Aktuāli


Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Elīna, Drosmis, Drosma

Statistika

Seko mumsKonkurss vidusskolēniem

 • Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Starptautisko un sabiedrisko attiecību departaments (SSAD) aicina vidusskolēnus piedalīties gadskārtējā zinātniskās pētniecības darbu konkursā «Nāc un studē RTU!».

  Konkurss norisinās divās kārtās no 2012. gada 25. oktobra līdz 2013. gada 23. martam.

  Konkursa uzvarētāji – pirmo trīs vietu ieguvēji – iegūs naudas balvas un RTU Atzinības rakstus. Konkursa žūrija atsevišķi vērtēs arī katra dalībnieka individuālo sniegumu un izvēlēsies vienu vai vairākus 12. klases skolēnus, kas uzrādījuši izcilus rezultātus konkursā, sevišķi 2. kārtas laikā izpildītajos testos, kuri ārpus konkursa varēs iestāties RTU pamatstudiju programmās.

  Vidusskolēnu komandas dalībai konkursā «Nāc un studē RTU!» var pieteikties līdz 25. novembrim, aizpildot pieteikuma anketu: http://lauva.rtu.lv/. Konkursa nolikums atrodams šīs vēstules pielikumā un RTU mājaslapā (www.rtu.lv) sadaļas «Topošajiem studentiem» apakšsadaļā «Konkurss skolēniem Nāc un studē RTU!». 

  2013. gada 23. martā līdz ar konkursa finālu RTU notiks arī otrais Zinātnes festivāls, kurā skolēni varēs demonstrēt savas prasmes un zināšanas, piedalīties dažādās sacensībās, saņemt ikdienā noderīgus ekspertu padomus un vērot aizraujošus eksperimentu demonstrācijas.

  Zinātnes festivālā piedalīties varēs gan tās vidusskolēnu komandas, kuras nebūs iekļuvušas konkursa «Nāc un studē RTU!» finālā, gan  skolēni, kas konkursā nepiedalījās. Jūsu skola, klase vai domubiedru grupa ir aicināta līdzdarboties RTU Zinātnes festivālā ar kādu neparastu izgudrojumu vai aizraujošu eksperimentu.

  Lai pieteiktu dalību festivālā, lūdzam jūs līdz 3. decembrim atsūtīt mums savu pieteikumu, norādot, kādu eksperimentu vēlaties demonstrēt (izgudrojuma, eksperimenta vai aktivitātes aprakstu, tā īstenošanai nepieciešamo telpas izmēru, aprīkojumu, kā arī ziņas par dalībniekiem: vārds, uzvārds, klase, skola, kontaktinformācija – lūgums norādīt: tālruņa numuru un e-pasta adresi). Līdz jaunā gada sākumam mēs izskatīsim visus pieteikumus un sazināsimies ar jums.

  Pieteikumi dalībai Zinātnes festivālā jānosūta uz e-pastu: evita.serjogina@rtu.lv

  NOLIKUMS

  Ievietoja: M. Purviņš 2012-11-04 11:12:11Visas ziņas »

Seko mums