Aktuāli

Pumpurs

Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

ĀGENSKALNA PRIEDES CAURI GADSIMTAM ➔

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Elīna, Drosmis, Drosma

uzticības tālrunis

Seko mums

Skolai 100

Jaunumi

Torņakalna pērles

Turpinot ilggadēju tradīciju, 7.oktobrī 2 skolēnu komandas no 12. d, e un c klasēm,  devās uz Pārdaugavas bērnu un jauniešu centru "Altona", lai piedalītos foto orientēšanās sacensībās "Torņkalna pērles".

Skolēni iepazina tuvāk Torņkalnu un patīkami pavadīja laiku. Sveicam dalībniekus ar lieliskajiem rezultātiem - izcīnīto 1. un 2. vietu!

Ievietoja: M. Purviņš 2021-10-14 21:23:18Turpināt lasīt »

RVVĢ skolēni atbalsta pasākumus

26.septembrī 4 skolēniem bija iespēja Vācijas vēstniecības rezidencē kopā ar citiem lūgtajiem viesiem gaidīt Vācijas parlamenta vēlēšanu rezultātus, kā arī iesaistīties diskusijā ar Vācijas vēstnieku Latvijā Kristianu Heltu un paplašināt zināšanas par politiskajām norisēm Vācijā. Mario Čenere (11.CV)  un 12.a klases skolēni Gunda Helēna Horsta, Odrija Aleksandra Rača un Kārlis Romanovs to novērtēja kā jaunu un interesantu pieredzi.

No 7. – 9. oktobrim Rīgā notika 12. Baltijas vācu valodas skolotāju konference, kuras dalībniekiem un viesiem skaistu muzikālu sveicienu bija sagatavojis RVVĢ jauniešu koris “Verdandi” un diriģente Ieva Mezīte, konferences atklāšanā dziedot Eiropas Savienības himnu vācu valodā un vēl 2 brīnišķīgas dziesmas, kas visiem klātesošajiem izraisīja lielu sajūsmu.

Ievietoja: M. Purviņš 2021-10-13 16:45:54Turpināt lasīt »

Mācību procesa organizācija

Ievietoja: J. Puriņš 2021-10-11 21:18:45Turpināt lasīt »

Vecāku diena 2021

Ceturtdien, 14. oktobrī Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā no plkst. 16.45-19 notiks vecāku diena.

Vecākiem lūgums līdz 13.10.2021. plkst.23 pieteikties elektroniski skolas mājaslapā vai zvanot uz sekretariātu pa tālruni - 67474274 (d.d. 8-13), norādot skolotāja vārdu un uzvārdu, ar kuru vēlas tikties, kā arī bērna vārdu, uzvārdu un klasi.

Ievietoja: M. Purviņš 2021-10-06 16:02:53Turpināt lasīt »

Jugend debattiert

Pagājušajā nedēļā tiešsaistē notika vācu valodas debašu konkursa Jugend debattiert in Mittel-, Ost- und Südosteuropa starptautiskā fināla nedēļa, kurā Latviju pārstāvēja RVVĢ 12.a klases skolniece Emīlija Rūta Ozoliņa. Visas nedēļas garumā jaunieši no 14 projekta dalībvalstīm kopā trenējās un debatēja par dažādām interesantām tēmām, piemēram, "Soll E-Sport olympisch werden?" / "Vai e-sportam būtu jākļūst par olimpisko sporta veidu?".

Pati Emīlija par dalību konkursā saka: "Šī nedēļa bija izcila iespēja uzlabot savas debatēšanas prasmes. Nedēļas laikā es uzzināju ļoti daudz jauna par tēmām, par kurām nekad iepriekš nebiju interesējusies. Lai gan neiekļuvu pusfinālā, es ar lielu aizrautību vēroju labāko debatantu sacensību. Man bija ļoti skumji, kad uzzināju, ka nebūs iespējas braukt uz Prāgu un piedalīties debatēs klātienē, tomēr arī attālināti man vislielāko prieku sagādāja komunikācija ar cilvēkiem no dažādām nācijām un kultūrām."

Apsveicam Emīliju ar veiksmīgo dalību konkursā un priecājamies par iegūto starptautisko pieredzi!

Ievietoja: M. Purviņš 2021-10-06 16:02:28Turpināt lasīt »

Seko mums
facebook
twitter
draugiem.lv
youtube
instagram