×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Aktuāli





Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Aldris, Alfons, Aldis

Statistika

Seko mums

Panākumi Rīgas mācību priekšmetu olimpiādēs

  • Sveicam Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas audzēkņus, kuri ieguvuši godalgotas vietas un atzinības Rīgas pilsētas mācību priekšmetu olimpiādēs:

    1. vieta:

    • Sabīne Anna Irbe (9. klase) – latviešu valodas un literatūras
    • Ženija Minka (11. klase) – latviešu valodas un literatūras olimpiādē
    • Valters Bondars (12.klase) – ekonomikas olimpiādē

    2. vieta:

    • Anna Ilva Miķelsone (8.klase) – vācu valodas olimpiādē
    • Sabīne Bogdanova (8.klase) – matemātikas olimpiādē
    • Sabīne Anna Irbe (9.klase) – bioloģijas olimpiādē
    • Sanda Millere (10. klase) – ķīmijas olimpiādē
    • Artūrs Līvmanis (10.klase) – vācu valodas olimpiādē
    • Māra Starka (10. klase) – vēstures olimpiādē
    • Terēze Šmēmane (11. klase) – vācu valodas olimpiādē
    • Anna Anita Cīrule (11. klase) – vēstures olimpiādē
    • Kaspars Ābelnīca (11. klase) – vēstures olimpiādē
    • Kaspars Ābelnīca (11. klase) – fizikas olimpiādē
    • Jānis Katinskis (11. klase) – ģeogrāfijas olimpiādē
    • Niklāvs Lizbovskis (12. klase) – ģeogrāfijas olimpiādē
    • Valters Bondars (12. klase) – ģeogrāfijas olimpiādē
    • Lilita Zelle (12. klase) – vācu valodas olimpiādē

    3.vieta:

    • Matīss Šņukuts (8. klase) – vācu valodas olimpiādē
    • Sanija Zeiferte (8.klase) – vācu valodas olimpiādē
    • Markus Haralds Lūsis (8.klase) – vācu valodas olimpiādē
    • Renārs Ozols (8.klase) – vācu valodas olimpiādē
    • Paula Veidenbauma (9.klase) – latviešu valodas un literatūras olimpiādē
    • Edgars Indriksons (9.klase) – fizikas olimpiādē
    • Marta Jureviča (10. klase) – vācu valodas olimpiādē
    • Sanda Millere (10.klase) – fizikas olimpiādē
    • Kaspars Ābelnīca (11. klase) – matemātikas olimpiādē
    • Liena Gūtmane (11. klase) – bioloģijas olimpiādē
    • Monika Cera (12. klase) – vācu valodas olimpiādē
    • Toms Ritums (12. klase) – vācu valodas olimpiādē
    • Gustavs Felsbergs (12. klase) – matemātika olimpiādē

    Atzinība:

    • Elizabete Zaharāne (9.klase) – matemātikas olimpiādē
    • Austra Putniņa (9.klase) – matemātikas olimpiādē
    • Liena Gūtmane (11. klase) – latviešu valodas un literatūras olimpiādē
    • Liena Gūtmane (11. klase) – vācu valodas olimpiādē
    • Agnese Apine (11. klase) – matemātikas olimpiādē
    • Toms Gaļinauskis (12. klase) – latviešu valodas un literatūras olimpiādē

    Ievietoja: M. Purviņš 2013-05-10 19:27:29Visas ziņas »

Seko mums