×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Muzeju nakts jeb Izglītības šūpulis

18.maijā absolventu tikšanās.

2021. gadā mūsu skola svinēs 100 gadu jubileju. Tā kā vienā reizē skolā daudzos tās absolventus vienkopus uzņemt nav iespējams, līdz zīmīgajai gadskārtai katru gadu Muzeju nakts ietvaros aicināsim ģimnāzijas telpās tikties tos, kas skolu absolvējuši pirms „pusapaļajiem” un „apaļajiem” 5, 10, 15 ... 50 ... 75 gadiem (absolventiem lūgums reģistrēties elektroniskajā pieteikuma formā).
2019.gada Muzeju nakts programmu RVVĢ skatīt šeit.
Vārds:

Uzvārds:

Kurā gadā Tu absolvēji:
Abs.uzvārds (ja atšķiras):

Tālrunis:
+371
E-pasts:

Atļaut redzēt vārdu un uzvārdu Tava gada absolventiem
Atļaut redzēt kontaktinformāciju Tava gada absolventiem (iekļauj arī vārdu un uzvārdu)
Gribu, lai mani e-pastā informē par absolventiem, kuri reģistrējas kā mana gada absolventi
Drošības kods:

* Datu apstrādes noteikumi»

Aktuāli



Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

Sveicam

Vārda diena: Anastasija, Marģers

Statistika

Seko mums

Jaunumi

Panākumi zinātniskās pētniecības jomā

Esam priecīgi par labajiem panākumiem Latvijas skolēnu 43.zinātniskās pētniecības darbu konferencē, kurā no mūsu skolas tika pārstāvēti 9 darbi un 8 no tiem ieguva godalgotas vietas:

Sociālās zinātnes

  • Elīna Vasiļjeva, psiholoģija, II pakāpe, darba vad. Anita Skrinda
  • Paula Eleonora Lunte, psiholoģija, II pakāpe, darba vad. Ina Baumane
  • Marks Poikāns, ekonomika un uzņēmējdarbība, II pakāpe, darba vad. Gunita Reinvalde
  • Elza Elizabete Leice, izglītības zinātnes, III pakāpe, darba vad. Linda Ozola

Humanitārās un mākslas zinātnes

  • Džoanna Zavoloko, Maikls Antonio Di Blasio, valodniecība un literatūrzinātne, II pakāpe, darba vad. Ina Baumane
  • Danute Līva Šteimane, mūzika un māksla, III pakāpe, darba vad. Līga Strazdiņa

Medicīna un veselības zinātnes

  • Samanta Seņina, medicīna un veselības zinātne, III pakāpe, darba vad. Iveta Daude

Inženierzinātnes un tehnoloģijas

  • Kristaps Langmanis, inženierzinātnes un tehnoloģijas, III pakāpe, darba vad. Jānis Puriņš.

Ievietoja: M. Purviņš 2019-04-19 19:18:29Turpināt lasīt »

Verdandi panākumi

Lepojamies ar RVVĢ jauniešu kora "Verdandi" izcilo sniegumu Latvijas izglītības iestāžu jaukto koru konkursā, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, iegūstot Augstākās pakāpes diplomu!

Ievietoja: M. Purviņš 2019-04-19 18:48:29Turpināt lasīt »

Latvijas skolas soma

Šī gada 11. aprīlī 10.d klases audzēķņi programmas „Latvijas skolas soma” ietvaros devās uz Salaspils Nacionālo botānisko dārzu, lai piedalītos nodarbībā  „Taksonu Medības". Nodarbības laikā skolēniem bija iespēja interaktīvā veidā nostiprināt zināšanas par augu sistemātiku, iegūt informāciju par taksoniem augu etiķešu saturā un gida pavadībā iepazīties ar Botāniskā dārza augu kolekciju, kā arī dažādiem Latvijas dabā sastopamiem kokaugiem.

Ievietoja: M. Purviņš 2019-04-19 18:37:59Turpināt lasīt »

Putnu dienas RSIA Babīte

Š.g.  15.aprīlī 8.c klase devās uz RSIA "Babīte", lai tuvāk apskatītu Babītes pagastā mītošos putnus, novērtu putnu aktivitāti dienā un piedalītos erudīcijas uzdevumu pildīšanā.

Ievietoja: J. Haļzovs 2019-04-18 12:19:28Turpināt lasīt »

Latviešu valodas olimpiāde

Lepojamies ar 12.a klases skolnieces, šī gada Pūces balvas ieguvējas, Gabrielas Ozoliņas veiksmīgo dalību Latviešu valodas 11.-12. klasēm valsts olimpiādē, iegūstot II pakāpi.

