×
Izmantojot rvvg.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.
Uzzināt vairāk | Atslēgt sīkdatņu izmantošanu pārlūkā

Aktuāli



Pēdējās atjauninātās sadaļas

Skolas dzimšanas diena

PIRMAIS GADSIMTS ĀGENSKALNĀ ➔

Sveicam

Vārda diena: Vilis, Vilhelms

Statistika

Seko mums

Karjeras nedēļa

 • Pasākumu grafiks Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā karjeras nedēļas ietvaros.


  5. oktobrī no plkst. 10.00 - 18.00 Elizabetes ielā 55, Radisson Blu Hotel Latvia konferenču centrā notiks llielākā specializētā ārvalstu izglītības izstāde Baltijā „Starptautiskās izglītības dienas 2013”,

  Īsumā par izstādi:
  Izstādē piedalīsies vairāk nekā 70 dalībnieki, kas pārstāvēs Lielbritānijas, Nīderlandes, Somijas, Zviedrijas, Dānijas, Šveices, kā arī Ķīnas universitātes, Anglijas valsts un privātās vidusskolas un koledžas, angļu valodas skolas un bērnu vasaras nometnes.
  Apmeklētāji varēs iegūt aktuālu informāciju par Eiropas un Ķīnas augstskolās piedāvātajām programmām, uzņemšanas noteikumiem, finanšu jautājumiem, kā arī praktiskām sadzīves lietām, ar ko nākas saskarties studējot dažādās valstīs. Pie „Baltic Council for International Education” un izglītības aģentūras „Meridian Group” darbiniekiem savukārt varēs iegūt informāciju par IELTS, Cambridge English Language Assesment u.c britu eksāmeniem, ko iespējams nokārtot Latvijā. Tiks paziņoti arī eseju konkurssa “IELTS – The Key to Your Success!” uzvarētāji , kuriem būs iespēja bez maksas nokārtot IELTS eksāmenu 2013.gada decembrī un saņemt starptautiski atzīto IELTS sertifikātu.

  Konferenču zālē notiks vairāki semināri:
  11.00 – 12.00
  „Laipni lūgti inženierzinātņu nākotnē!” - Kārlis Mendziņš, Rūdolfs Agrens, The Institute of Engineering, Hanze University of Applied Sciences, Groningena (Nīderlande)
  12.00 – 13.00
  „SEG – pasaules līderi viesmīlības menedžmenta izglītībā” - Jovana Pejcic, Swiss Education Group (Šveice)
  13.00 – 14.00
  „Trinity Laban Conservatoire of Music & Dance – līderi muzikālajā un dejas izglītībā” - Elizabeth Aduku, Trinity Laban Conservatoire of Music and Dance (Lielbritānija)
  14.00 – 15.00
  „IELTS, britu eksāmeni – atpazīstamība Latvijā un ārzemēs” - Inga Saulīte Bēniņa Baltic Council for International Education (Latvija)

  Skolēni varēs pārbaudīt savas svešvalodu zināšanas sarunās ar mācību iestāžu pārstāvjiem un uzzināt daudz jauna par dažādu valstu izglītības sistēmām un mācību programmām. Kā liecina pieredze, izstādes ir lielisks stimuls pievērst vairāk uzmanības svešvalodu apguvei un nopietnāk padomāt par nākotnes plāniem un to realizāciju.

  Ieeja izstādē ir bez maksas. || Plakāts

  Ievietoja: M. Purviņš 2013-10-01 11:25:57Visas ziņas »

Seko mums