz tāda būs saņemta (lapas beigās pieejama informācija par pagājušo gadu).

 

Rīgas Valsts vācu ģimnāzija piedāvā:

  • pamatizglītības 2. posma (7.-9.klase) programmu
  • vispārējās vidējās izglītības programmu

 


 

Pamatizglītības programmā visi skolēni apgūst padziļināti pirmo svešvalodu (vācu valoda vai angļu valoda), stundu skaits palielināts arī matemātikas apguvei.

Veidojot programmu, skola rūpējās, lai vienā gadā apgūstamo mācību priekšmetu skaits būtu optimāls, tāpēc mācību priekšmeti trīs gadu posmā būs izvietoti blokos, kā arī ir plānots mācību priekšmetu Inženierzinības apgūt kopā ar Dizainu un tehnoloģijām, savukārt mācību priekšmetu Teātra māksla – kopā ar Literatūru.

PLĀNOTAIS STUNDU SKAITS 7.-9.klasē

 


 

Vispārējās vidējās izglītības programmā tiks piedāvāti 10 padziļināti apgūstami priekšmeti, kas sakārtoti 5 padziļināto kursu komplektos (katrā komplektā ir 3 padziļinātie kursi). Visos komplektos būs padziļināti apgūstama svešvaloda (vācu vai angļu), savukārt pārējie divi kursi būs gan no eksaktā, gan no humanitārā bloka, tāpēc katram ir iespēja atrast sev piemērotu komplektu, kurš palīdzēs sagatavoties tālākām studijām. Kā otro valodu ir iespējams apgūt vācu, angļu vai krievu valodu, kā trešo – vācu, krievu vai spāņu valodu. Arī jau tradicionāli skolā apgūstamā latīņu valoda būs trijos no kursu komplektiem.

Skola piedāvās plašu specializēto programmu klāstu, kas papildinās izvēlēto mācību virzienu.

Padziļināto kursu komplekti (KONSTRUKTORS, KAS PALĪDZĒS saprast, kurš no RVVĢ piedāvātajiem kursu komplektiem ir piemērotāks)

  • "Valoda un kultūrvide" (padziļināti apgūst svešvalodu, latviešu valodu un literatūru, kultūru un mākslu)
  • "Cilvēks un vide" (padziļināti apgūst svešvalodu, bioloģiju un ķīmiju)
  • "Ekonomika un uzņēmējdarbība" (padziļināti apgūst svešvalodu, sociālās zinātnes (ekonomiku) un ģeogrāfiju)
  • "Informācijas tehnoloģijas" (padziļināti apgūst svešvalodu, sociālās zinātnes, programmēšanu)
  • "Starptautiskās attiecības" (padziļināti apgūst svešvalodu, sociālās zinātnes un vēsturi)

 

STUNDU SKAITA SADALĪJUMS padziļināto kursu komplektos.

 


 

Informācija par pagājušo mācību gadu:

2020./2021. m.g.

 

Papildināts 25.06.2020.

Publicēti konkursa uz 7.klasi REZULTĀTI

Ja saņemts komisijas atzinums Ieteikts uzņemšanai (iegūti 145 punkti un vairāk), dokumentus iesniedz

  • 26.jūnijā plkst. 8:00 - 16:00
  • 29.jūnijā 8:00 - 12:00

Ja ir saņemts komisijas atzinums Kandidāts rezerves sarakstā, ir jāgaida pamatuzņemšanas (līdz 29.06.) beigas. Ja pēc tam būs brīvas vietas, iegūto punktu secībā tiks aicināti nākamie kandidāti (vienāda punktu skaita gadījumā tiek ņemta vērā liecības vidējā atzīme). Aicinājumu skola izteiks telefoniski uz reģistrācijā norādīto telefonu.

 

Papildināts 10.06.2020.

Iestājpārbaudījums

10. klasēm - 15.06., plkst 11:00

7.klasēm - 16.06., plkst 11:00 (atbilstoši reģistrācijai - RVVĢ vai Āgenskalna sākumskolas telpās).

Dalība - tikai reģistrētiem skolēniem (reģistrācija beidzas 10.06.).

Lūgums laicīgi ģimenē veikt izvēli par svešvalodas daļas izpildi - vācu valoda vai angļu valoda, par to būs jāpaziņo eksāmena sākumā. Ja vēl ir neskaidrības,  pieejams biežāk uzdoto jautājumu apkopojums.

Ierašanās skolā - no plkst. 10.15. Skolēnam nepieciešams personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte, vai skolēna apliecība) un savi rakstāmrīki. Pie ieejas jāievēro 2 metru distance. Skolas telpās varēs ienākt tikai iestājpārbaudījuma kārtotāji.

Ja skolēnam ir akūtas elpceļu infekcijas slimības pazīmes, uz iestājpārbaudījumu ierasties nedrīkst!

Skolā būs pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi, kā arī iespēja saņemt sejas aizsargmasku (drīkst izmantot arī savu personīgo).

Iestājpārbaudījuma darba izpildes laiks ir divas stundas (11:00-13:00), bez starpbrīža. Skolēni saņems kodus, kurus svarīgi saglabāt ne tikai darba rezultātu saņemšanai, bet arī tālākai reģistrācijai izvēlētajā skolā.

Darba laikā pie skolēniem nedrīkst atrasties nekādas elektroniskās saziņas ierīces (t.sk. viedpulksteņi). Ierīces izslēgtā veidā jāievieto personīgajās mantās, kuras tiks novietotas pārbaudījuma telpā norādītajā vietā.

Informācija par tālāko reģistrāciju mācībām RVVĢ sekos (plānotais reģistrēšanās laiks pēc iestājpārbaudījuma rezultātu saņemšanas 18.06. un 19.06. elektroniski skolas mājas lapā).

 

Veiksmi iestājpārbaudījumā!

 Eksāmenu programmas:

7.klasei - kombinēts iestājpārbaudījums


angļu valoda vai vācu valoda (pēc pretendenta izvēles)
  un    matemātika

 

10.klasei - kombinētais pārbaudījums

Iestājpārbaudījuma programma

! MATEMĀTIKAS DAĻĀ FORMULU LAPAS IZMANTOŠANA NAV PAREDZĒTA

 

Papildināts 28.05.2020.

Informācija par brīvajām vietām un iestājpārbaudījumu 8., 9., 11. un 12.klasēs

 


 

Apvienoto kombinēto iestājpārbaudījumu norises organizēšanas un vērtēšanas kārtība

 


 Dokumenti, ko iesniedz jūnijā (datums un laiks tiks precizēts pēc ārkārtas situācijas beigām) skolā, ja izturēts konkurss un saņemts Uzņemšanas komisijas ieteikums mācībām - iesniegums par uzņemšanu skolā (nepilngadīgajiem izglītojamajiem aizpilda vecāki vai aizbildņi, uzrādot personu apliecinošu dokumentu), liecība vai apliecība par pamatizglītību (kopija, uzrādot oriģinālu), vidusskolas posmā papildus: medicīnas dokumenti (026u, saņemams iepriekšējā izglītības iestādē, esošajiem RVVĢ skolēniem NAV jāiesniedz), ja ir - personas lieta (pamatskolas posmā medicīnas dokumentus un personas lietu iepriekšējā izglītības iestāde izsniedz jaunajai izglītības iestādei bez izglītojamā starpniecības)

 


 

 


 

 

Atjaunināja: Inga Riekstiņa 2020-12-11 10:20:56 Komentāri »

Seko mums