Paldies skolotājai Santai Zībergai par atbalstu, gatavojoties šai olimpiādei!

Ievietoja: I. Riekstiņa 2019-04-18 12:18:14Turpināt lasīt »

Izglītības iestāžu apzaļumošana

Atskatoties uz izglītības iestāžu teritoriju apzaļumošanas Jauniešu iniciatīvas projektu 2017./2018. mācību gadā, ģimnāzija priecājas par ziedu pulksteņa jauno pavasara veidolu, kuru papildinājuši krokusi. Paldies visiem astoto klašu pārstāvjiem, kuri pulcējās vienotā kopbildē!

Ievietoja: J. Haļzovs 2019-04-18 12:15:41Turpināt lasīt »

Debates vācu valoda

Lepojamies ar 12.a klases skolnieces Annemarijas Tauriņas dalību starptautiskā debašu konkursa vācu valodā Latvijas finālā. Debatante atzīst- iegūta lieliska pieredze, gan kritiski izvērtējot sabiedriski aktuālas tēmas, pie kam - to darot vācu valodā, gan arī pieredze turpmākajai dzīvei. Mūsu skola debašu valsts finālā pārstāvēta jau 12 reizes konkursa 14 gadu pastāvēšanas laikā. Piedali...

Ievietoja: M. Purviņš 2019-04-18 07:41:54Turpināt lasīt »

Latvijas skolas soma

    Programmas „Latvijas skolas soma” ietvaros mūsu skolēniem šajā semestrī ir bijusi lieliska iespēja padziļināt savas zināšanas literatūrā, mākslā un kulturoloģijā, bez maksas apmeklējot dažādus muzejus: tā Aspazijas un Raiņa muzejā Baznīcas ielā Rīgā 29.01. ciemojās 11.d klase, 1.02. -11.b klase, bet 15.02. 11.c klase. Kā raksta 11.c klases skoln. Katrīna Karple, tas ir viens no muzejiem, kas mūs ieinteresēja  visvairāk(..) bija sajūta, it kā tūlīt, tūlīt Aspazija ienāks istabā ar kafijas krūzi vienā rokā un pierakstu burtnīciņu otrā, domājot, kura frāze vislabāk iederēsies jaunajā dzejolī. Un kā piesaukta, nākamajā istabā uz sienas Aspazijas ēna tiešām raksta kādu dzejoli un kaislīgi svītro neizteiksmīgās rindiņas. Taču,izejot cauri virtuvei, pie kāda galdiņa Rainis vāra sev kafiju! Nu kā var nepatikt šādas mazas, negaidīti pārsteidzošas ekskursijas, pēc kurām motivācijas vilnis tik liels, ka to vien gribas, kā kļūt par rakstnieku! Prieks redzēt vietas un cilvēkus, kam tik veiksmīgi sanāk apvienot mūsdienīgo ar veclaicīgo, saglabājot vērtības, ko ikviena vecuma cilvēki vēlas muzejos redzēt.”

    Savukārt 11.a klase 27.03. viesojās J.Rozentāla un R.Blaumaņa muzejā, bet 9.a klase 04.04. bagātināja savus priekšstatus par A.Čaku viņa memoriālajā dzīvoklī Rīgā. 9.a kl.skoln. Laura Lielkalne secina: Bija arī iespējams sajust dzejnieka garu viņa istabā.Šī ekskursija bija noderīga, jo ir arī cilvēki, kuri nezina pilnīgi neko par dažādiem rakstniekiem, taču zināt savas tautas ievērojamo cilvēku biogrāfiju kaut vai pamatos ir svarīgi, jo viņi ir mūsu lepnums, tāpēc ir jāapmeklē šādi muzeji.”

  Latviešu valodas un literatūras metodiskā komisija

Ievietoja: J. Puriņš 2019-04-15 17:56:27Turpināt lasīt »

Baltijas vācu valodas olimpiāde

RVVĢ skolnieces Ūma Beate Alekse un Gabriela Ozoliņa no 11.04.-13.04. ar labiem rezultātiem piedalījās Baltijas vācu valodas olimpiādē, kas šogad notika Pērnavā, Igaunijā un uz kuru bija uzaicināti 4 labākie vācu valodas pratēji no katras Baltijas valsts. Kopvērtējumā Ūma Beate Alekse ieguva 2.vietu un Gabriela Ozoliņa - 4.vietu.

Piedaloties olimpiādē, Gabriela un Ūma guva vērtīg...

Ievietoja: M. Purviņš 2019-04-15 15:28:54Turpināt lasīt »

Seko mums